Makina ne Shitje | Njoftimet ne Tiranë

Mercedes-Benz , 18430
VW Volkswagen , 9998
Audi , 4464
Ford , 4297
BMW , 3732
Opel , 2319
Toyota , 1860
Fiat , 1652
Renault , 1616
Peugeot , 1368
Smart , 913
Citroën , 838
Nissan , 729
Land Rover , 720
Seat , 606
Hyundai , 565
Volvo , 519
Alfa Romeo , 371
Mitsubishi , 370
Škoda , 368
Porsche , 319
Lancia , 262
MINI , 256
Chevrolet , 243
Mazda , 228
Kia , 223
Jaguar , 205
Jeep , 189
Chrysler , 174
Rover , 143
Honda , 108
Suzuki , 102
Saab , 70
Ssangyong , 64
Dodge , 57
Daewoo , 55
Dacia , 46
Cadillac , 31
Subaru , 30
Daihatsu , 27
Hummer , 23
Acura , 17
Infiniti , 16
Tata , 15
Maserati , 14
Lexus , 14
Lincoln , 12
Great Wall , 11
Ferrari , 9
Bentley , 8
MG , 7
Isuzu , 6
BAIC , 6
Buick , 6
GMC , 5
Artega , 4
Pontiac , 3
UAZ , 3
Piaggio , 3
KTM , 3
Lada , 2
Aixam , 2
Corvette , 2
Maybach , 2
Wartburg , 1
DeTomaso , 1
Zastava , 1
NSU , 1
Grecav , 1
Alpina , 1
Bugatti , 1
Trabant , 1
Lifan , 1

Gjeni Makina na në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shiko njoftime për Makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet per Makina dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.

22 Shk 14:39
Linku:
Dyqani ,

BMW Seri 1

380 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Shk 14:47
Linku:
Dyqani ,

Citroen c5

300 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:30
Linku:
Dyqani ,

TOYOTA AVENSIS 2010 , AUTOMAT , 2.2 NAFTE , 7990 EURO

7 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 10:51
Linku:
Dyqani ,

Citroën C4 Picasso

780 000 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 14:39
Linku:
Dyqani ,

Hyundai i30

557 000 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Sot 08:53 ,

Ford Grand C-MAX 2.0TDCI Automatik (6+1 Vende)

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:53 ,

Mercedes E clas

9 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:53 ,

Golf 6 2010..full Opsion..Sapo ardhur..

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:52 ,

okazion fiat 500

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 08:52 ,

BMW X5 ///M-PERFORMANCE

11 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:52 ,

VW GOLF V AUTOMATIK

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:52 ,

FORD FIESTA 1.4 NAFTE

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:51 ,

Okazio E class 2015

16 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:51 ,

FIAT ALBA 1.6 BEZIN GAZ STAG 1250€

1 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 08:51 Dyqani ,

NE SHITJE VW TOURAN 1.9TDI AUTOMAT 2004

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:51 Dyqani ,

NE SHITJE GL 350 CDI AMG STYLE

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:51 Dyqani ,

NE SHITJE C-CROSSER 2007

5 670 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 08:50 Dyqani ,

NE SHITJE HYUNDAI SANTA FE 2.2 NAFTE 2006

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:50 Dyqani ,

NE SHITJE HYUNDAI ACCENT 1.6 NAFTE 2011

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 08:50 Dyqani ,

NE SHITJE NISSAN MICRA 1.2 BENZINE 2013

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 08:50 Dyqani ,

NE SHITJE TOYOTA COROLLA VERSO 2.2 NAFTE 2006

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 08:50 Dyqani ,

NE SHITJE VW VOLKSWAGEN TRANSPORTER 1.9 TDI 2009

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 08:50 Dyqani ,

NE SHITJE AUDI A6 L3.0TDI QUATTRO S-LINE 2005

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:49 Dyqani ,

Makina Me Qera Duke Filluar nga 15 Euro Dita

15 EUR / muaj

Viti: 2010
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 08:49 Dyqani ,

Makina Me Qera Duke Filluar nga 10 Euro Dita

10 EUR / muaj

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 08:49 ,

E-CLASS W212 2012 BENZIN +GAZ

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:48 ,

Volkswagen Tiguan 2014 4Motion 4x4

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 08:47 ,

Chervolet Captiva 2.0 4x4

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:47 ,

OKAZION!!! BMW 320i Automatik Benzine/Gaz

5 599 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:47 ,

C300 4Matic Panorama Benzin Gaz

13 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 08:47 ,

♦️ Renault Megane 2004 1.4 benzin/gaz ♦️

2 070 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:47 ,

Nissan Qashqai Automat 4x4

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:47 ,

SHITET OSE NDROHET SUPER MERCEDES BENZ C180 VITI 2016

26 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 08:47 ,

GOLF 7 1.6 BLUEMOTION 2015 Start&Stop Automatik FULL KASKO

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:46 ,

VW Passat CC Sport Turbo Automat LOOK 2016 FULL!!

8 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:46 ,

OPEL MERIVA 1.8 AUTOMAT SUPER GJENDJE !!!!2995€

2 995 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:46 ,

Mercedes Benz C 204

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:46 ,

VW GOLF 4 TD (i) 2003

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:45 ,

VW GOLF 5 AUTOMAT 2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:44 ,

TOYOTA YARIS 1.4 Nafte AUTOMAT

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:44 ,

Mercedes C300 Benzin / GAZ

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:44 ,

Audi A4. 1‘9 tdi OKAZION

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:43 Dyqani ,

Okazion vw Golf 1.4 turbo benzin gaz

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:43 Dyqani ,

‼️Toyota rav4 okazion‼️

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:43 Dyqani ,

����Skoda oktavia 2.0tdi automat����

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:42 Dyqani ,

⛔️Benz c240 benzin automat⛔️

3 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:42 ,

ML 350 BLUETEC 2013 FULL 118 KM

22 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:42 Dyqani ,

����VW Golf 6 2009 1.4 Tsi Automat����

6 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:42 Dyqani ,

‼️Vw tiguan 2.0tdi automat ‼️

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:42 ,

Shitet S550 2008 Look 2017 19,500 Euro !!!!!!

19 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:42 Dyqani ,

Okazion opel meriva 1.6 automat ‼️

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:42 ,

Smart fortwo -07 Automat Panoramic Kondicjoner ����

2 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 80 000 - 84 999

Makina në Shitje në Gjitë Shipërinë

Gjej Makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet per Makine, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makine me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.

Krijo njoftime per Makina ne Shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve per Makina në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për Makina per blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione