Makin | Tiranë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 1523
Ford , 468
Audi , 426
BMW , 367
Opel , 252
Fiat , 208
Renault , 193
Peugeot , 142
Toyota , 114
Smart , 96
Land Rover , 94
Citroën , 82
Alfa Romeo , 57
Nissan , 51
Hyundai , 48
Seat , 47
Lancia , 40
Porsche , 37
Škoda , 33
Volvo , 26
Jeep , 25
Chevrolet , 25
Mitsubishi , 24
MINI , 23
Jaguar , 23
Chrysler , 18
Mazda , 17
Honda , 14
Kia , 12
Suzuki , 10
Rover , 9
Dodge , 8
Daewoo , 8
Daihatsu , 8
Infiniti , 7
Lexus , 7
Cadillac , 5
Acura , 5
Lincoln , 4
MG , 4
Ssangyong , 3
Saab , 3
Isuzu , 2
Dacia , 2
Hummer , 2
Bentley , 2
Ferrari , 2
Proton , 1
Alpina , 1
Aixam , 1
GMC , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makin,kategori Makina,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Makin Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:58 ,

PORSHE CAYENNE VITI 2009 MATORR 3.6 .PRANOJM EDHE NDERRIM

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:44 ,

Peugeot 307 naft 1.4 hdi

1 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:25 ,

Mercedes Benz C220 CDI. Ndrrim + -

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:23 ,

FORD MONDEO VITI 2009,AUTOMATIKE, 2.0 NAFT, FULL OPTION

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:06 ,

TOYOTA AURIS 1.4 NAFT VITI 2007

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:06 ,

TOYOTA AURIS 1.4 NAFT VITI 2007

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:06 ,

TOYOTA AURIS 1.4 NAFT VITI 2007

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:06 ,

shitet polo 2008 gaz benzin

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:02 ,

Jaguar 2.2 Nafte

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:01 ,

BMW SERIA1 2.0 BENZIN+GAZ 2007 AUTOMATIK OKAZION

4 290 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:50 ,

Shitet

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:36 ,

CLS 550, VITI 2012, VETËM 26000 KILOMETRA

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:22 ,

OKAZION super gjendje C 220 CDI Avantgarde 2005 ///Evo

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:07 ,

Ford fiesta automat gjendje perfekte

7 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 23:01 ,

OKAZION SHITET OSE NDEROHET

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:45 ,

《Chervolet Matiz》OKAZION

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 22:44 ,

《SKODA FABIA》OKAZION

5 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:44 ,

OKAZION BMW M PACKET 330 4x4 Diesel!

6 666 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:44 ,

Okazion Cupra R Sport 1.9 TDI ,Orgjinale Fabrike!

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:29 ,

GOLF5-NAFT-200CC-TDI-VITI-2005. MANUAL

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:29 ,

Shitet ose Nderrohet Ford-Focus

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:24 ,

Shitet Nderrohet

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:19 ,

Audi A4 2016 naft 2.0

15 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:19 ,

SHITET AUDI A8L QUATTRO 4X4 3.0 TDI LED MATRIX

33 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:18 ,

Rreno 2013 naft 1.5 Automat full konvertim 6500 euro

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:17 ,

Tiguan 2010 benxin 1.4 konvertim 7500 euro 4/4

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:16 ,

Mercedez 2010 naft 2.0 Okazion 5000 euro Konvertim

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:16 ,

Mercedez 2008 naft 1.8 Okazion 4600 konvertim

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:16 ,

Audi A6 2006 naft 3.0 full full konvertim 6700 euro

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:16 ,

Bmw 750i seria 7 full opsion okazion !!!!!!!!!!

13 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:15 ,

Golf 2015 naft 1.6 KM 138 Okazion 13500 euro konvertim

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:14 ,

Ford 2011 naft 1.6 KM 158 Okazion 7000 euro konvertim

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:14 ,

Tojota 2015 naft 2.0 full full konvertim 16800 euro manual

16 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:06 ,

Okazion..ford focus..viti 2007...

2 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:58 ,

Bmw 328

14 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:50 ,

!OKAZION! VW CADDY MAX, AUTOMAT,1.9 DIESEL, 2010, GJERMANIA

8 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:45 ,

Shitet ose nderrohet range sport 2012 hse super gjendje

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:34 ,

BMW 530 FULL, NAVI TË MADH, SPORT

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:29 ,

Hummer H2 6.0 V8 benzin/gaz

15 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:24 ,

Shitet Mercedes Benz

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:20 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E MAKINAVE

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:10 ,

Volvo V70 2012 Okazion 8500€

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:13 ,

Shitet Makin Nissan Micra

1 300 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:06 ,

Audi a5 s-line full

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:56 ,

Shitet c clas c230 benzin& Gaz landirenzo

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:38 ,

Mercedes Benz E280 automat pa taks lluksi okazion 2005

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:38 ,

Nissan Navara Frontier 4x4 Benzin-Gaz okazion!!!

9 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:07 ,

Passat automat 2008 Okazion per 3 dit !!

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:07 ,

Audi a3 s line fabrike automat okazion!! 2008

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makin | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione