Porche | Tiranë | Automjete | Makina

Porsche , 89
Audi , 26
Škoda , 12
Seat , 6
BMW , 5
Fiat , 4
Chrysler , 2
Citroën , 1
Maserati , 1
Opel , 1
Smart , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Porche,kategori Makina,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Porche Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 23:09 ,

Shitet

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 23:07 ,

PORCHE CAYENNE SAPO ARDH VEC DOGANE

27 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:14 Dyqani ,

PORCHE CAYENNE, VITI 2008,AUTOMAT, 3.6 BENZINE+GAZ

15 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:23 ,

Fiat croma 1.9 disel multijet Automat shira

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:15 ,

Fiat grande punto 1.3 nafte multijet manual shira

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:51 ,

��Okazion ✅ Fiat croma 1.9 Disel Automat �� Shira ��

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:49 ,

��Okazion��Fiat croma 1.9 disel Automat ��okazion shira

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:49 ,

Golf 6 Automat 2014 benzin-gaze 100% nderrohe nderrimi shira

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 18:11 ,

Passat CC Full Option

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:11 ,

R-line , 4 motion, 240 hp

25 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:46 ,

E Class 280 Evo

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:02 ,

CLS 320 CDI

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:09 ,

Porche panamera

25 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:55 Dyqani ,

Porche Cayene 3.0 Diezel viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:25 ,

Porche Cayenne 2012 3.0 Diesel

28 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:14 ,

Porche Cayenne 3.2 benzine Full luk 2010

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:50 ,

Audi A4 S-Line 2.0 OKAZION

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:08 ,

Caddy max life okazion 6200€

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:26 ,

SHITET SKODA OCTAVIA 2008

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 09:44 ,

ML ML350 Bluetec 4 Matic AMG Panorama 2012

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Pri 09:33 ,

Servis dhe pjese kembimi per smart

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Pri 11:31 ,

Shitet Skoda Superb

17 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Pri 14:21 ,

SEL SE260 W126 Automat Benzine1990 Gjendia ORIGJINALE

11 900 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Pri 14:52 ,

Nderrohet toke me makine

20 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
03 Pri 02:40 ,

��VW polo 1.6 TDI Euro5 LOOK GTI navi sensor fulll��

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Mar 19:29 ,

SHITET OSE NDERROHET ME FORISTRADE

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 19:59 ,

Shitet Chrysler OKAZION !!

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 09:42 ,

Porche cayenne GTS

8 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Mar 06:59 ,

Porche Panamera 3.6

25 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
05 Mar 19:23 ,

Porche CayenneS 4.5 benzine+gaz

8 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 09:58 ,

Maserati Ghibli 2015

36 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Shk 08:52 ,

Caddy max 2016

14 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Shk 00:10 ,

Okazion Porsche Cayenne

23 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Shk 16:18 ,

AUDI Q5 2.0 TDI 2016 *BLER ME 0 KM*

33 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
11 Shk 14:41 ,

Golf5 GTSport Turbo&Supercharger 170hp (Fabrike)

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Shk 13:45 ,

Porche Panamera Full Opsion Okazion !!!

32 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
10 Shk 21:07 ,

Mk5 1.4 GTSport Turbo&Supercharger 170HP

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Jan 09:11 ,

Okazion!!! Shitet Mitsubishi Outlander Benzin+Gaz

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Jan 13:55 ,

Shitet Porche Cayenne viti 2006

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Jan 13:02 ,

porche

40 000 LEK

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Jan 02:58 ,

Golf VII 2.0 TDI HIGHLINE

20 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Jan 06:27 ,

Opel Astra g Benzinë gaz 1700 eur

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Dhj 17:07 ,

SHITET VW JETTA 2016

13 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
27 Dhj 15:33 ,

Golf VII 2.0 TDI HIGHLINE

21 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Dhj 04:36 ,

VW Golf 7 facelift fabrike r line automat dsg -/+

22 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Dhj 09:15 ,

ML okazion

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Nën 12:19 ,

Porche cayenne S benzin/gaz(Prince) look 2010 full

14 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Nën 23:12 ,

pjese per porche.

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Nën 23:12 ,

PORSCHE CAYENNE PER PJESE

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Porche | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione