Polo 1.9 | Tiranë | Automjete | Makina

Audi , 5
Škoda , 3
Renault , 3
Fiat , 2
Ford , 2
Nissan , 1
Opel , 1
Seat , 1
Acura , 1
Peugeot , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Polo 1.9 , kategori Makina , ose vendndodhje Tiranë , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Polo 1.9 Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:34
Linku:
Dyqani ,

VW PASSAT 2008 , MANUAL , 1.9 NAFTE , 5400 EURO

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:34
Linku:
Dyqani ,

VW GOLF 5 PLUS , AUTOMATIKE , 1.9 NAFTE , 5700 EURO

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 10:34
Linku:
Dyqani ,

VW PASSAT 2008 , MANUAL , 1.9 NAFTE , 5400 EURO

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:34
Linku:
Dyqani ,

VW GOLF 5 PLUS , AUTOMATIKE , 1.9 NAFTE , 5700 EURO

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:27 Dyqani ,

Shitet Skoda Octavia Automat 1.9 Diesel

5 130 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:49 ,

Polo naft sdi manual 1.9 ekonomike letra1vit

1 190 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:48 ,

Polo naft sdi manual 1.9 ekonomike letra1vit

1 190 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 08:36 ,

OKAZION VW Touran1.9 Automat DSG 0693585393

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:35 ,

OKAZION VW GOLF 5 PLUS 1.9tdi taksa per nje vit 0693585393

3 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:34 ,

Reno shenik 1.9 naft automat

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:11 ,

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:19 ,

OKAZION 3000€ Pegueto 1.9 Partner Blere me 0 KM

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 12:17 ,

Shitet/Nderrohet Golf 5 Look GTI 1.9 Automatik V

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:56 ,

AUTO PJESË " VW - AUDI - SEAT - SKODA "

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 07:55 ,

Shitet Volkswagen Golf 5

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Shk 13:23 ,

Polo 1.9 sdi

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 07:07 ,

VW polo 1.9 naft super gjendje

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Shk 20:24 ,

Okazion Caddy maxi 1.9tdi 2009 6€diskutushem

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Shk 18:07 ,

Shitet Alfa Romeo 159

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 13:10 ,

Volkswagen Golf 5

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Shk 22:08 ,

polo 1.9 tdi

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Shk 18:55 ,

Okazion Caddy maxi 1.9 tdi 2009 7000€

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Shk 20:01 ,

Volkswagen caddy 2010 Okazion

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 12:19 ,

Polo

2 500 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Shk 19:38 ,

Seat Ibiza OKAZION!!

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Jan 17:36 ,

Polo 1.9 Tdi

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 12:47 ,

Audi A3 Coupe 1.9 TDI

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Jan 21:18 ,

Shiten pjese

1 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Jan 19:26 ,

VW Polo

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Dhj 13:27 ,

Shitet VW Polo 1.9 Nafte 2550€

2 550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Nën 12:28 ,

Polo 1.9

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Nën 22:29 ,

Passat 1.9 Automat 2008

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Nën 20:20 ,

Ford Fiesta 1.2 benzin gas

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Nën 22:32 ,

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Tet 20:29 ,

Shitet Volkswagen Polo 2500€

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
27 Tet 15:18 ,

Polo 1.9 sdi

1 250 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 13:52 ,

Golf Automatik 1.9 TDI

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Tet 10:46 ,

Shitet Volkswagen Polo SDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 14:17 ,

Shitet ose Ndrrohet

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Tet 08:52 ,

VW GOLF PLUS NAFTE 1.9 OKAZIONNNNNNNNNNNNNNN

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Tet 13:46 ,

Polo 1.9 naft

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Sht 17:07 ,

VW Polo dizel

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Sht 16:35 ,

VW Polo naft

15 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Sht 15:51 ,

SHITET POLO 1.9 NAFT

1 500 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Sht 17:23 ,

Shitet ose Nderrohet

2 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Sht 16:11 ,

SHITET VOLKSWAGEN POLO, 1300EURO

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Gush 09:54 ,

SHITET VOLKSWAGEN POLO, 1400EURO

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Gush 00:32 ,

Polo 2008 nafte!

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Gush 16:32 ,

Vw golf 1,9 automat

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Korr 19:21 ,

Shitet GT 1.9 nafte//Nderrohet me makine 4 porta

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Korr 18:05 ,

POLO 1.9TDI

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Polo 1.9 | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Biskotat. Duke klikuar “Unë pranoj” ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e biskotave. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund ti ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione