Mercedes Benz 250 | Tiranë | Automjete | Makina

BMW , 11
Audi , 10
Fiat , 6
Ford , 5
Toyota , 3
Opel , 2
Hyundai , 2
Smart , 2
Nissan , 1
Seat , 1
Hummer , 1
Honda , 1
Renault , 1
Lancia , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes Benz 250,kategori Makina,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes Benz 250 Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:57
Linku:
Dyqani ,

Shitet C250 V6 2010

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Sot 04:18 ,

MERCEDES BENZ C 250 CDI BLUEFICIENCY AVANTGARDE-12

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:09 ,

VW Golf 6 gaz benzin Automat 2014 Shira

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 00:09 ,

Golf 6 Automat 2014 benzin-gaze 100% nderrohe nderrimi shira

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 00:08 ,

Fiat grande pundo 1.3 nafte multijet manual shira

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:08 ,

Fiat grande punto 1.3 disel multijet manual shira

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:18 ,

Mercedes Benz w204 look AMG //Nderrohet//

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:14
Linku:
,

❌ Shitet C-250 AMG /// 2010 /// 189000 km ❌OKAZION❌

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:57 Dyqani ,

Shitet C250 V6 2010

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 21:56 ,

MERCEDES BENC B 180

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:30 ,

Mercedes Benz C250 benzin 2010

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:29 ,

Mercedes benz C class 250

10 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 21:29 ,

Hummer H2 6.0 V8 benzin/gaz

15 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:45 ,

MERCEDES BENZ C Class 204 , 4 MATIC ,2011,Nje Pronar!!!

9 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:42 ,

Mercedes Benz Glk 250 nafte 2013

17 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 20:09 ,

☑️Mercedes-Benz C 250 Cdi ///AMG *2012* Full OPSION

12 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:09 ,

☑️Mercedes-Benz ///AMG *2012* Full OPSION

12 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:39 ,

Mercedes Benz 250 benzin

9 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:11 ,

MERCEDES BENZ GLK 250 BLUTEC 2013 Look AMG

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:59 ,

❌❌❌OKAZION❌❌❌

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:47 ,

VW GOLF 5 AUTOMAT

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:47 ,

TOYOTA YARIS AUTOMAT 1.4 Nafte

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:46 ,

MERCEDES C300 Benzin / GAZ

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:11 ,

SHITET �� 4x4

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:09 Dyqani ,

Mercedes-Benz Glk 250 2.2cc Nafte Automat 2015

21 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:03 ,

Shes Ford C MAX 1.6 naftë

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:31 ,

Mercedes-Benz ML 250 (4MATIC)

23 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:23 ,

Mercedes-Benz CLS 350 / AMG Packet 2012 ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:16 Dyqani ,

Mercedes Benz E250 cdi 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:11 ,

shitet e 220 viti 2003 okazion

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:56 ,

Bmw x3 2.0 benzin/gaz

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:41 ,

Fiat 500 Sport Edition

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 11:20 ,

BMW X5

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:19 ,

E-250-CDI❌KAMERA❌DISTRONIK❌BAXHA-����

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:57 Dyqani ,

Mercedes benz E 250 naft

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:57 Dyqani ,

Mercedes benz Glk 250 naft

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:05 ,

BMW 320D AUTOMATIKE 2007

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:04 ,

shes mercedes benz C250 4Matic benzine

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:18 ,

Bmw 730li benzine/gaz 100%

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Pri 22:33 ,

Shitet Benz Mercedez berlina

250 000 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Pri 21:59 ,

Fiat Grande Punto 1.3 dizel 2007

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Pri 17:59 ,

Mercedes-Benz ML 250 nafte

22 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Pri 16:45 Dyqani ,

Mercedes B180 Diezel Viti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 13:41 ,

Hyundai SantaFe 2011 Automatik 2.2 Crdi Nafte

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Pri 13:13 ,

BMW X5 ///M-PERFORMANCE

11 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 11:25 Dyqani ,

Mercedes Benz Gle 250 diesel

29 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 18:25 ,

Fiat punto gjendje super OKAZION

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes Benz 250 | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione