Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Tirane | Tiranë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 1437
Audi , 459
Ford , 364
BMW , 317
Toyota , 189
Opel , 179
Peugeot , 131
Fiat , 121
Renault , 89
Land Rover , 80
Smart , 78
Citroën , 67
Porsche , 60
Seat , 54
Hyundai , 46
Nissan , 44
Volvo , 44
Škoda , 34
Tata , 30
Chevrolet , 27
Jeep , 22
Mitsubishi , 19
MINI , 18
Alfa Romeo , 15
Kia , 15
Lancia , 13
Daewoo , 12
Mazda , 11
Chrysler , 10
Suzuki , 9
Honda , 9
Dacia , 8
Jaguar , 7
Daihatsu , 4
Hummer , 3
Maserati , 3
Dodge , 3
Zastava , 2
Cadillac , 2
Ssangyong , 2
Rover , 2
Saab , 2
Subaru , 2
Ferrari , 2
Wartburg , 1
Buick , 1
Artega , 1
MG , 1
GMC , 1
Bentley , 1
Lexus , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Tirane,kategori Makina,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Tirane Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:16
Linku:
Makina , Tiranë

C Class 230 V6 2007 Benzine-Gas

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:09
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

AUDI Q5 (S-LINE),2012,FULL! (KAMERA+NAVI+START/STOP)

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:27
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

AUDI Q7 PREMIUM PLUS (S-Line) ,FULL!!!

15 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:27
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz GLE 350 (AMG LOOK) ,NJE PRONAR!

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 03:25 Makina , Tiranë

VW Volkswagen Golf 6 2011 OKAZION

6 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:25 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C250 Look 2015 AMG

8 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:13 Makina , Tiranë

Audi A6 Look RS 2013 Quattro 2.0 Super Full

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:19 Makina , Tiranë

Ford Fiesta 1.4 Naft

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:19 Makina , Tiranë

Mitsubishi Gaz-Benzine Automat

5 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:19 Makina , Tiranë

Passat

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:13 Makina , Tiranë

Suzuki swift 1.3 Benzin + Gaz

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:48 Makina , Tiranë

C220 Viti 2011 Automatike Nafte BlueEfficiency

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 01:06 Makina , Tiranë

Makina me Qera

15 EUR / ditë

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:16 Makina , Tiranë

MAKINA ME QERA NE RINAS TIRANE,0674545000 MAKINE

30 EUR /

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:00 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220 CDI AVANTGARDE SPORT EVO SAPO ARDHUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:43 Makina , Tiranë

Shitet Audi A4

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:28 Makina , Tiranë

Makina me Qera ne Rinas,0672136575,makine me qira

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:16 Makina , Tiranë

C Class 230 V6 2007 Benzine-Gas

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:58 Makina , Tiranë

Toyota Yaris

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:51 Makina , Tiranë

Okazion! Audi A5 SportBack Quattro 3.0 Diesel Full 2018!

31 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:49 Makina , Tiranë

SKODA FABIA 1,6 diesel SW

7 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:47 Makina , Tiranë

�� SHITET �� BMW GT 330d M-Performance Full Option 2014

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:47 Makina , Tiranë

�� SHITET �� Sprinter 313 Cdi 2.2 Diesel / Manual / 2014

11 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:47 Makina , Tiranë

�� SHITET �� C Class 200 Cdi Evo / Avangarde / Automat

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:47 Makina , Tiranë

�� SHITET �� C Class 200 Cdi Diesel Evo / Automat 2007

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:47 Makina , Tiranë

�� SHITET �� C Class 220 Evo Cdi Diesel / Automat

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:47 Makina , Tiranë

�� SHITET �� C Class 200 Cdi Diesel Evo / Manuale / 2007

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:47 Makina , Tiranë

�� SHITET �� Golf 5 1.9 Tdi Diesel �� Look GTI ��

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:47 Makina , Tiranë

�� SHITET �� Vw Touran 1.9 Tdi Diesel * Manuale / 2005

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:39 Makina , Tiranë

AudiQ7. motorr 3.0 TDI

8 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:04 Makina , Tiranë

Range rover sport

49 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:04 Makina , Tiranë

Bmw x5 okazion

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:02 Makina , Tiranë

Pasat cc automat

10 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:02 Makina , Tiranë

Mercedes Benz GLK

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:02 Makina , Tiranë

Fiat 500L Automat

8 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:02 Makina , Tiranë

Mercedez benz c class

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:02 Makina , Tiranë

Mercedez benz e class

11 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 21:59 Makina , Tiranë

Mercedes Benz Automat

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:41 Makina , Tiranë

Mercedes BENZ 1824 kamion 4x4 vetshkarkues

31 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:35 Makina , Tiranë

Shitet

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:32 Makina , Tiranë

Shitet

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:25 Makina , Tiranë

MAKINA ME QERA NE TIRANE RINAS,0692068484,RENTACAR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:25 Makina , Tiranë

Shitet BMW X5 2016 M Paket Special Edition mundsi nderrimi

37 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 21:22 Dyqani Makina , Tiranë

VW GOLF 5 PLUS,1.9 NAFTE,2006,AUTOMAT,5499 EURO

5 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:22 Dyqani Makina , Tiranë

VW PASSAT,2.0 NAFTE,2008,AUTOMAT,5999 EURO

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:55 Makina , Tiranë

GOLF 1.4 BENZIN GAZ 4200€ 0684733356

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:55 Makina , Tiranë

��BENZIN GAZ SAPO TARGUAR��0684733356

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:52 Makina , Tiranë

C220 Super

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:49 Dyqani Makina , Tiranë

Okazion Volkswagen T5 transporter 9 vende nafte 2.5

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 20:49 Dyqani Makina , Tiranë

Mitsubishi outlander Benzine Gaz 2006 me letra

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:49 Dyqani Makina , Tiranë

Peugeot partner nafte 1.6 manuale viti 2012 me letra

4 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:49 Dyqani Makina , Tiranë

Jeep patriot benzine gaz automatike 2.4 sapo targuar

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Tirane | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione