Disqe 19 | Tiranë | Automjete | Makina

BMW , 126
Audi , 107
Land Rover , 11
Toyota , 6
Hyundai , 6
Mazda , 4
Škoda , 4
Seat , 3
Volvo , 2
Infiniti , 2
Porsche , 2
Nissan , 1
Opel , 1
Cadillac , 1
Jaguar , 1
Citroën , 1
Rover , 1
Renault , 1
Lancia , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Disqe 19,kategori Makina,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Disqe 19 Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

19 Pri 21:36
Linku:
,

VW Tiguan 2012 2.0 Benzin/Gaz

12 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 03:05 ,

Bmw 535d m packet individual full 16900€

16 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:09 ,

Mercedes-Benz E220d 2017 AMG

30 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:47 ,

Bmw 530 IX 4X4 (Behet 100% Me Gaz) Automatike Viti 2007

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:31 ,

Mercedes Benz ML 350 Bluetec 2010 Full Opsion ����

11 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:10 ,

BMW Seria 5 520D 11900€ Edhe Nderrim

11 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:58 ,

E class 350. Full Option. 2009. Pa takse luksi.

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:58 ,

C class 300. Panoramik. Super gjendje. I sapo ardhur. 2012.

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:55 ,

VW PASSAT 2.0 NAFTE AUTOMAT VITI2008 FULL SAPOARDHUR

6 799 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:05 ,

Jaguar XF 2.7 Bi-Turbo Luxury Edition FULL 2009

9 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:05 ,

Audi A6 Premium Quattro 3.0 TFSI Supercharget

15 650 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:05 Dyqani ,

Shitet audi a6 benzine gaz

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:57 ,

Mercedes CLS 350 CDI full

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:53 Dyqani ,

Jetta 2.5 benzin 2012. Behet 100%gas

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:42 Dyqani ,

R klas 2009.shitet ose nderrohet, panorama

6 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:02 ,

shitet okazion s class

7 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:37 ,

Range Rover per shitje - full option

18 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:48 ,

Passat sel 2013 TDI full option

10 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 14:18 ,

SHITET BMW 318 BENZIN + GAZ

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:13 ,

Audi A4 premium Red��

16 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 11:52 ,

AUDI A6 S LINE 2016 QUATTRO

28 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 10:36 ,

Audi Supercharged/Blindspot/NighVision/BOSE

21 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:35 ,

AUDI A8 4.2 V8 FSI

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:35 ,

OKAZION Shitet Audi A6 3.0TDI QUATTRO

17 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 08:36 Dyqani ,

MERCEDES C KLAS 220 AVANTGARDE 2010blueficence

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 08:03 ,

MB E 250 look AMG Fabrike

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 07:27 ,

!!! OKAZION !!! VW TIGUAN R-LINE 2013, AUTOMATIK FULL FULL

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 01:21 ,

BMW E38 750i benzin 2001

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Pri 21:36
Linku:
,

VW Tiguan 2012 2.0 Benzin/Gaz

12 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Pri 20:03 ,

✅OKAZION & NDRROHET✅ S Class 500L Benzin/Gaz Look 6.3 AMG✔️

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Pri 17:47 ,

mercedes benz c230 automatik

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Pri 17:36 ,

Mercedes-Benz C220 (LOOK AMG)

26 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 16:56 ,

2018 VOLVO XC60 INSCRIPTION D5 - OKAZION

37 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
19 Pri 14:46 ,

����ML 320 Bluetec

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 14:46 ,

Audi A4 2.0 tfsi benzin+gas 2011

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Pri 13:54 ,

S350 bluefficienc Shitet ose nderrohet

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 12:50 Dyqani ,

Volkswagen Passat CC 2.0 T BENZIN

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Pri 12:43 ,

Audi A4 Viti 2004 Automatic 1.8 T Benzine Klima 118 mije km

2 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Pri 12:35 ,

GOLF 7 GTD ✅VITI 2019

30 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
19 Pri 11:57 ,

Audi A6 2.4 Benzin Gaz fuLL

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 18:08 ,

Mercedes-Benz E 350d AMG

43 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
18 Pri 11:16 ,

Bmw

8 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Pri 17:29 ,

Hyundai SantaFe Super full

17 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
17 Pri 12:14 ,

Mercedes- Benz ML 280 Super oferte vetem 97000 km

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
17 Pri 11:05 ,

❌ Shitur ❌

18 850 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Pri 19:42 ,

E Class Mercedes CDI

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Disqe 19 | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione