Mercedes ne Shitje | Ofertat per Makina ne Tiranë

Mercedes-Benz , 24698
Audi , 169
BMW , 150
Ford , 89
Toyota , 79
Opel , 44
Fiat , 36
Nissan , 32
Renault , 26
Chrysler , 22
Citroën , 22
Land Rover , 21
Peugeot , 21
Smart , 21
Ssangyong , 19
Porsche , 17
Hyundai , 14
Jeep , 14
Seat , 11
Volvo , 11
Lancia , 11
MINI , 10
Škoda , 10
Mitsubishi , 10
Jaguar , 6
Mazda , 4
BAIC , 4
Acura , 4
Chevrolet , 4
Saab , 3
Isuzu , 2
Suzuki , 2
Hummer , 2
Rover , 2
Bugatti , 2
Honda , 2
Daewoo , 2
Bentley , 2
Subaru , 2
Lexus , 2
Dacia , 1
Kia , 1
Cadillac , 1
Alpina , 1
Aixam , 1
GMC , 1
Tata , 1
Maybach , 1

Gjej Mercedes në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Mercedes ne shitje të ndryshëm si, Mercedes-Benz, C Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, me çmimet më të volitshme. mercedes benz ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Mercedes ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. në Gjithë Shqipërinë.

01 Mar 20:29
Linku:
,

SHITET MERCEDES BENZ C320 4 MATIC LOOK AMG €8000

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:48
Linku:
Dyqani ,

BMW525 XD, 2008,NAFTE. AUTOMAT 4X4

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 21:40
Linku:
,

Shitet

45 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Mar 18:13
Linku:
,

MERCEDES BENZ C230 FULL OPTIONS

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Mar 10:40
Linku:
,

Mercedes-Benz C Class(w205) 220 cdi BluTec 2016

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999

Sot 12:55 ,

Hyundai Santa Fe 2014 2.0 Diesel

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 12:55 Dyqani ,

����Bmw 730LD full full option����

17 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:55 ,

MERCEDES C 180 KOMPRESOR 2005 AUTOMAT ME DOGAN GERMANY ��

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:55 ,

C CLASS 320benzin 4x4 2006 FULL (SUPER GJENDJE) ���� AUTOMAT

4 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:54 ,

Mercedes-Benz C300 4Matic 2012

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:54 Dyqani ,

����Vw tiguan 2.0tdi automat����

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:54 ,

C CLASS 220naft 2013dhjetor (SUPER GJENDJE) ����

10 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:54 ,

Mercedes-Benz C300 4Matic 2012

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:54 ,

E CLASS 220cdi 2005 FULL (SUPER GJENDJE) ����

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:54 ,

Mercedes Benz S class 350d 2014

36 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:54 ,

Super Okazion c klas .automat..viti 2010 gaz- benzin

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:54 Dyqani ,

��Mercedes GLC 250 Amg line full��

45 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 12:54 ,

FORD FIESTA 1.4naft 2008 (SUPER GJENDJE) 160.000KM

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:54 ,

AUDI A4 2.5 2004 AUTOMAT (SUPER GJENDJE) KABRIO/SALLON I KUQ

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:54 ,

BMW SERIA 1 2008 1.8naft (SUPER GJENDJE)

4 390 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:54 ,

AUDI A3 2.0naft (140HP) 2007 (SUPER GJENDJE)

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:54 Dyqani ,

‼️Toyota rav4 okazion‼️

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:54 ,

CLS 350 Super gjendje Viti 2010

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:53 ,

GL 350d BLUETEC 2012 FULL FULL OPSION 150KM (SUPER GJENDJE)

17 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:53 Dyqani ,

��VW Golf V 1.9 Nafte Automat��

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:53 ,

✔HYUNDAI ix35 2016 2.0naft 4x4 (186HP) FULL OPSION 115KM��

15 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:53 Dyqani ,

����Skoda oktavia 2.0tdi automat����

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:53 ,

MMERCEDES-BENZ E CLASS GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:53 Dyqani ,

⛔️Benz c240 benzin automat⛔️

3 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:53 ,

TOYOTA AURIS 2.0 D-4D LINEA LUNA SUPER GJENDJE

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:52 ,

Volkswagen Tiguan 2014 4Motion 4x4

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 12:51 ,

MERCEDES-BENZ C CLASS 220 NAFT VITI 2008

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:50 ,

E-CLASS W212 2012 BENZIN +GAZ

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:50 ,

OKAZION Audi A3 2.0 Benzin, Manual Sapo ardhur nga Zvicra 05

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:48 ,

MERCEDES BENZ C180 KOMPRESSOR

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:48 ,

Mercedes Benz E220 Avantagarde

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:48 ,

MERCEDES-BENZ C220 CDI AVANTGARDE ///EVO *2007* AUTOMAT FULL

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:47 ,

Okazion Mercedes Benz C Class 205 Automat Full

18 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:46 ,

Mercedes Benz AMG SPORT AVANTGARDE C220 EVO 05 SAPO ARDHUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:45 ,

��Okazion��2011 Mercedes C 180 nafte 2.2 - facelift

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:44 ,

Mercedes-Benz

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:44 Dyqani ,

SHITET BENZ C220 CDI GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:44 Dyqani ,

Mercedes A clas 160 cdi automatik

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:44 ,

MERCEDES BENZ C 250 CDI BLUEFICIENCY AVANTGARDE-12

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:44 Dyqani ,

Mercedes benz C220 CDI ELEGANCE AUTOMATIKE

5 390 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:43 ,

MERCEDES BENZ E 220 CDI BLUE EFFICIENCY AVANTGARDE FULL

11 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:43 ,

Mercedes Benz Clk 350 7G tronic Avantgarde

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:43 ,

MERCEDES BENZ E KLAS 250 CDI BLUE EFFICIENCY AVANTGARDE -10

11 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:43 ,

Mercedes-Benz B class

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:42 ,

Mercedes-Benz C KLAS 220 CDI AVANTGARDE FULL OPTION DESIGNO

8 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:42 ,

Shitet Mercedes-Benz E-Clas 220 Bluefficency, Avangard

9 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:40 ,

��Mercedes Benz C230 V6 7G Benzin+Gaz⛽️Automatik����

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Jeni duke kërkuar për Mercedes ne shitje? Shiko njoftimet për Mercedes ne shitje dhe gjej Mercedes-Benz me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë. - Mercedes.

Blej Mercedes ne Shitje

Eksploro njoftimet për Mercedes ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Mercedes ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Mercedes benz S Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, C 220, E Class, dhe shumë Mercedes ne shitje të tjerë Kërko mercedes benz ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale.

Krijo Njoftime për Mercedes

Keni makina që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për Mercedes ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për makina të ndryshme. Shpërndaj njoftime Mercedes ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione