Me qera | Tiranë | Automjete | Makina

Seat , 136
Ford , 100
Audi , 84
Renault , 72
BMW , 41
Opel , 26
Toyota , 23
Peugeot , 21
Fiat , 19
Dacia , 17
Hyundai , 17
Nissan , 14
Porsche , 14
Škoda , 13
Smart , 11
Citroën , 9
Mazda , 6
Ferrari , 6
Volvo , 5
Kia , 2
Jeep , 2
Chrysler , 1
MINI , 1
Suzuki , 1
Cadillac , 1
Chevrolet , 1
Lifan , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Me qera , kategori Makina , ose vendndodhje Tiranë , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Me qera Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:35 ,

MMERCEDES-BENZ E CLASS GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:35 ,

Makina me Qera

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:34 ,

TOYOTA AURIS 2.0 D-4D LINEA LUNA SUPER GJENDJE

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:34 ,

Makina me Qera

13 EUR /

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:34 ,

Makina me Qera.

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:34 ,

Makina me Qera

13 EUR / ditë

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:34 ,

Makina me Qera.

13 EUR / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:33 ,

Nissan Qashqai 2010 full option panoramik

7 699 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:27 ,

Makina me Qira 6+1 Automatike

14 EUR / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 13:27 ,

Makina me Qera 6+1 Automatike

13 EUR / muaj

Viti: 2009
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 12:08 ,

Okazion ford fiesta 1.25 benzin

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:08 ,

Okazion

2 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:08 ,

Okazion Automat

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:08 ,

automat 2008 b class

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:23 Dyqani ,

makina me qera 13e

13 EUR / muaj

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 11:23 Dyqani ,

Makina Me Qera Duke Filluar nga 15 Euro Dita

15 EUR / muaj

Viti: 2010
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 11:21 ,

Makina me Qera

13 EUR / muaj

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:20 ,

Makina me Qera

13 EUR / muaj

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 11:18 Dyqani ,

Makina me qera “PREMIUM CAR RENTAL”

50 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 10:52 ,

Jepet me qera. Makina per dasma

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:44 ,

Makina me qera Tirane - Durres - 069 98 444 01

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:25 Dyqani ,

Makina Me Qera Duke Filluar nga 12 Euro Dita

12 EUR / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 10:25 Dyqani ,

Makina Me Qera Duke Filluar nga 15 Euro Dita

15 EUR / muaj

Viti: 2007
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 10:10 ,

Mercedes 2.7 nafte

2 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:06 ,

Makina me Qira

14 EUR / muaj

Viti: 2009
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 10:02 ,

Vip Rent Car / Makina me qera Rinas

25 EUR / ditë

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:02 ,

Vip Rent Car / Makina me qera Rinas

25 EUR / ditë

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:01 ,

Vip Rent Car / Makina me qera Rinas

20 EUR / ditë

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:50 Dyqani ,

Makina Me Qera Duke Filluar nga 10 Euro Dita

10 EUR / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 09:50 Dyqani ,

Makina Me Qera Duke Filluar nga 14 Euro Dita

14 EUR / muaj

Viti: 2006
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 23:23 ,

MAKINA ME QERA

1 EUR / muaj

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:23 ,

MAKINA ME QERA

1 EUR / muaj

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 20:44 Dyqani ,

MAKINA ME QERA 0672011174

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 15:37 Dyqani ,

Volkswagen Caddy 2.0 TDI

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 15:29 Dyqani ,

Mercedes Benz Vito Tourer CDI

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 15:29 Dyqani ,

BMW X1 2016

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 15:29 Dyqani ,

Volkswagen Golf 7 TDI

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:29 Dyqani ,

Range Rover Vogue Autobiography

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 15:29 Dyqani ,

Audi S8 Plus Full Option

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 15:26 Dyqani ,

Volkswagen Caddy 2.0 TDI

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 15:26 Dyqani ,

Mercedes Benz Vito Tourer CDI

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 15:25 Dyqani ,

BMW X1 2016

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 15:24 Dyqani ,

Volkswagen Golf 7 TDI

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:23 Dyqani ,

Range Rover Vogue Autobiography

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 15:22 Dyqani ,

Audi S8 Plus Full Option

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 15:04 ,

Shitet Q7 Premium e targuar

23 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:04 ,

Volvo Xc90 Fund 2009 e Targuar Full Option Mundesi Nderrimi

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Me qera | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim