Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pa letra - Makina Të gjitha në Tiranë

BMW , 262
Audi , 219
Ford , 143
Fiat , 93
Opel , 77
Toyota , 60
Renault , 42
Land Rover , 40
Peugeot , 33
Smart , 30
Alfa Romeo , 27
Mazda , 24
Mitsubishi , 24
Volvo , 23
Nissan , 21
Hyundai , 21
Citroën , 15
Jeep , 15
Seat , 13
Jaguar , 13
Porsche , 13
MINI , 11
Honda , 9
Suzuki , 8
Chrysler , 5
Škoda , 5
Chevrolet , 5
Kia , 4
Lancia , 3
Buick , 2
Ssangyong , 2
Dodge , 2
Daewoo , 2
Isuzu , 1
Lada , 1
Maserati , 1
Cadillac , 1
Acura , 1
Rover , 1
Bugatti , 1
MG , 1
Aixam , 1
Daihatsu , 1
Subaru , 1
Tata , 1
Ferrari , 1
Lifan , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pa letra,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Pa letra Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

15 Qer 20:11
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  X5 M  ·  Tiranë

BMW X5 M 2011 - UNIKE

25 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:07
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

Audi A7 2016

24 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:28
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

���� Audi A7 ����

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:24
Linku:
Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Huyndai Tucson 2014 14400EURO

14 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 21:15 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMW X5 35D X-Drive

9 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 21:06 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Tiranë

Range rover vogue 4,4 autobiography / nderrohet

39 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 20:19 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Tiranë

Opel meriva

250 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Tiranë

SHITET E CLASS 2016

22 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Tiranë

SHITET E CLASS 2016

22 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Tiranë

SHITET E CLASS 2016

22 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

ML 350 BLUE-TECH

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:21 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

AUDI A6 3.0 naft Quattro MUNDESI NDERRIMI

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:41 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ E320 -1995 AUTOMAT

5 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:22 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

*OKAZION* AUDI Q7 BENZIN GAZ

11 400 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

A class 170 nafte Pa letra

600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 15:10 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

Bmw 320D 2004 ❌Per pjes ❌

700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Sot 15:05 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

Ford Mondeo Pa letra Per pjes

450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Sot 13:51 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMW X5 35d F15 2015 M Package OKAZION!!

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 12:05 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

DISCOVERY 3.0 NAFT 2016 FULL OPSION

21 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 350  ·  Tiranë

GL 350 2014 FULL OPSION

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Tiranë

S 350 NAFT 2011 LUNGO FULL OPSION

14 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 450 AMG  ·  Tiranë

GLE 450 BENZIN 2021 FULL OPSION

56 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

C 220 NAFT 2018 FULL OPSION

19 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Tiranë

GLE 350 NAFT 2017 FULL OPSION

25 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:55 Makina  ·  Porsche  ·  Macan  ·  Tiranë

PORSCHE MACAN 2.0 BENZIN 2018 FULL OPSION

35 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 11:54 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

PORSCHE CAYENNE 3.0 NAFT 2015 FULL OPSION

21 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:51 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMW X5 M50d 2015 SUPER FULL OPSION

28 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

C 300 BENZIN+GAZ 2013 SUPER FULL OPSION

11 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 450 AMG  ·  Tiranë

GLE 450 3.0 BENZIN 2021 FULL OPSION

47 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 11:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

ML 350 NAFT 2012 SUPER GJENDJE

14 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:36 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

Audi A7 full Matrix 0683168502

13 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:34 Makina  ·  BMW  ·  640  ·  Tiranë

OKAZION BMW 640D 2013 NGA 17000 SHKON 14500 EURO

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:24
Linku:
Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Huyndai Tucson 2014 14400EURO

14 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:20 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

Land Rover Discovery TD5 krah anglez - 2002 - manuale 2.5

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:07
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

Audi A7 2016

24 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:53 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

Shitet Audi A7 OKAZION Super gjendje me letra te prera

13 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  R 320  ·  Tiranë

Mercedes Benz R 320 CDI Nafte Kambio Automatike 4 Matic

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:46 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Tiranë

Mercedes Ml 320

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:35 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 320  ·  Tiranë

Mercedes CLS 320

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:33 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Tiranë

Bmw x6 Shitet dhe ndrrohet

12 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:28 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Allroad  ·  Tiranë

Audi A6 Allroad

6 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:28 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

���� Audi A7 ����

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:20 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMW X5 40D M SPORT 2014 *313 HP* EUROPE

27 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:13 Makina  ·  BMW  ·  X5 M  ·  Tiranë

BMW X5 BEZIN GAZ 2004 GJENËDJE E SHKLQYER

5 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 21:55 Makina  ·  BMW  ·  640  ·  Tiranë

Bmw 640d 2014

18 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 21:46 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

OKAZION Porsche Cayenne 3.0 Diesel 2009

11 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Tiranë

Gle 350

36 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:11 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Tiranë

BMW benzin/gas

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 11:01 Makina  ·  BMW  ·  640  ·  Tiranë

OKAZION BMW 640d NGA 17000 EURO SHKON 14500 EURO

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Mercedes Benz C300 AMG Packet Benzin/Gaz 2012

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Qer 20:11
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  X5 M  ·  Tiranë

BMW X5 M 2011 - UNIKE

25 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Qer 19:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 350  ·  Tiranë

Benz GLK 320 4matic

9 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Qer 19:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

Benz E350 blueficent

9 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Qer 14:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

O kazion benz a klas 180

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pa letra | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Pa letra në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Pa letra në kategorinë Makina
  • pa letra në kategorinë Makina | Nissan | Almera
  • Pa letra në kategorinë Automjete
  • pa letra në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër
  • Pa letra në kategorinë Makina | Mitsubishi | Pajero Pinin
  • Pa letra në kategorinë All Category
  • Pa letra në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | 200
  • pa letra në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Luxxon
  • pa letra në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Aprilia

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione