Disqe 16 | Tiranë | Automjete | Makina

Ford , 89
Audi , 75
BMW , 63
Opel , 28
Fiat , 23
Toyota , 16
Citroën , 14
MINI , 13
Renault , 13
Seat , 12
Peugeot , 12
Nissan , 11
Škoda , 8
Volvo , 7
Hyundai , 4
Honda , 3
Smart , 3
Lancia , 3
Mazda , 2
Suzuki , 2
Kia , 2
Jaguar , 2
Chrysler , 1
Dacia , 1
Ssangyong , 1
Jeep , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Disqe 16,kategori Makina,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Disqe 16 Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:15 ,

Okazion Mercedes Benz C 220 CDI Avantgarde 2005 ///Evo

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:08 ,

BMW 325.I.Touring.Panorama.Automat.08.����

7 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:05 ,

Ford Focus C-Max 2005 1.6 Nafte

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:59 ,

Nisan Altima 2011 full option, automat, 2.5 benzinë, 6300 €

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 15:58 ,

Ford C-Max viti 2012, manual, 1.6 benzine-gaz, 5700 euro

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:55 ,

Seat Altea XL viti 2011,manual, 1.6 TDI, 5700 euro

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:55 ,

shitet golf 4 1.6 benzine ne gjendje super

2 070 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:51 ,

VW CADDY - FEMILY - MANUAL - 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:11 ,

SHITET C Class 200 Cdi Avangarde

7 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:29 ,

Mercedes Benz C 230 Benzine Viti 2007 Kambio Automatike

5 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:12 ,

OKAZION ��VW Golf 6 1.6 nafte 2010

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:12 ,

Shitet

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:07 ,

***Vw Golf 6 1.6 BENZIN/GAZ 2011 super gjendjee**

5 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:07 ,

**OKAZION* OPEL ASTRA 1.7 NAFTE super gjendje 06**

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:06 ,

***Benz C200 CDI AUTOMAT EVO 2007 super gjendje**

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:53 ,

SUPER OKAZION I PADISKUTUSHEM! MINI COOPER 4X4 COUNTRYMAN S

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:53 ,

SUPER OKAZION!!!!! Mini Cooper 4X4 Countryman S

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:39 ,

C 220 cdi

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:38 ,

VW PASSAT 2.0 TDI INDIVIDUAL HIGHLINE FULL AUTOMAT-07

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:37 ,

VOLKSWAGEN GOLF 5 GOAL 1.9 TDI INDIVIDUAL SUPER GJENDJE

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:37 ,

VW CADDY MAXI I GJATE TDI HIGHLINE 7 VENDE SUPER GJENDJE

6 890 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:13 ,

Touran Automat sapo Targuar ardhur nga Gjermania

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:05 ,

FORD C-MAX GHIA FULL OPTION 2006

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:31 ,

Shitet Skoda Superb

17 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:12 ,

FORD FOCUS 2.0 BENZINE + GAZ AUTOMATIK PERFEKT 2009

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:01 ,

Shitet golf 5 2007 1.6 b/ gaz

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:30 ,

Okazion Volkswagen Tuaran 2.0 Nafte Automat Full 2009

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:24 ,

Ford Focus 1.8 i/gaz-Lovato FULL ����

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:12 Dyqani ,

NE SHITJE SKODA FABIA 1.6 BENZIN PANORAMA

7 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 10:10 ,

SHITET & NDERROHET

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:08 ,

Shitet Volkswagen Touran 2.0 TDI DSG

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:00 ,

Urgjent Shitet/Ndrrohet Lancia Musa Full Optional

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:24 ,

1.4 nafte, 2011. Super Full Options, shume ekonomike

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:11 ,

Ford Fiesta Benzin Gaz 1.6 AUTOMAT me vaj Sapo Targuar SUPER

3 990 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:47 ,

E270 avantgarde automat ardhur nga ZVICRA��������

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:38 ,

SEAT ALTEA XL FULL OPSION ������������

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:23 ,

E class 350. Full Option. 2009. Pa takse luksi.

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:23 ,

C class 300. Panoramik. Super gjendje. I sapo ardhur. 2012.

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:14 ,

��FIAT PUNTO EVO��BENZIN/GAZ

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:14 ,

PEUGEOT 307 ��1.6 NAFT��

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:26 ,

��VOLVO S40 1.6 Nafte Manual��

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:52 ,

MERCEDES C220 NAFTE 2008 FULL OPTIONS

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:53 ,

Shitet Nissan Qashqai 2.0 Nafte , Automat, 2008, ZVICRA

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:52 ,

Mercedes-Benz 204, C Clas 200 Cdi - Viti- 2008 Avangard

6 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:22 ,

wv 2.0 TDI

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:22 ,

U SHIT

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:05 ,

Golf 4 sport "letrat deri ne dhjetor 2021 "

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:32 ,

Shitet golf IV TDI , (Di) e kuqe 2001

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Disqe 16 | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione