Mini | Tiranë | Automjete | Makina

MINI , 598
BMW , 31
Ford , 19
Audi , 12
Toyota , 11
Opel , 11
Renault , 11
Smart , 10
Fiat , 9
Hyundai , 7
Peugeot , 7
Nissan , 5
Jeep , 4
Mazda , 3
Kia , 3
Jaguar , 3
Citroën , 3
Honda , 3
Lancia , 3
Chrysler , 2
Seat , 2
Rover , 2
Porsche , 2
Isuzu , 1
Dacia , 1
Hummer , 1
Volvo , 1
Daewoo , 1
Bentley , 1
Subaru , 1
Tata , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mini , kategori Makina , ose vendndodhje Tiranë , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mini Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:32
Linku:
,

Touran 2.0 viti 2011 6+1 vende Sapotarguar

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 10:19 ,

Shitet Mini Couper.2014..96.000km.

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 10:19 ,

automat 2008 b class

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:19 ,

Okazion Automat

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:19 ,

Okazion

2 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:19 ,

Okazion ford fiesta 1.25 benzin

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:18 ,

Shitet Mini Couper 96.000km.

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 10:12 ,

Mini Cooper S FULL OPTION

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:00 ,

Bmw E46

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:32
Linku:
,

Touran 2.0 viti 2011 6+1 vende Sapotarguar

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:29 ,

Volkswagen Passat CC 2.0T 2009 - FULL OPTION

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:19 Dyqani ,

Mini Cooper S 1.6 benzin

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:05 ,

MINI Cooper S Turbo - 2007 - Full Option - Full Sport

6 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:52 ,

BMW X5 ///M-PERFORMANCE

11 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:52 ,

VW GOLF V AUTOMATIK

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:52 ,

FORD FIESTA 1.4 NAFTE

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:35 ,

FORD FOCUS 2013 1.0Turbo START/STOP 59.000 KM PERFEKT

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 08:35 ,

FORD KUGA 2010 2.5 BENZINE AUTOMATIK SUPER FULL OPTIONS

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:35 ,

S320 cdi super full option

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:35 ,

MERCEDES B CLASS 180 CDI NE GJENDJE PERFEKTE

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:35 ,

MERCEDES BENZ E 280 CDI PERFEKT

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:34 ,

TOYOTA AURIS 2.0 D4D NE GJENDJE PERFEKTE

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:34 ,

FIAT BRAVO 1.4 BENZINE AUTOMATIK PERFEKT

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:34 ,

Audi A8 L

18 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 08:33 ,

Hummer H2 6.0 V8 Mundesi nderrimi

15 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:33 ,

FORD FOCUS 2.0 BENZINE AUTOMATIK PERFEKT 2009

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:33 ,

Mercedes benz 300 turbo diesel 1984 full

9 000 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:31 ,

Mini Cooper 2.0 Nafte Kamjo Automat

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 08:08 ,

Shitet C Class C220 motorr evo viti 2006

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:07 ,

Shitet Mercedes C Class 3800€

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:05 ,

Mercedes Benz C Class Evo Automat 2005

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:05 ,

OKAZION ⚠️Shitet C Class C220 Viti 2006 Automat

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:20 ,

shitet ose nderrohet touran 2.0 6 vende 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:04 ,

ML350 BLUETEC ML 2014 360 Grade Kamera AMG FULL OPTION

22 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:43 Dyqani ,

MINI COOPER S 1.6 BENZINE TURBO AUTOMAT 2008

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:38 ,

Okazion E class kupe

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:39 ,

Okazion Mini Cooper SD 2012

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:34 ,

Shitet Mini Couper 96.000km.

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 21:11 ,

Okazion 2014 Hyundai Sonata 2.0LPI GAZ NGA FABRIKA

7 350 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 21:11 ,

SHITET ML 320 CDI PA TAKSE LUKSI FULL OPTION!

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:56 ,

Fiat okazion 2700 euro

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:52 ,

Mini Cooper S

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:52 ,

Mini Cooper S

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:51 ,

Mini Cooper 2007

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:18 ,

Mini cooper

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:17 ,

Okazion Mini Cooper S Fulll!

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 17:33 ,

OKAZION Mini COUNTRYMAN 65.000 KM AUTOMAT

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 60 000 - 64 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mini | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione