Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Te gjitha - Makina Të gjitha në Tiranë

Mercedes-Benz , 11066
VW Volkswagen , 6449
Audi , 3468
BMW , 2461
Ford , 2408
Opel , 1163
Toyota , 1021
Fiat , 985
Renault , 701
Land Rover , 700
Peugeot , 691
Smart , 633
Citroën , 496
Volvo , 419
Nissan , 359
Hyundai , 306
Seat , 270
Škoda , 231
Porsche , 211
Alfa Romeo , 207
Mitsubishi , 169
Jeep , 131
MINI , 125
Lancia , 113
Kia , 105
Mazda , 102
Jaguar , 97
Chevrolet , 92
Honda , 73
Rover , 69
Suzuki , 67
Chrysler , 66
Tata , 35
Ssangyong , 31
Dacia , 23
Dodge , 19
Hummer , 18
Subaru , 16
Saab , 15
Daewoo , 14
Maserati , 11
Cadillac , 11
Lexus , 11
Infiniti , 10
Acura , 7
Lincoln , 7
MG , 6
Daihatsu , 6
GMC , 4
Isuzu , 3
Alpina , 3
Bentley , 3
BAIC , 2
Buick , 2
Artega , 2
Aixam , 2
Ferrari , 2
Spyker , 1
Lada , 1
TVR , 1
Wartburg , 1
DeTomaso , 1
Talbot , 1
Wiesmann , 1
Tesla , 1
NSU , 1
Bugatti , 1
Yugo , 1
UAZ , 1
Corvette , 1
Morgan , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Te gjitha ,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Te gjitha Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 22:36
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

��2010 - Volkswagen Golf 6 2.0 TDI

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
13 Qer 15:14
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen Golf 6 Variant Sport 2.0 TDI 140HP

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:36
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

��2011 - Mercedes-Benz A180 CDI

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
04 Qer 16:13
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Volvo XC60 full option 2015 2.0 benzin Perle 330hp

14 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:37
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

��2011 - Mercedes-Benz E220 CDI

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar

Sot 23:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz C220 AUTOMAT SPORT EDITION 05 SAPO ARDHUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:04 Makina  ·  Infiniti  ·  EX37  ·  Tiranë

Shitet infiniti. 3,5 gaz benzine

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 23:03 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

Shitet Audi Q7 nafte automat

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:03 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

BMW E46 2002

3 990 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 22:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 45 AMG  ·  Tiranë

CLA 45 AMG 2016

19 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

TIGUAN HIGHLINE 2018

19 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 22:50 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Shitet santa fe 2018

22 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:50 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Shitet hyundai kons 2018

16 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:47 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

SHITET GOLF 5 HYGLINE 2.0 TDI KAMBIO AUTOMATIKE LEKURE NAVI

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:47 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Jetta

8 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 22:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

C class 180 benzin viti 2006

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:46
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

Audi A8 okazion

44 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

��2012 - Volkswagen Golf 1.6 TDI BlueMotion

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Tiranë

Golf Plus Automat

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:37
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Citroën  ·  DS5  ·  Tiranë

��2013 - Citroen DS5 2.0 HDi

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:37
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

��2010 - Volkswagen Golf 6 2.0 TDI

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:37
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

��2011 - Mercedes-Benz E220 CDI

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:37
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

��2014 - Audi A6 2.0 TDI⁣⁣

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:37
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

��2011 - Mercedes-Benz E220 CDI

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:36
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

��2010 - Volkswagen Golf 6 2.0 TDI

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:36
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

��2013 - Volkswagen Polo 1.6 TDI BMT

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:36
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

��2012 - Mercedes-Benz E220 CDI

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:36
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

��2020 - Volkswagen Golf 8 2.0 TDI BMT

Viti: 2020
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:36
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

��2011 - Mercedes-Benz A180 CDI

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:36
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

��2014 - Mercedes-Benz E350 Bluetec 4Matic

18 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:36
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

��2016 - Audi A6 2.0 TDI⁣⁣

19 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:36
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Tiranë

��2016 - Mercedes-Benz S350d 4Matic

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:36
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Beetle  ·  Tiranë

��2013 - Volkswagen Beetle 2.0 TDI BMT

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:34
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

��2012 - Mercedes-Benz E220 CDI

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:34
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

��2012 - Mercedes-Benz E220 CDI

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:34
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

��2013 - Volkswagen Golf 7 GTD 2.0 TDI

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

PASAT

8 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 22:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Touran 2008 super super full okazion

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 22:31 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

FORD FOCUS 2.0 GAS-BENZIN,AUTOMAT,VITI 2010,LETRA TE PRERA

5 199 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

Jetta

8 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 22:29 Auto sallon Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Tiranë

��2017 - Citroen C4 Cactus 1.6 BlueHDi

11 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:29
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

Bmw seria 3 320d luxury version

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Passat CC

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:29 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

AUDI A5 2.0 nafte quattro

12 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:29 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

BMW SERIA 3 f30 320 D LOOK M

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

Mercedes-benz B-class 200 cdi

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:29 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Tiranë

BMW SERIA 5 f10 520D

12 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes-benz c-class 220 cdi

11 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

Jetta 1.6 nafte

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

GOLF 7

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:29 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

AUDI A5

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Tiguan Premium

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 6

7 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:28 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUDI A4

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:28 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6

12 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Te gjitha | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione