Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Sporte | Tiranë | Automjete | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Sporte,kategori Makina,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Sporte Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

10 Shk 08:06 Makina , Tiranë

Mecedes benz

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Gush 18:03 Makina , Tiranë

OKAZION Highline TOUAREG 3.0 TDi INDIVIDUAL 2008

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Maj 15:31 Makina , Tiranë

Panda 4x4

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Shk 13:09 Makina , Tiranë

BMW X6 SUPER OKAZION

13 320 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 20:37 Makina , Tiranë

BMW X6 SUPER OKAZION 14.800€

14 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 14:16 Makina , Tiranë

BMW X6 benzin

15 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Tet 10:15 Makina , Tiranë

shitet BMW X3

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Tet 16:57 Makina , Tiranë

mitsubish pajero sporte

4 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 07:29 Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohe Range Roveri.

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Sht 19:08 Makina , Tiranë

OKAZION Renault Scenic 1.9 tdci

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Gush 10:57 Makina , Tiranë

mercedes-benz c180

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Jan 18:53 Makina , Tiranë

Mitstubish pajero sporte

6 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 23:38 Makina , Tiranë

BMW 330 dizel -07

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Sporte | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione