Pezho | Tiranë | Automjete | Makina

Peugeot , 359
Audi , 5
Fiat , 5
Toyota , 4
BMW , 3
Ford , 3
Citroën , 1
Hummer , 1
Hyundai , 1
Lancia , 1
Opel , 1
Smart , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pezho,kategori Makina,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pezho Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:15 ,

Peugeot 307 naft 1.4 hdi

1 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 21:10 ,

Mercedes Benz w204 look AMG //Nderrohet//

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:44 ,

Hummer H2 6.0 V8 benzin/gaz

15 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:25 ,

Pezho 2007 naft 1.4 Okazion 2500 euro Okazion

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:20 ,

VW GOLF 5 AUTOMAT

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:20 ,

TOYOTA YARIS AUTOMAT 1.4 Nafte

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:19 ,

MERCEDES C300 Benzin / GAZ

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:35 ,

Pezho 2007 1,6 naft manual

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:34 Dyqani ,

PEZHO 207 CABRIOLET 1.6 DIEZEL SUPER 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:26 ,

Pezho 308

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:54 Dyqani ,

PEUGEOT AUTOMAT BENZIN+GAZ 106892 km SUPER EKONOMIK

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 16:51 ,

Bmw x3 2.0 benzin/gaz

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:41 ,

Hyundai SantaFe 2011 Automatik 2.2 Crdi Nafte

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:42 ,

Pezho 206 benxin kabrio viti 2004. Dhe nderrohet.

1 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 07:56 ,

Bmw 730li benzine/gaz 100%

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Pri 18:25 ,

Fiat punto gjendje super OKAZION

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Pri 14:19 ,

OKAZION 3000€ Pegueto 1.9 Partner Blere me 0 KM

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
18 Pri 12:29 ,

BMW X5

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 12:28 ,

Opel Agila

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Pri 09:04 ,

AUDI A7 3.0T Quattro Prestige - Benzine - 2012 - OKAZION

15 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Pri 20:15 ,

Toyota Rav4 2.2 Naft D-Cat Automat

11 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Pri 13:53 ,

❗️❗️ Volvo S60 2.0 Nafte automat 2011 ❗️❗️

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 16:30 ,

Okazion Pezho 307 viti 2006 Nafte 1.6 ÇmImi 2800 euro

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Pri 16:10 ,

Shitet okazjon pezho 307 hdi

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Pri 15:00 ,

AUDI A4 1.6 benzin-gaz

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 12:12 ,

Peugeot 1007#automatF1#benzinGaz��

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Pri 19:45 ,

Okazion, Pezho 206, 1.4 nafte viti 2004

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Pri 20:12 ,

Peugeot 207

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Pri 13:39 ,

Mercedes benz 300 turbo diesel 1984 full

9 000 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Pri 15:22 ,

SHITET PEZHO 206

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 09:34 ,

Mercedes-Benz CLS 350 / AMG Packet 2012 ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Pri 21:53 ,

OKAZIOON !!! SHES PEZHO 206 ARDHUR NGA GERMANIA

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Mar 16:48 ,

Shitet ose Ndrrohet Pezho 2005

1 780 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Mar 16:37 ,

C230 me Gaz AMG edition nga fabrika

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Mar 16:37 ,

C230 me Gaz AMG edition nga fabrika

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Mar 21:44 ,

Okazion Shitet Pezho 206

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Mar 21:44 ,

OKAZIOON !!! SHES PEZHO 206 ARDHUR NGA GERMANIA

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Mar 20:59 ,

OKAZION Shitet Pezho 206 2003

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Mar 23:29 ,

Toyota Rav4 2011 2.2 D-CAT Automat

11 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Mar 21:20 ,

Shitet ose nderrohet

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Mar 22:10 ,

Pezho

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Mar 21:38 ,

shitet

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Mar 11:39 ,

Mercedes c300 2012 Okazion

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 18:58 ,

Pezho 507 viti 2014

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Mar 08:40 ,

Pezho 206

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Mar 11:40 ,

Touran 6+1 vende

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 08:49 ,

Irfui76

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Mar 15:46 ,

Shitet pezho 107

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
14 Mar 18:43 ,

Pezho 308

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pezho | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione