Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

auto radio | Tiranë | Automjete | Makina

Audi , 72
BMW , 60
Toyota , 19
Fiat , 18
Ford , 15
Citroën , 9
Renault , 9
Peugeot , 7
Opel , 5
Kia , 5
Volvo , 5
Seat , 4
Subaru , 4
Mazda , 3
Nissan , 3
Ssangyong , 3
Jaguar , 2
Smart , 2
Jeep , 2
MINI , 1
Buick , 1
Cadillac , 1
Škoda , 1
Hyundai , 1
Dodge , 1
Lancia , 1
Chevrolet , 1
Porsche , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe auto radio,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj auto radio Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 10:05
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

HYUNDAI, I 20 ,1.2 Benzin/Gaz, viti 2010, kambio manuale

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:01
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

MINI COOPER S, 1.6 BENZINE TURBO, Viti 2008, automatike

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 22:58
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA LAND CRUISER, VITI 2010,MANUALE,4X4, MOTORR 3.0 NAFTE

22 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:05
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ C220 (204) NAFTE 2007 KAMBIO AUTOMATIKE

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:01
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA RAV4 2.2, Viti prodhimit 2007

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 20:41 Makina , Tiranë

Bmw 320d

1 999 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:18 Makina , Tiranë

LAND ROVER FREELANDER 2 S TD4 HSE 2.2 4WD

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:15 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz E220

18 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:15 Dyqani Makina , Tiranë

AUDlA6

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:12 Dyqani Makina , Tiranë

AUDlA3

14 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:12 Dyqani Makina , Tiranë

AUDlA6

21 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:12 Dyqani Makina , Tiranë

AUDlA6

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 17:37 Makina , Tiranë

TOURAN 1.6 2011 AUTOMATIK ‼️

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:32 Makina , Tiranë

Audi A3 2.0 Tdi Sport Line -09

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:24 Makina , Tiranë

MERCEDES S CLASS

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:21 Dyqani Makina , Tiranë

BMW X5 M50D 3.0 NAFTE

36 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:11 Makina , Tiranë

�� SHITET �� C Class 200 Cdi Diesel Evo / Automat 2007

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:06 Makina , Tiranë

Shitet E class 2015

22 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:53 Makina , Tiranë

Okazion Toyota RAV-4 2008 4x4 2.2 Naftë Manual Super Gjendje

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:14 Makina , Tiranë

BMW X3 2015 2.8 Xdrive 2.0L Diesel Twin Power Turbo X Line

19 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:14 Makina , Tiranë

BMW X5 3.5d Xdrive Sport M Package 3.0L 10/2015 M Twin Turbo

32 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:15 Dyqani Makina , Tiranë

VOLVO XC60 D4, VITI 12/2017, AUTOMATIKE,4X4,MOTORR 2.0 NAFTE

31 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:09 Makina , Tiranë

‼️Audi A8 Matrix 2012 / 4.2Benzine ‼️

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:03 Makina , Tiranë

Audi Q5 S-line FAbrike

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:59 Makina , Tiranë

OKAZION AUDI A4 95 MIJE KM ORIGJINALE

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 12:22 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz Evo 220 cdi Automatike

6 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:36 Dyqani Makina , Tiranë

VW PASSAT,2.0 NAFTE,2008,AUTOMAT,5999 EURO

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:09 Makina , Tiranë

BMW 730d SUPER GJENDJE

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:05 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ C220 (204) NAFTE 2007 KAMBIO AUTOMATIKE

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:05 Dyqani Makina , Tiranë

PEUGEOT 207 2009 1.2 BENZIN/GAZ KAMBIO MANUALE

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:05
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Audi A6 3.0 nafte 2006 kambio autoamtike

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:05 Dyqani Makina , Tiranë

SUBARU IMPREZA 2.0 BOXER Diesel, Kambio Manuale, viti 2009

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:05 Dyqani Makina , Tiranë

HYUNDAI, I 20 ,1.2 Benzin/Gaz, viti 2010, kambio manuale

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:01 Dyqani Makina , Tiranë

Subaru Forester 2.0 Nafte 2009 Kambio Manuale

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:01
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

CITROEN BERLINGO 1.6 NAFTE HDI 2005 KAMBIO MANUALE

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:01 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA RAV4 2.2, Viti prodhimit 2007

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:01 Dyqani Makina , Tiranë

MINI COOPER S, 1.6 BENZINE TURBO, Viti 2008, automatike

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:01 Dyqani Makina , Tiranë

Bmw Seria 7-750I Viti 2008 4.4 Benzine Kambio Automatike

11 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj auto radio | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione