Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Toke ne shitje | Tiranë | Automjete | Makina

Audi , 26
BMW , 20
Nissan , 3
Maserati , 3
Opel , 2
Cadillac , 2
Toyota , 1
Hummer , 1
Porsche , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Toke ne shitje,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Toke ne shitje Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:12 Makina , Tiranë

TOKE NE KAMEZ 2350METRA

138 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:12 Makina , Tiranë

Toke Okazion 2350metra

138 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:26 Makina , Tiranë

X5 3.5d Xdrive shitet-nderrohet

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 11:16 Makina , Tiranë

X5 3.5d ( xDrive ) shitet-Nderrohet

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 13:50 Makina , Tiranë

SHITET BMW X6 14.000 Euro

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Nën 11:29 Makina , Tiranë

((Shitet ose nderrohet me apartamente ose toke))

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Nën 11:52 Makina , Tiranë

Shitet 3 lt full opsion

85 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Nën 21:27 Makina , Tiranë

shiten nderrohen 2 bmw x 6

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
05 Nën 13:01 Makina , Tiranë

2020 Mercedes-Benz C63 AMG

45 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
28 Tet 14:17 Makina , Tiranë

Audi A6 Okazion! ����������

20 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Tet 17:23 Makina , Tiranë

ML shitet nderrohet toke shtepi

19 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Gjendje: I ri
18 Tet 10:48 Makina , Tiranë

AUDI Q8 3.0 NAFTE 2019

88 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
10 Tet 21:47 Makina , Tiranë

X5 3.5d ( xDrive )

1 EUR

02 Gush 19:42 Makina , Tiranë

Shiten/Nderrohen ambjente biznesi ne qendren e Tiranes

1 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Qer 18:48 Makina , Tiranë

CLS 55 AMG

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Qer 15:35 Makina , Tiranë

U shittt FLM…..

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Qer 23:01 Makina , Tiranë

SHITET VW VOLKSWAGEN PASSAT 2013 AUTOMATIK BENZIN-GAZ

10 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Qer 11:08 Makina , Tiranë

B 200

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Maj 02:24 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz ML 350 4Matic (118.000 Km)

25 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Maj 11:02 Makina , Tiranë

Porsche Cayenne 3.0 nafte

27 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 16:49 Makina , Tiranë

U shit FLM

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 10:04 Makina , Tiranë

U shit. FLM

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Pri 10:01 Makina , Tiranë

U shit. FLM

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 21:49 Makina , Tiranë

U shit flm

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Mar 22:44 Makina , Tiranë

ML 350 AMG

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Shk 14:35 Makina , Tiranë

Bmw X5 look M 2012 okazion

10 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Shk 11:04 Makina , Tiranë

Bmw

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Jan 13:41 Makina , Tiranë

Nissan Qashqai Full Option Panoramik OKAZION SUPER MJET

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Dhj 18:26 Makina , Tiranë

X5 2012 super gjendje

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Dhj 18:06 Makina , Tiranë

Bmw x5 Look M

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Dhj 03:47 Makina , Tiranë

F30 2.0 nafte(8 marshe) super ekonomike

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Nën 10:09 Makina , Tiranë

Volkswagen Tiguan 4x4 manual 2.0

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Tet 17:05 Makina , Tiranë

OkAZION SUPER MJET Volkswagen Tiguan 4x4 Full Automat 2.0

9 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Tet 12:21 Makina , Tiranë

Shitet Audi A8 2012

20 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Tet 14:57 Makina , Tiranë

Shitet S350 Nafte viti 2018

63 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Sht 10:22 Makina , Tiranë

Shes makinen ose e ndrroje me toke

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Sht 19:28 Makina , Tiranë

Nissan Qashqai Full Option Panoramik

6 899 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Sht 19:28 Makina , Tiranë

Volkswagen Tiguan 4x4 Full Automat 2.0 Panora

10 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Qer 20:22 Makina , Tiranë

Okazion

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Qer 07:12 Makina , Tiranë

Nissan Qashqai foristrade japoneze

6 199 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Qer 16:52 Makina , Tiranë

Volkswagen Tiguan Full Options 4x4 Pano Automat

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Maj 14:57 Makina , Tiranë

SHITET/ NDROHET ME TOKE NE TIRANE

75 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 19:08 Makina , Tiranë

Shitet Makine ose shkembehet me Apartament/Toke ne Tirane

15 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 03:37 Makina , Tiranë

Audi A8 L - Quattro - 3.0 - Mundur të ndryshohet me...

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Toke ne shitje | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione