Golf4 | Tiranë | Automjete | Makina

Renault , 4
Honda , 2
Audi , 1
BMW , 1
Fiat , 1
Nissan , 1
Porsche , 1
Seat , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf4,kategori Makina,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf4 Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:43 ,

Shes Golf4 Gaz-Benzin

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Pri 09:52 ,

shitet golf4

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Mar 15:43 ,

Okazion!!!! Shitet makina per arsye emigrimi

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Mar 19:57 ,

Golf4

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Mar 23:34 ,

Shitet Golf4 T"DI" kuqe

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Mar 16:56 ,

Shitet makina

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Mar 11:15 ,

Golf4

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Mar 19:28 ,

Golf 4

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Mar 04:36 ,

golf4

850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Mar 08:20 ,

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Mar 19:30 ,

SHITET!!! (GOLF4 BENZIN—GAZ)

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 20:32 ,

Golf 4 Super Gjendje ! Okazion!!

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 01:25 ,

SHITET GOLF-4 GAS/BENZIN

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Shk 22:54 ,

Golf 4

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 21:24 ,

Golf 4 Super Gjendje ! Okazion

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 21:01 ,

Golf 4 Super Gjendje !

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 22:01 ,

Golf 4 Super Gjendje !

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 12:15 ,

makin

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Shk 14:31 ,

makine

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Shk 11:20 ,

VW Golf benzin

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Shk 12:19 ,

Shitet golf4

200 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Shk 11:21 ,

makin

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Jan 15:54 ,

Shite golf4 1.9 44x

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Jan 15:06 ,

makine

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Jan 15:34 ,

Seat Golf4 URGJENTE ��

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 18:12 ,

Golf4 automat

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Dhj 20:30 ,

Shite golf4 okazjon

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Dhj 12:19 ,

Golf4

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: > 500 000
10 Nën 15:47 ,

Golf4

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Nën 17:48 ,

Golf4

200 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Nën 19:25 ,

golf

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 15:28 ,

Passat okazion -Ndrrohet

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 20:58 ,

Okazion Golf 4

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 18:35 ,

Golf4

200 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Gush 19:36 ,

Golf 4 ne shitje

2 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Korr 10:00 ,

Golf4

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Korr 08:09 ,

Golf4

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Korr 16:38 ,

Golf4

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Korr 10:27 ,

Golf4

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Korr 20:06 ,

Golf4

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Korr 09:39 ,

Golf4

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Korr 18:46 ,

Golf4

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Korr 16:38 ,

Golf 4

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Qer 13:26 ,

Golf4

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Maj 18:54 ,

Golf4

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Maj 19:05 ,

Golf4

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Maj 18:39 ,

Okazion shitet golf4 1300€

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 09:49 ,

Shitet Golf4 full option

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf4 | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione