Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Nderrohet me makine automat | Tiranë | Automjete | Makina

Audi , 38
BMW , 27
Ford , 19
Toyota , 12
Fiat , 11
Citroën , 8
Jeep , 8
Opel , 7
Peugeot , 6
Volvo , 5
Renault , 5
Nissan , 4
Smart , 4
Seat , 3
Chevrolet , 3
Chrysler , 2
Jaguar , 2
Rover , 2
Honda , 2
Lancia , 2
Buick , 1
Kia , 1
Škoda , 1
Hyundai , 1
Dodge , 1
Subaru , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Nderrohet me makine automat,kategori Makina,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Nderrohet me makine automat Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:19 Makina , Tiranë

BMW 520D AUTOMAT(dhe me nderrim)

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:44 Makina , Tiranë

E 220 cdi automat, mundesi nderrimi

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 18:48 Makina , Tiranë

RENAULT MODUS BENZINE -GAZ AUTOMAT

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 16:48 Makina , Tiranë

Okazion!Shitet Nderrohet Nissan Rogue SL 4x4 automat

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:40 Makina , Tiranë

Okazion!Shitet Nderrohet Golf 6 automat super i paster

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:49 Makina , Tiranë

Shitet BMW 118D

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:40 Makina , Tiranë

Ford Fiesta.

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:40 Makina , Tiranë

VW PASSAT 2.0 BLUEMOTION

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Sht 23:32 Makina , Tiranë

W203 200 EVO 2004

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Sht 19:46 Makina , Tiranë

Shitet nderrohet e makinee te vogel automat me foristrade os

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Sht 09:35 Makina , Tiranë

Shitet/Nderrohet Subaru Outback

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Sht 19:40 Makina , Tiranë

shitet/nderrohet peugeot 307 3200€

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 22:28 Makina , Tiranë

Focus 2010 benzine&gaz

3 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Sht 12:19 Makina , Tiranë

Golf 7 SHITET OSE NDERROHET

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Sht 21:53 Makina , Tiranë

Golf 5 Nderrim me makine automat

4 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 19:54 Makina , Tiranë

BMW 320 Shitet/Nderrohet Benzin 2010

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 04:28 Makina , Tiranë

Shitet nderrohet e makine te vogel automat me fugon sprimter

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Sht 18:41 Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet me makine me te vogel automat

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Sht 18:31 Makina , Tiranë

shitet ose nderrohet me makine pune

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Sht 13:22 Dyqani Makina , Tiranë

Range Rover Sport 2007

8 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Gush 08:06 Makina , Tiranë

Shitet c clas portobagazh

2 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 18:14 Makina , Tiranë

Golf 7 1.6 tdi 2013

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Gush 08:23 Makina , Tiranë

Shitet ose Nderrohet

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Gush 10:07 Makina , Tiranë

c class 220 viti 2004 motor evo

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Gush 18:39 Makina , Tiranë

SHITET OSE NDERROHET ME AUTOMAT

3 000 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Korr 09:00 Makina , Tiranë

volvo xc60

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 13:13 Makina , Tiranë

!!!!!!!OKAZIONNN!!!!!!

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 09:48 Makina , Tiranë

OKAZION 4500€ letrat deri ne dhjetor

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 11:46 Makina , Tiranë

Shitet nderrohet

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Qer 18:37 Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Maj 08:51 Makina , Tiranë

Shitet & Nderrohet

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 22:04 Makina , Tiranë

Shitet Bmw X5 e vitit 2014 Okazion

26 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Maj 09:54 Makina , Tiranë

Okazionnnnnnnnn !!!!!

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 12:04 Makina , Tiranë

Shitet ose Nderrohet Kia Picanto 1.1 Benzine 2006

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Maj 23:11 Makina , Tiranë

Shitet / Nderrohet Ford Focus 2007 1.6 nafte

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Pri 20:22 Makina , Tiranë

Ford C Max 1.6 Naftë

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 09:43 Makina , Tiranë

nderrohet me makine automat

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 22:49 Makina , Tiranë

Shitet/nderrohet Toyota RAV4 2011

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 10:59 Makina , Tiranë

Shitet Toyota

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Pri 11:49 Makina , Tiranë

Shitet nderrohet e makinee te vogel automat me foristrade os

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Pri 23:03 Makina , Tiranë

Opel Tigra

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Pri 10:01 Makina , Tiranë

U shit. FLM

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 23:00 Makina , Tiranë

��X5 Shitet ose Nderrohet ��

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Pri 08:33 Makina , Tiranë

��X5 Shitet ose Nderrohet ��

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Mar 22:28 Makina , Tiranë

Shitet nderrohet

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Mar 22:26 Makina , Tiranë

OKAZION!!! BENZIN+GAZ AUTOMATIKE

2 990 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Mar 16:48 Makina , Tiranë

OKAZION !! AUTOMAT/BENZIN+GAZ

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 23:33 Makina , Tiranë

Opel Corsa 1.3 nafte automat

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Nderrohet me makine automat | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione