Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Seat Leon 2005 | Tiranë | Automjete | Makina

Seat , 14
Audi , 7
BMW , 5
Ford , 3
Renault , 3
Porsche , 2
Toyota , 1
Opel , 1
BAIC , 1
Hummer , 1
Smart , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Seat Leon 2005,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Seat Leon 2005 Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Nën 19:21 Makina , Tiranë

Okazion Disqe AMG Origjinale 18 me goma

650 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Nën 19:21 Makina , Tiranë

Disqe Origjinale 18'' BMW X3 X5 X6 Seria 3,5,7

350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Nën 06:24 Makina , Tiranë

BMW 535D FULL OPTION +EKSTRA, pa taks lluksi

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Nën 15:14 Makina , Tiranë

��Okazion�� BMW seria 5, full options 5’700 Euro

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 23:05 Makina , Tiranë

Bmw 520 nafte e60 automat viti 2007, 7700Euro

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Tet 08:58 Makina , Tiranë

Okazion C240 benzin gaz

4 599 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 09:27 Makina , Tiranë

Seat Leon 2.0

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Sht 22:51 Makina , Tiranë

SHITET HUMMER H2 OKAZION

21 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
22 Gush 10:41 Makina , Tiranë

AUDI A 6 BENZIN GAZ 2.4 OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Korr 08:33 Makina , Tiranë

Seat leon

3 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Qer 09:51 Makina , Tiranë

Seat leon

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Maj 11:39 Makina , Tiranë

Blejm makina me difekte ose te karamboluara

2 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 15:24 Makina , Tiranë

OOOKKAAAZZZZION 2013 C KLASS FULL

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Pri 11:27 Makina , Tiranë

SHITET BAIC ME ZERO KILOMETRA AUTOMATIKE FULL

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Pri 21:05 Makina , Tiranë

Chevy Aveo 2012

2 655 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Pri 20:09 Makina , Tiranë

Ford C-Max SUPER OKAZION 2009

111 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Pri 19:05 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E CLASS EVO 220 CDI - Cmimi i diskutueshem -

5 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
01 Pri 09:44 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz S350 Bluetec 2012 4Matic

19 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 22:17 Makina , Tiranë

Ford c Max 2008

3 555 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 05:28 Makina , Tiranë

OKAZION AUDI A6 , 2.5 TDI QUATTRO

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 19:09 Makina , Tiranë

OKAZION SEAT LEON

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 22:43 Makina , Tiranë

AUDI A6 FINAL EDITION FULL OPTION GJENDJE PERFEKTE

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 21:35 Makina , Tiranë

OKAZIOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOONNNNNN

2 299 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Jan 13:31 Makina , Tiranë

Toyota viti 2005 (euro 4) cmim 1999 € i disk

1 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
31 Dhj 04:28 Makina , Tiranë

OKAZION AUDI A6 , 2.5 TDI NE GJENDJE TE PERKRYER QUATTRO

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 10:38 Makina , Tiranë

shitet

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Dhj 13:33 Makina , Tiranë

PORSCHE 5000 EURO BENZIN+GAZ ��������OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNN

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 12:09 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENE 4.5 BENZIN+GAZ VITI 2006 NGA ZVICRA

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Sht 12:04 Makina , Tiranë

AUDI A 4 KABRIOLET AUTOMATIKE PERFEKTE LOOK 2007

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 08:35 Makina , Tiranë

Shitet ose Nderrohet + diferencen nga ana jone

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 20:28 Makina , Tiranë

Shitet & Mundesi Nderrimi +-

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 19:46 Makina , Tiranë

Shitet & Mundesi Nderrimi +-

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 13:51 Makina , Tiranë

C-class(W203)SHERBIMET E SAPOBERA,AUTOMATIK ,220.

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Shk 13:01 Makina , Tiranë

��OKAZION�� Smart ForFour 1.1 Benzin

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Shk 21:49 Makina , Tiranë

Bmw 118i gjendje perfekte

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Jan 14:46 Makina , Tiranë

Mercedez-Benz E280 Elegance 2006 Automat Letra 1 vit

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Jan 13:15 Makina , Tiranë

A-CLASS 160 VITI 2005✅ AUTOMATIKE✅ 215.000KM ORIGJINALE✅

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 13:15 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E220 Cdi SHITET OSE NDERROHET

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Tet 21:21 Makina , Tiranë

SHITET OSE NDERROHET 0683380001

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Tet 21:21 Makina , Tiranë

SHITET OSE NDERROHET

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Tet 21:21 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E220 Cdi SHITET OSE NDERROHET

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Tet 08:52 Makina , Tiranë

VW GOLF PLUS NAFTE 1.9 OKAZIONNNNNNNNNNNNNNN

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Sht 16:34 Makina , Tiranë

C270 Automat

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 11:33 Makina , Tiranë

MAKINA ME QERA TIRANE NGA 17 EURO DITA DHE MAKINA

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Mar 17:44 Makina , Tiranë

C class

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Shk 09:09 Makina , Tiranë

Passat 2.0 TDI HIGHLINE 4400 EURO

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 21:27 Makina , Tiranë

Benz S320 CDI

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 17:59 Makina , Tiranë

Mercedes Benz S320 CDI 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Mar 14:51 Makina , Tiranë

Okazion Seat leon 2.0 nafte 2005 mundesi ndrrimi

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 09:35 Makina , Tiranë

SEAT LEON

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Seat Leon 2005 | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione