Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes benz W124 | Tiranë | Automjete | Makina

Audi , 1
BMW , 1
Ford , 1
Opel , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes benz W124,kategori Makina,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes benz W124 Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:13
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Opel Antara 2.2 Automat Viti 2012 ✅

7 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 18:29 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ SEL 1982 NE GJENDJE PERFEKTE

12 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:13
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Opel Antara 2.2 Automat Viti 2012 ✅

7 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Sht 19:42 Makina , Tiranë

Seres 3, 100% Elektrike, 0 Km, Okazion

33 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Sht 19:21 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz W124

1 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Sht 00:40 Makina , Tiranë

Shitet dyqani mundesi nderrimi me makin

112 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
07 Sht 01:03 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes-Benz W124 coupe /Nderrohet

5 700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Gush 15:23 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz W124

1 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Gush 19:51 Makina , Tiranë

Mercedes benz w124 E200 1968 Diesel ne shitje

5 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Gush 19:04 Makina , Tiranë

Shitet w124 me letra

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1989
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Gush 14:23 Makina , Tiranë

Golf 7

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
26 Korr 14:38 Makina , Tiranë

MERCEDES-BENZ W124

1 700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
21 Korr 16:01 Makina , Tiranë

Mercedes Benz w124

4 400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Korr 07:06 Makina , Tiranë

Mercedes Benz W124

1 700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Korr 00:13 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz W124

1 700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Korr 11:00 Makina , Tiranë

Shitet w124

2 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
02 Korr 10:58 Makina , Tiranë

Shitet w124

2 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
30 Qer 17:52 Makina , Tiranë

Shitet mercedes benz

2 500 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Qer 12:16 Makina , Tiranë

Okazion c230 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 15:58 Makina , Tiranë

Makina me qera

20 EUR / ditë

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 12:59 Makina , Tiranë

Mercedes benz w124

2 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
29 Pri 00:08 Makina , Tiranë

Kerkoj Mercedes Benz 200D

1 400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
15 Pri 15:52 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ W124 MANUAL 2.5

3 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Pri 20:57 Makina , Tiranë

Shitet w124 200e benzine+gaz

2 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Pri 13:11 Makina , Tiranë

W124 super okazion!!!!!!!!!

2 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Mar 02:15 Makina , Tiranë

Mercedes benz w124

2 000 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Shk 20:59 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz

800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Shk 20:55 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes

800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Shk 10:22 Makina , Tiranë

Mercedes benz W124

2 900 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Jan 15:03 Makina , Tiranë

Okazion

2 500 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Jan 13:48 Makina , Tiranë

Benz

2 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Dhj 21:15 Makina , Tiranë

W124

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Dhj 18:22 Makina , Tiranë

Mercedes Benz W124 200D

2 999 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Dhj 05:41 Makina , Tiranë

Benz Mercedes portobagazh E klas w124 250

2 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Dhj 05:41 Makina , Tiranë

Benz Mercedes portobagazh E klas w124 250

2 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Dhj 12:23 Makina , Tiranë

Shitur Mercedes Benz W124 E250 1993

2 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Dhj 21:14 Makina , Tiranë

Shitet W124 naft 200d.1988.letra 1 vit

1 600 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Nën 23:40 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz , W124 200CE, 5000 euro

5 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 16:40 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes benz E 300 Turbo

10 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 13:26 Makina , Tiranë

GOLF 5

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 15:38 Makina , Tiranë

Nderrohen

2 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Tet 09:28 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes w124 naft manual 200 D

1 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Tet 13:07 Makina , Tiranë

Shitet w124 Mercedes Benz

220 000 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Qer 20:31 Makina , Tiranë

Mercedes 200 w124

3 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Maj 13:08 Makina , Tiranë

Mercedes Benz 250

1 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 22:17 Makina , Tiranë

Shiten letra per w 124 viti 1991

500 LEK

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes benz W124 | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione