Nderrohet | Tiranë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 2390
VW Volkswagen , 1014
Audi , 663
BMW , 662
Ford , 402
Opel , 255
Fiat , 200
Renault , 188
Land Rover , 173
Peugeot , 170
Toyota , 106
Smart , 104
Porsche , 89
Citroën , 83
Alfa Romeo , 79
Nissan , 74
Seat , 58
Mitsubishi , 48
Volvo , 48
MINI , 45
Škoda , 42
Jaguar , 39
Hyundai , 38
Jeep , 35
Lancia , 32
Chrysler , 30
Saab , 28
Chevrolet , 26
Kia , 25
Mazda , 23
Dodge , 13
Suzuki , 10
Ssangyong , 8
Honda , 8
Rover , 7
Lincoln , 6
Cadillac , 4
Isuzu , 3
Hummer , 3
Maserati , 3
Daewoo , 3
GMC , 3
Lexus , 3
Dacia , 2
Acura , 2
MG , 2
Infiniti , 2
Buick , 1
Alpina , 1
Landwind , 1
Bentley , 1
Subaru , 1
Tata , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Nderrohet , kategori Makina , ose vendndodhje Tiranë , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Nderrohet Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

23 Shk 19:16
Linku:
,

Mercedes s class amg

38 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Shk 13:22
Linku:
,

Audi A8L 2015

38 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:27
Linku:
,

SUPER OKAZION BMW SERIA 6 ������

24 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:15
Linku:
,

Touran 2.0 viti 2011 6+1 vende Sapotarguar

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:49
Linku:
,

SHITET MERCEDES C220

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 01:39 ,

Shitet&Nderrohet Audi A4 2.0 Benzine Quattro 4x4

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:37 ,

Shitet&Nderrohet Vw Passat 1.6 Benzine Viti 2005

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:35 ,

Shitet&Nderrohet Opel Corsa 2015 Automatike

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 01:35 ,

Porsche Cayenne 2011 3.6 Benzine Full Options

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:35 ,

Shitet&Nderrohet GLK320//4Matic Nafte

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:32 ,

Fiat Grande Punto 1.3 Nafte 2008

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:28 ,

Porsche Cayenne//S 4.5 Benzin+Gaz Automatik

7 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:42 ,

SH I T E T

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:20 ,

Skoda Superb 2.0TDi CR viti 2012

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:12 ,

AUDI A4 1.6 benzin-gaz

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:12 ,

S class 500, Look AMG 6.3 2012

13 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:50 ,

Nderrohet ose shitet

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:42 ,

OKAZIN PER PAK DITE SHITET EDHE NDERROHET PORSCHE CAYENNE

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:22 ,

Shitet B-class

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:13 ,

SHITET BMW E38 750i

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:10 ,

E class 300 facelift

19 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:03 ,

S 550 4 matic Lungo benzin-gaz 100%(Nuk nderrohet)

18 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 22:59 ,

Shitet+ Nderrohet Audi A8L 4.2 benzin

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:40 ,

Toyota Yaris.1.4.D.Automat.Panorama.12

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:38 ,

FORD C-MAX GHIA FULL OPTION 2006

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:37 ,

OKAZION! Ford Focus 2007.Vetem sot 2700 €

2 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:35 ,

LUX PAKET. NDERROHET

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:24 ,

Ford Fiesta 1.4 - Viti 2007 Zvicra����

2 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:22 ,

Toyota corolla 1.4 Naft Super Ekonomike !!!

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:21 ,

Mercedes Benz C 220 CDI Avantgarde 2005 Evo

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:17 ,

Shitet ose Nderrohet Audi A7 2013 SLINE 3.0 Supercharged

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:01 ,

Audi Q3

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:01 ,

BMW X6 M PERFORMANCE 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 21:59 ,

BMW 530D �� shitet/ndrrohet

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:53 ,

Shitet ose nderrohet

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:42 ,

✅✅Hyundai Tucson 2010 Automat 2.0 Nafte✅✅

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:42 ,

✅✅Hyundai Tucson 2011 Automat 2.0 nafte✅✅

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 21:38 ,

Porsche Cayenne 3.2 Benzin gaz Manual timon Anglez ndrrohet

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:35 ,

Mercedez-Benz GL 350

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:33 ,

Shitet/Nderrohet Passat 2.0 TDI

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:33 ,

Shitet porsche

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:32 ,

MERCEDES BENZ ML320 BLUETECH OKAZION

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:26 ,

VW Volkswagen Tuareg 3.0 Diesel -09

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:21 ,

Toyota rav4 / Shitet / Nderrohet

6 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:20 ,

Automat ,nderrohet me makin me te vogel

1 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1995
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 21:15 ,

Hyundai Tucson 2012 100% GAZ Automatike

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Nderrohet | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim