Gle | Tiranë | Automjete | Makina

BMW , 11
Ford , 7
Audi , 6
Toyota , 6
Porsche , 4
MINI , 3
Opel , 3
Fiat , 2
Hummer , 2
Renault , 2
Smart , 2
Bentley , 1
Citroën , 1
Isuzu , 1
Jeep , 1
Lancia , 1
Nissan , 1
Peugeot , 1
Škoda , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Gle,kategori Makina,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Gle Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:47
Linku:
Dyqani ,

AUDI A3 SPORTBACK, 2008 , NAFTE 2.0 , K. AUTOMATIKE

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:56
Linku:
,

OKAZION porsche cayenne 3.6 benzin 2012 full opsion.

19 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:31
Linku:
Dyqani ,

PEUGEOT 207 , 2007 , 1.6 NAFTE, ME DOGANE. 5 PORTA

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:34
Linku:
Dyqani ,

FORD FOCUS TITANIUM SPORT, 2014 , MANUAL , 1.6 NAFTE

7 790 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Sot 11:34
Linku:
,

Touran 2.0 viti 2011 6+1 vende Sapotarguar

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:16 ,

MB GLE 350/AMG LINE /

49 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:55 ,

Gle Coupe 350d , 81.000 km !!!!

45 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 10:35
Linku:
,

Sharan 2.0 Bluetech automatik DSG 2011 Zvicra 6+1 vende

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:34 Dyqani ,

FORD C-MAX , 2009 , MANUAL , 1.6 NAFTE , 110.000 KM !!!

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:34
Linku:
Dyqani ,

FORD FOCUS TITANIUM SPORT, 2014 , MANUAL , 1.6 NAFTE

7 790 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:33
Linku:
Dyqani ,

TOYOTA YARIS, 2006 , MANUALE , 3490 EURO ME DOGANE

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:31 Dyqani ,

PEUGEOT 207 , 2007 , 1.6 NAFTE, ME DOGANE. 5 PORTA

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:25 ,

GLE 350 d 4Matic

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 10:21 ,

FORD MONDEO VITI 2009,AUTOMATIKE, 2.0 NAFT, FULL OPTION

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:51 Dyqani ,

Mercedes Benz Gle 350 Bluetec -18

53 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:20 Dyqani ,

BMW X5 M LINE 3.0 naft

34 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:20 Dyqani ,

Mercedes benz E 250 naft

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:20 Dyqani ,

Audi Q7 Quattro Ultra 3.0 Tdi 2017

35 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:19 Dyqani ,

Mercedes benz Glk 250 naft

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:19 Dyqani ,

Volkswagen Tiguan 2.0 benzin

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:19 Dyqani ,

AUDI A6 2.0 benzin

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:18 Dyqani ,

Mini Cooper S 1.6 benzin Pranojme nderrim

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:18 Dyqani ,

Range Rover sport 3.0 naft extra full me letra te paguara

38 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 09:16 Dyqani ,

ML 350 naft AMG Line extra full

24 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:15 Dyqani ,

Mercedes Benz ML 350 naft 2012

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:53 ,

Mercedes-Benz GLE 350 suv diesel

36 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:15 ,

Bmw 730li benzine/gaz 100%

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:14 ,

Hummer H2 6.0 V8 benzin/gaz

15 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:05 ,

Fiat Bravo 1.9 multijet 2008 Manual luku Abarth �� shira

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:05 ,

Golf 6 Automat 2014 benzin-gaze 100% mundesi nderrimi shira

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:05 ,

Volkswagen Golf 6 gaz benzin Automat 2014 Shira

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:05 ,

Fiat bravo 1.9 Multijet Manual luku Abarth �� shira

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:04 ,

Ford C-Max 1.6 TDCI disel manual shira

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:04 ,

Ford C-max 1.6 Tdci disel manual shira siguracion Mini kasko

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:37 ,

MERCEDES-BENZ GLE 350 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 07:08 ,

SAPO ARDHUR - MERCEDES GLE 350 - AMG LINE - 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:48 ,

Volkswagen pasat 2.0 disel 2008 Automat �� shira

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:47
Linku:
Dyqani ,

AUDI A3 SPORTBACK, 2008 , NAFTE 2.0 , K. AUTOMATIKE

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:22 Dyqani ,

TOYOTA YARIS, 2004, K.MANUALE, BENZIN-GAZ, 2790 EURO

2 790 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:28 ,

B class 200d nafte Automatike ����

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:28 ,

Ford Focus C-Max 2005 1.6 Nafte

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:28 ,

Jeep Wrangler Sport 3.6L

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 17:47 ,

MERCEDES BENZ GLE 63 S COUPE 2015 585 HP

72 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 16:25 ,

Mercedes GLE 350d — NDERROHET ME APARTAMENT

45 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 15:19 ,

Volkswagen pasat 2.0 TDI Automat 2007 �� Shira

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:49 ,

Gle 2016 letra deri ne Janar 2022 Business Sig Full Kasko

34 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:16 ,

Shitet Volkswagen Golf 5

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:47 Dyqani ,

AUTO ESEM . ML DIESEL. 118 KM. SEDILE FTOHJE. ⭐️

24 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 11:47 Dyqani ,

AUTO ESEM. ML 2015. NAFTE. TAPICERI PREMIUM. AMG

25 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Gle | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Gle Gle gle Gle Gle gle Gle gle Gle Gle

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione