Volswagen | Tiranë | Automjete | Makina

Audi , 4
BMW , 4
Ford , 2
Opel , 2
Porsche , 1
Renault , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Volswagen,kategori Makina,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Volswagen Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:17
Linku:
,

Benz E Clas 2014

15 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 15:21 ,

���� Volswagen Golf Plus ����

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:02 ,

SHITET & NDERROHET

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:46 ,

Volswagen Golf 6-2011 motorr 1.6 TDI

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:08 Dyqani ,

Shitet Opel Meriva Automat 1.6 Benzine

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:07 Dyqani ,

Shitet Toyota Landcruiser Automat Benzine

24 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:06 Dyqani ,

Shitet Vw Touran Automat 2.0 diesel 7 vende

4 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:06 Dyqani ,

Shitet Bmw X5 M 3.5 Benzine 2015

35 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 12:06 Dyqani ,

Shitet Porsche Cayenne 4.5 benzine / gaz 2005

6 930 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:06 Dyqani ,

Shitet Mitsubish Attrage Automat 1.2 benzine 2015

6 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 10:07 ,

VW GTI 2.0 BENXIN AUTOMAT 240HP

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:28 Dyqani ,

NE SHITJE VW VOLSWAGEN POLO 2011 MANUAL/NAFTE

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 09:17 ,

Mercedes Benz E Class 200

15 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:17 ,

Benz E Clas 2014

15 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:46 ,

Shitet passat viti 2012 !!

8 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:17 ,

VW TOURAN 12/2011 DSG ����

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 16:21 ,

Mercedes Benz C220/Avantgarde

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:35 ,

OKAZZION

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 07:26 ,

Benz E Clas 2014

15 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Pri 08:57 ,

VOLSWAGEN

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 00:02 ,

OKAZION !

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
21 Pri 00:01
Linku:
,

VW Caddy LIFE 2009

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 18:13 ,

diagnostifikues obd2

1 200 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Pri 19:24 ,

Ford mondeo full option

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 22:36 ,

Shitet Touran 2007, Diesel

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 19:02 ,

Shitet & Nderrohet

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 14:16 ,

VW Touran Highline 2008 Full . Super Makine

6 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Pri 21:13 ,

Golf 6+

5 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Pri 13:52 ,

Transporter

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 13:13 ,

VW Tiguan 2.0 nafte 2009

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
07 Pri 23:02 ,

Audi Q5 Super okazion1

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Mar 21:07 ,

Shitet Touran 2.0 Nafte

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 17:13 ,

Golf 7 GTI 2017

17 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Mar 14:25 ,

Volswagen Touran AUTOMAT

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 11:17 ,

OKAZION GOLF 6

7 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 12:35 ,

Volswagen polo 1.0 benzin

7 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
20 Mar 11:15 ,

VOLSWAGEN PASSAT 2.0 TDI

3 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 21:32 ,

Volswagen turan

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Mar 23:10 ,

Volswagen scirocco

18 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Mar 18:03 ,

VW caddy

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Mar 18:13 ,

VW Caddy

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Mar 10:12 ,

Touran

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Mar 10:10 ,

Okazion Golf 5 !!

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 22:54 ,

Passat

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Shk 09:57 ,

Volswagen sharan okazion 2 milion lek

2 000 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Shk 09:48 ,

Shitet volswagen sharan okazion 2 milion lek

2 000 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 00:11 ,

TIUGAN

22 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Shk 14:26 ,

Tiguan

22 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 10:01 ,

Volswagen Sharan

1 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Volswagen | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione