Makine | Tiranë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 2521
VW Volkswagen , 1453
Ford , 768
Audi , 716
BMW , 509
Opel , 441
Renault , 328
Peugeot , 284
Fiat , 280
Toyota , 216
Smart , 188
Citroën , 186
Land Rover , 139
Nissan , 138
Volvo , 104
Hyundai , 98
Škoda , 86
Alfa Romeo , 79
Seat , 76
Mitsubishi , 70
Chevrolet , 68
Porsche , 50
Kia , 45
Lancia , 45
Jaguar , 40
Jeep , 40
Chrysler , 38
Mazda , 37
MINI , 31
Suzuki , 29
Honda , 26
Ssangyong , 22
Daewoo , 16
Rover , 14
Dacia , 9
Dodge , 9
Saab , 8
Subaru , 8
Lexus , 6
Hummer , 5
Acura , 5
Buick , 4
GMC , 4
Cadillac , 3
Lincoln , 3
Pontiac , 3
Infiniti , 3
Daihatsu , 3
Aixam , 2
Bentley , 2
Tata , 2
Ferrari , 2
Maserati , 1
Ligier , 1
Bugatti , 1
Landwind , 1
Piaggio , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makine,kategori Makina,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Makine Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:33
Linku:
,

BMW 530 GT

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:19
Linku:
,

Ford Fiesta

9 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Pri 00:34
Linku:
,

Bmw 320 dizel 2014

13 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Pri 20:51
Linku:
,

Golf 5 Look GTI

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:52
Linku:
,

Ne shitje ML 350 Bluetec

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 03:33 ,

Ford fiesta automat gjendje perfekte

7 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 03:32 ,

Volkswagen Pasat automat 2010

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:32 ,

Audi a7 nafte perfekte

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 03:29 ,

Mercedes Benz EVO 320 CDI

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:50 ,

Audi A3 S Line 2.0 benzin

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:20 ,

Super Audi A6 Benzin/gas

5 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:18 ,

BMW X5 F15 M Package 3.5 X-Drive 9/2015 Panorama

37 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:31 ,

OKAZION!!! FORD FIESTA 1.4 BENZINE/GAZ / AUTOMAT

5 899 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:23 ,

Caddy

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:58 ,

Shitet_nderrohet

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:28 ,

Golf Plus

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:28 ,

Ford Explorer Sport 2016, FULL(Nderohet)

33 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 23:23 Dyqani ,

Range Rover Sport 4x4 Fundi 2006 2.7 HSE Naftë Automat

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:23 Dyqani ,

Mercedes Benz E Class 320 CDI Naftë ///EVO 2007 Automat

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:23 Dyqani ,

Porsche Cayenne Fundi 2010 3.0 Naftë Super Gjendje

23 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:22 ,

Caddy Max

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:18 ,

MERCEDES BENZ E 280 CDI PERFEKT

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:15 ,

E-CLASS W212 2012 BENZIN +GAZ

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:11 ,

Ford C-Max , AUTOMAT 4100 €viti 2008-2009

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:04 ,

Porsche Cayenne S 4.8 benzin dhe gaz 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:03 ,

Shitet Kia Sportage 2.0 Nafte 2009

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:02 ,

Shitet e class 220 *automat* avangarde* ndrohet

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:00 ,

Mercedez E211 280 cdi 2005 kamjo automat 7G

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:59 ,

BMW X5

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:58 ,

Mercedes Benz w204 look AMG //Nderrohet//

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:57 ,

✅ GOLF 5 PLUS 2.0tdi ✅ ANDROID HD TOUCH SCREEN✅WIFI INTERNET

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:52 ,

Mercedez - Benz w210

2 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:48 ,

‼️OKAZION ‼️ Audi A6

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:48 ,

‼️OKAZION ‼️ Audi A6

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:33
Linku:
,

BMW 530 GT

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:32 ,

Shitet cklass 2007 targa i sapo ardhur nga jashte

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:30 ,

Lancia Musa 1.4 Benzin Ideale Per Impiant Gazi

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:25 ,

OKAZION PER PAK DITE !Mercedes C 220 evo, nafte,automat

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:24 ,

OKAZION !Mercedes C 220 evo, nafte,automat viti 2005

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:23 ,

HYUNDAI VERACRUZE 2007 CMIM I DISKUTUESHEM

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 22:21 ,

***Vw Golf 6 1.6 BENZIN/GAZ 2011 super gjendjee**

5 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:20 ,

Shitet Bmw Seria 3 Okazion

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:18 ,

Shitet citroen c2 super gjendje

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:15 ,

Skoda Yeti / automat / viti 2012

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:08 ,

Citroen 1.6 diesel,viti 2005

2 385 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:01 ,

PHAETON SAPO ARDHUR 3.0 TDI PA PUNUAR NE SHQIPERI

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:01 ,

BMW SERIA 1 BUSINES EDIT INDIVIDUAL SPORTPACKET-10

5 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:01 ,

MERCEDES BENZ C 250 CDI BLUEFICIENCY AVANTGARDE-12

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:59 ,

VOLVO V50 2007 1.8 BENZIN-GAZ

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:53 ,

BMW X5 3.0i Xdrive mundesi ndrrimi me makine me te vogel

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:51 ,

DODGE CALIBER SXT VERSION EUROPIAN !!!!!!

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:50 ,

Alfa Romeo 159

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makine | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione