Golf 4 1.9 manual | Tiranë | Automjete | Makina

Škoda , 1
Fiat , 1
Audi , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 4 1.9 manual,kategori Makina,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 4 1.9 manual Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:12 ,

Golf 4 Viti 2002

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 18:14 ,

OKAZION Golf 5+ 1.9tdi 0693585393 i diskutushem

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:48 ,

Shitet golf 4 1.9tdi

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:34 ,

Golf V , 2006, 1.9 , euro 4 .

3 290 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:31 ,

shitet

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 08:03 ,

AUTO PJESË " VW - AUDI - SEAT - SKODA "

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Pri 14:11 ,

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Pri 13:52 ,

Shitet Golf 4 (1.9 Nafte 2001)

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Pri 19:16 ,

Shitet golf 4 2001 1.9 TDI

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 13:07 ,

shitet

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 15:42 ,

shitet golf 4

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Pri 00:38 ,

Golf 4 1.9 naft manual 2000 letra dhjetor OKAZIONN��

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 00:35 ,

Shitet golf 4 2001 1.9 TDI

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 19:48 ,

Shitet golf 4 1.9 TDI 2001

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 10:33 ,

shitet

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Mar 23:28 ,

OKAZION VW GOLF 5+(taksa per nje vit)1.9tdi 0693585393DISKUT

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 18:31 ,

Shitet ose Ndrrohet Golf 4 2003 letra te paguara deri 2022☑️

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 17:31 ,

Shitet Golf IV 1.9 nafte, manual

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 23:18 ,

Skoda Fabia 1.9SDI Nafte Manual - 01

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Shk 22:28 ,

Golf 4 viti 15dhjetor2003 letra te paguara deri 1shkurt 2022

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 08:14 ,

Shitet Golf 4 viti 2000 1.9 Naft

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Jan 08:44 ,

Shitet Golf 4

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Jan 13:36 ,

Okazion: Golf 5 viti 2008 4X4

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Jan 20:56 ,

Okazion passat 2002 superr gjendje.

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Jan 20:06 ,

Golf

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 10:04 ,

Makina Me Qera

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Dhj 15:29 ,

Golf 4

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Dhj 12:53 ,

Golf 4

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Nën 16:15 ,

Can

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Nën 17:54 ,

Gof 4 1.9 Naft

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Nën 08:56 ,

Shitet

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Tet 14:44 ,

Okazion VW Golf 5 2009

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Tet 22:47 ,

golf 4

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Tet 14:56 ,

Shitet Volswagen Golf 4 1.9 TDI Nafte okazion

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Tet 20:07 ,

VW golf 5

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Sht 11:33 ,

MAKINA ME QERA TIRANE NGA 17 EURO DITA DHE MAKINA

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Gush 10:39 ,

Shitete golf 4 me 2 te kuqe

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 13:30 ,

Volkswagen Golf 4 1.9 nafte manual

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 13:38 ,

Volkswagen GOLF 1.9 DIESEL Manual 4x4 2008 OKAZION

4 320 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 18:25 ,

Vw golf 4

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 20:50 ,

shitur

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 20:30 ,

Golf 5 1.9 tdi

3 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 01:48 ,

VW Golf 4

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 18:49 ,

Golf 4

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Pri 15:54 ,

VW Golf 4

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 14:48 ,

Golf 4. Manual. 1.9 nafte

1 620 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Pri 01:18 ,

Golf 5 manual ( 1.9 )

3 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 19:55 ,

Golf 4. Nafte 1.9

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 4 1.9 manual | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione