Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ose nderrim | Tiranë | Automjete | Makina

Audi , 340
BMW , 250
Ford , 84
Toyota , 71
Land Rover , 56
Opel , 53
Smart , 44
Renault , 44
Fiat , 41
Porsche , 34
Peugeot , 29
Citroën , 24
Volvo , 24
Chevrolet , 21
Nissan , 17
Alfa Romeo , 16
Seat , 14
Jeep , 13
Škoda , 12
Hyundai , 11
MINI , 10
Chrysler , 9
Jaguar , 9
Lancia , 9
Kia , 8
Honda , 6
Ssangyong , 5
Mazda , 4
Rover , 4
Saab , 3
Subaru , 3
Suzuki , 2
Hummer , 2
Maserati , 2
Dodge , 2
Daihatsu , 2
BAIC , 1
Lincoln , 1
GMC , 1
Lexus , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ose nderrim,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Ose nderrim Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 18:54
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz E200 Kompressor Benzine+Gaz

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:36
Linku:
Makina , Tiranë

SUPER MERCEDES GLK 250 BLUETEC

15 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Nën 14:45
Linku:
Makina , Tiranë

❌ Okazion ❌BMW X3 4X4 Look M Fabrike automat

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:23
Linku:
Makina , Tiranë

SHITET MERCEDES BENZ GLK AMG 2015

17 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 02:47 Makina , Tiranë

Okazion!!Passat 2015 2.0 Nafte

9 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:47 Makina , Tiranë

Okazion!!!C Coupe 2018

29 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 02:45 Makina , Tiranë

SKODA FABIA SW 1,6 nafte

7 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:31 Makina , Tiranë

AUDI A8L 4.0BiTFSI W12 LOOKFULL

23 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:25 Makina , Tiranë

Audi a4 quattro

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:01 Makina , Tiranë

Q3 45tfsi premium plus

38 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 23:49 Makina , Tiranë

Discovery 4 LUXURY 3.0Sd V6(NAFTE) ������������

16 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:49 Makina , Tiranë

Audi Q5 PANORAMA 3.0 TDI(NAFTE)

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:49 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz ML W166 Sapo ardhur

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:34 Makina , Tiranë

Toyota Land Cruiser Hardtop pa letra

3 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:31 Makina , Tiranë

����Vjen kto dite Ford Kuga 2.0Diesel ����

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:31 Makina , Tiranë

Ford fiesta shum ekonomike 127 mi km origjinale

4 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:31 Makina , Tiranë

Audi a5 Sportback Automat / Sapo ardhur

11 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:31 Makina , Tiranë

Okazion Makina 1100 euro!!!

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:16 Makina , Tiranë

Tiguan automat 4x4 FULL OPTION

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:01 Makina , Tiranë

Audi A4 2009 automat 2.0 TDI

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:01 Makina , Tiranë

AUDI A5 S-LINE 2014

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:01 Makina , Tiranë

ME NDERRIM GAZ+B FIAT PUNTO EVO 1.4 Viti 2009

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:01 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA RAV 4 - BAXHO - AUTOMAT - 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:01 Makina , Tiranë

AUDI A3 S-LINE 2014

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:01 Makina , Tiranë

VW TOURAN AUTOMAT 7G

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:01 Makina , Tiranë

OKAZION Golf 5 super gjendje 1.9 TDI

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:00 Makina , Tiranë

BMW 750i X-DRIVE -12 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:00 Makina , Tiranë

BMW X6 5.0L INDIVIDUALE-11 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:00 Makina , Tiranë

BMW X5 PANORAMIC-10 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:00 Makina , Tiranë

AUDI Q5 ,Zvicre nderrohet me Garsionier, Super Mjet i paster

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:59 Makina , Tiranë

BMW 520D AUTOMAT(dhe me nderrim)

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:57 Makina , Tiranë

BMW Seria 3 Automat 2010 Shitet/Nderrohet

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:57 Makina , Tiranë

‼️Shitet Mercedes Benz C Class 200 CDI Nafte FULL OPTION‼️

13 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:54 Makina , Tiranë

C-CLASS AVANGRD 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:54 Makina , Tiranë

AUDI A3 SPORTBACK 2008

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:54 Makina , Tiranë

NISSAN QASHQAI 2009

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:21 Makina , Tiranë

Okazion

10 490 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:03 Makina , Tiranë

Audi A3 2.0 Tdi Sport Line -09

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:38 Makina , Tiranë

Audi a8 L 3.0 nafte

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:48 Makina , Tiranë

Navigator Android 10.1 për Mercedes w204, 2GB RAM + 32GB ROM

299 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:54 Makina , Tiranë

Audi a3 2013

8 890 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:54
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz E200 Kompressor Benzine+Gaz

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:14 Makina , Tiranë

FORD 2012 KUGA OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

8 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:11 Makina , Tiranë

Ford Explorer Limited benxine-gaz

13 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:59 Makina , Tiranë

AUDI A 4 AUTOMATIK BENZIN GAZ VITI 2003

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:41 Makina , Tiranë

Mercedes E 270 Avangard

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:41 Makina , Tiranë

Skoda Fabia

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:41 Makina , Tiranë

Vw Phaeton

6 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ose nderrim | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione