Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gaz - Makina Të gjitha në Tiranë

Mercedes-Benz , 4176
VW Volkswagen , 3254
Ford , 1443
Audi , 1400
BMW , 1142
Opel , 1037
Fiat , 741
Renault , 641
Peugeot , 484
Toyota , 438
Volvo , 353
Nissan , 349
Citroën , 266
Porsche , 236
Hyundai , 218
Seat , 216
Škoda , 212
MINI , 207
Chevrolet , 187
Mitsubishi , 146
Alfa Romeo , 145
Jaguar , 129
Mazda , 117
Honda , 117
Suzuki , 110
Jeep , 107
Chrysler , 92
Land Rover , 91
Lancia , 81
Kia , 77
Smart , 74
Daihatsu , 63
Daewoo , 35
Subaru , 34
Tata , 32
Dacia , 24
Hummer , 22
Rover , 21
Dodge , 19
Lincoln , 18
Cadillac , 17
Saab , 16
Lexus , 13
Ssangyong , 11
Acura , 7
Piaggio , 7
Infiniti , 6
GMC , 5
UAZ , 4
Buick , 3
MG , 3
BAIC , 2
Pontiac , 2
Aixam , 2
Isuzu , 1
Lada , 1
Zastava , 1
Maserati , 1
Bugatti , 1
Yugo , 1
Maybach , 1
Ferrari , 1
KTM , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Gaz,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Gaz Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

02 Qer 12:55
Linku:
Makina , Tiranë

Chevrolet Kalos - 1.2 benzine (behet me gaz) OKAZION

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Qer 18:57
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Suzuki Kizashi 2.4 benzin automat 4×4 FULL OPSION

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 05:19
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A4 ne shitje

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 15:36
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ | 2007 | 2.5 | B/Gaz | AUTOMATIC | 261665 km

470 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 12:57
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet C MAX - Super gjendje me impiant fabrike

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 02:43 Makina , Tiranë

Audi A3 1.8 TFSI Automat Zvicra -07 ����

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:43 Makina , Tiranë

Shitet Hyondai i20 - Vetem 1 Pronar e blere me 0 km

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 02:40 Makina , Tiranë

AUDI A4 AUTOMAT 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:39 Makina , Tiranë

TOYOTA AUTOMAT 2.5 BENZIN GAZ 2015 MUNDESI NDRRIMI

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:37 Makina , Tiranë

MERCEDES B CLASS 2.0 BENZIN AUTOMAT 2005

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 02:35 Makina , Tiranë

VW PASSAT AUTOMAT 2013 BENZIN 2.5 ME DOGAN

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:46 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C300 OKAZION

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:32 Makina , Tiranë

Passat 2.5 benzin gaz ne gjendje perfekte

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:31 Makina , Tiranë

PORCHE CAYENE 4.5 BENZIN GAZ VITI 2005

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:21 Makina , Tiranë

shitet 0683655766

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:11 Makina , Tiranë

MERCEDES 200 TURBO BENZIN GAZ 2007 SUPER EKONOMIKE

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:11 Makina , Tiranë

BMW 2009 VITI BENZIN GAZ E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA VITI 2009

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:07 Makina , Tiranë

MB C 300_AMG LINE⚠️����

13 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:55 Makina , Tiranë

M,B C clas 1.8 benzine Manual 2004

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:55 Makina , Tiranë

M,B C clas 1.8 benzine Automat 2005

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:34 Makina , Tiranë

TOURAN 2.0 AUTOMAT HIGHLINE ‼️

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:31 Dyqani Makina , Tiranë

����Land rover discovery HSE ����

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:27 Makina , Tiranë

OKAZION SUZUKI SX4

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:25 Makina , Tiranë

SUZUKI SX4 OKAZION

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:21 Makina , Tiranë

Mercedes benz b 200 viti 2006 automatik 3600€

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:18 Makina , Tiranë

Renault Modus.1.6.Automat.Benzin&Gaz

3 695 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:15 Makina , Tiranë

Vw Lupo 1.4 Gaz+Benzine 2001 Kamio Manuale Letra Te Paguara

1 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:11 Makina , Tiranë

Wolksvagen Touran

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:11 Makina , Tiranë

benz c300 4matic

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:05 Makina , Tiranë

✅��Shitet&Nderrohet Porsche Cayenne//S 3.6 GAZ+BENZINE 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:01 Makina , Tiranë

E 350 BENZIN+GAZ 2013 FULL OPSION ��OKAZION��

10 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:01 Makina , Tiranë

Shitet Audi Q7 S line 3.0 me 7 vende OKAZION

13 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:01 Makina , Tiranë

✅��Lancia Ypsilon Automatike 1.4 Gaz+Benzin

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:55 Makina , Tiranë

Mercedes W203

3 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:55 Makina , Tiranë

Vw Golf 6 Kamio Automatike 2.5 Gaz+Benzine "100% Gaz" 2011

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:51 Makina , Tiranë

Glc , 2.0 benzin , viti 2016

23 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:42 Makina , Tiranë

Shitet BMW 530i Benzine Gaz

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:42 Makina , Tiranë

BENZINË + GAZ

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:39 Makina , Tiranë

C class 2.4 benzin gaz

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:39 Makina , Tiranë

Audi A8L Mundesi Ndrimi

16 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:36 Makina , Tiranë

Opel Astra 1.8 Benzin/Gaz

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:25 Makina , Tiranë

Volvo Xc90.2.5Benzin+Gaz2008.Automat.Lekur.Full.8.300 €.

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:25 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE 3.0 PLATINIUM EDITION GTS DESIGN FACELIFT-15

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:24 Makina , Tiranë

Volvo S60 , 120.000km ,,, FULL !!!

8 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:23 Makina , Tiranë

TIGUAN 2.0 BENZIN GAZ VITI 2010 AUTOMATIKE

8 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:23 Makina , Tiranë

Tiguan automat , Benzine+Gaz Prins !!!

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:22 Makina , Tiranë

AUDI A5, SAPO ARDHUR NGA ������������

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:22 Makina , Tiranë

VW Touran 2016 automat 6+1

16 850 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:21 Makina , Tiranë

Okazion BMW seria 3 viti 2011 benzine-gaz 100% super gjendje

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:21 Makina , Tiranë

Vetem sot 6800 € !

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:21 Dyqani Makina , Tiranë

❌ Passat 2009 Automat ❌

1 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:21 Makina , Tiranë

Sport-Edition C-200 Kompressor Benzine GAZ DE����

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Gaz | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione