Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ford focus 2005 | Tiranë | Automjete | Makina

Ford , 263
Audi , 17
BMW , 9
Renault , 3
Opel , 2
Porsche , 2
Toyota , 1
Chrysler , 1
BAIC , 1
Seat , 1
Hummer , 1
Hyundai , 1
Honda , 1
Smart , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ford focus 2005 ,kategori Makina,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ford focus 2005 Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:22 Makina , Tiranë

VW GOLF 5+ 1.9 AUTOMAT

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:13 Makina , Tiranë

VW PASSAT 2.0 BLUEMOTION

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:19 Dyqani Makina , Tiranë

Ford Focus

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:59 Makina , Tiranë

Shitet Ford Focus 2700€

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:22 Makina , Tiranë

Bmw 530D Seria 5 3.0 Nafte Look M Power E60 -05

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:26 Makina , Tiranë

Hyundai tucson2.0 benzin/gaz mundsi ndrrimi

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Tet 22:05 Makina , Tiranë

BMW 530D xDrive (on/off) Individuale

20 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Tet 20:36 Makina , Tiranë

Benz Cls 500 Benzin gaz me letra per 1 vite

7 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 12:32 Makina , Tiranë

Disqe Origjinale 18'' BMW X3 X5 X6 Seria 3,5,7

350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Tet 12:47 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz C200 CDI AMG LINE Automat 2005 ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Tet 10:04 Makina , Tiranë

OPEL ASTRA 1.7 NAFT SHUM EKONOMIK VITI 2007

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Sht 15:36 Makina , Tiranë

Okazion Seat Ibiza

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Sht 12:13 Makina , Tiranë

Okazion Disqe AMG Origjinale 18 me goma

650 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Sht 09:44 Makina , Tiranë

��Okazion�� BMW seria 5, full options 5’700 Euro

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 18:40 Makina , Tiranë

bmw seria 5 look M 2014

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Sht 15:44 Makina , Tiranë

Ford Fosuc

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Sht 21:40 Makina , Tiranë

Urgjent!! Chrysler 300c FULL OPTION BENZIN/GAZ

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Sht 16:07 Makina , Tiranë

Ford Focus Cmax 1.6 tdci

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 09:10 Makina , Tiranë

Ford focus

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Sht 22:51 Makina , Tiranë

SHITET HUMMER H2 OKAZION

21 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
08 Sht 19:44 Makina , Tiranë

Mercedes benz A class

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 17:19 Makina , Tiranë

��Shi8, mercedes benz, (211), e clas, avantgarde ��

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 13:48 Makina , Tiranë

Shitet Ford Focus 130 mije km, 2700 EURO

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Sht 12:39 Makina , Tiranë

Ford Focus 2005

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Gush 14:52 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C-class super gjendje OKAZION

5 299 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 10:19 Makina , Tiranë

Shitet Ford Focus 2005

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Gush 10:41 Makina , Tiranë

AUDI A 6 BENZIN GAZ 2.4 OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Gush 09:34 Dyqani Makina , Tiranë

S H I T U R .....

3 890 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Korr 11:00 Makina , Tiranë

Makina me Qera duke filluar nga 15euro Dita

25 EUR / ditë

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Korr 21:51 Makina , Tiranë

⛔⛔SHITET⛔⛔

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 13:14 Makina , Tiranë

Ford focus viti 2006

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 17:57 Makina , Tiranë

Ford focus 1.6 naft 2005 portobagazh

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Maj 11:39 Makina , Tiranë

Blejm makina me difekte ose te karamboluara

2 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 11:12 Makina , Tiranë

Bmw 520 nafte e60 automat viti 2007, 7700Euro

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Maj 13:18 Makina , Tiranë

Ford focus 1.6 nafte

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 15:24 Makina , Tiranë

OOOKKAAAZZZZION 2013 C KLASS FULL

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 12:32 Makina , Tiranë

!!!Shitet Ford Focus Titanium 2009 Benzin-Gaz!!!

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 01:41 Makina , Tiranë

Shitet Ford Focus 1.8l TDCi 115 hp viti: nëntor 2005

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Pri 11:27 Makina , Tiranë

SHITET BAIC ME ZERO KILOMETRA AUTOMATIKE FULL

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Pri 21:05 Makina , Tiranë

Chevy Aveo 2012

2 655 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Pri 20:09 Makina , Tiranë

Ford C-Max SUPER OKAZION 2009

111 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Pri 19:05 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E CLASS EVO 220 CDI - Cmimi i diskutueshem -

5 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
01 Pri 09:44 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz S350 Bluetec 2012 4Matic

19 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 22:17 Makina , Tiranë

Ford c Max 2008

3 555 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 14:21 Makina , Tiranë

Shitet ose ndrohet me automat

2 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Mar 20:50 Makina , Tiranë

Shitet Ford Focus

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 05:28 Makina , Tiranë

OKAZION AUDI A6 , 2.5 TDI QUATTRO

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 04:27 Makina , Tiranë

Ford focus 1.6 tdci viti 2005

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ford focus 2005 | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione