Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Benzin - Makina Të gjitha në Tiranë

VW Volkswagen , 4221
Mercedes-Benz , 4089
Ford , 1945
Opel , 1562
Audi , 1539
Fiat , 1385
BMW , 1337
Renault , 1053
Smart , 894
Peugeot , 807
Toyota , 761
Nissan , 462
Citroën , 441
Volvo , 298
MINI , 292
Seat , 288
Porsche , 279
Škoda , 259
Hyundai , 242
Chevrolet , 214
Lancia , 181
Alfa Romeo , 148
Mitsubishi , 147
Honda , 142
Mazda , 137
Suzuki , 133
Jaguar , 114
Jeep , 102
Land Rover , 94
Chrysler , 90
Kia , 76
Daewoo , 60
Daihatsu , 39
Tata , 34
Rover , 30
Dacia , 27
Subaru , 26
Cadillac , 25
Dodge , 25
Lincoln , 19
Hummer , 16
Saab , 15
Maserati , 14
Infiniti , 12
Lexus , 12
MG , 10
GMC , 10
Piaggio , 10
Buick , 6
Ssangyong , 4
Acura , 3
Bentley , 3
Lada , 2
Yugo , 2
Corvette , 2
Maybach , 2
Isuzu , 1
Lotus , 1
BAIC , 1
DeTomaso , 1
Zastava , 1
Pontiac , 1
Ferrari , 1
KTM , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Benzin,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Benzin Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 02:05
Linku:
Makina , Tiranë

Chevrolet Kalos - 1.2 benzine (behet me gaz) OKAZION

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
24 Maj 20:36
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Mercedes benz E350 Benzin-gas

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Maj 12:41
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedens-Benz

3 700 EUR

Sot 09:19
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A4 (PREMIUM PLUS ), S-LINE ,2014 ,SHUME E PASTER!!

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Dje 13:07
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Suzuki Kizashi 2.4 benzin automat 4×4 FULL OPSION

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online

Sot 11:29 Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA 1.6 BENZIN 4X4 KAMBJO AUTOMATIKE 2006

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:29 Makina , Tiranë

DAIHATSU MATERIA AUTOMAT 1.5 BENZIN 2011 ZVICRA

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:29 Makina , Tiranë

DAIHATSU MATERIA AUTOMAT 1.5 BENZIN 2009 ZVICRA

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Sot 11:28 Makina , Tiranë

VW PASSAT AUTOMAT 2013 BENZIN 2.5 ME DOGAN

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:28 Makina , Tiranë

TOYOTA AUTOMAT 2.5 BENZIN GAZ 2015 MUNDESI NDRRIMI

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:28 Makina , Tiranë

AUDI A4 AUTOMAT 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:26 Makina , Tiranë

MERCEDES B CLASS 2.0 BENZIN AUTOMAT 2005

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:26 Makina , Tiranë

VW SHARAN Freestyle 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA ME DOGAN

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:26 Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA AUTOMAT 1.6 BENZIN 4X4 VITI 2007

3 700 EUR

Sot 11:26 Makina , Tiranë

SUZUKI SX4 AUTOMAT 4X4 VITI 2010 ME DOGAN

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:24 Makina , Tiranë

VW SHARAN AUTOMAT 1.8 BENZIN 2007 DOPJO CLIMA ZVICRA

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:15 Makina , Tiranë

SHITET VOLVO S40

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 11:11 Makina , Tiranë

Renault Modus 1.2 Benzin 2011,

3 000 EUR

Online
Sot 11:08 Makina , Tiranë

Okazion vW jetta

6 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 11:07 Makina , Tiranë

Citroen xsara 1.6 Benzin+Gaz 2008,

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 11:07 Makina , Tiranë

Golf VI 1.6 benzin+gaz fabrike manual

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:07 Makina , Tiranë

Volvo XC60 3.0 T6 Design (1 pronar)

11 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:06 Makina , Tiranë

W204 c300 4matic benzin gas full option

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:06 Makina , Tiranë

Xc90 benzin gas super full 7 vende me targa

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:01 Dyqani Makina , Tiranë

Volvo V50 2.4 benzin+ gaz

3 780 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:01 Dyqani Makina , Tiranë

BMW 320 benzine Automat

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:01 Dyqani Makina , Tiranë

Daihatsu trevis

3 420 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:00 Dyqani Makina , Tiranë

MB A classe 1.5 benzin

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:57 Makina , Tiranë

SMART 600CC BENZIN AUTOMAT VITI 2001 NE SUPER GJENDJE ME LET

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:57 Makina , Tiranë

SMART BENZIN 100CC.AUTOMAT-VITI 2009-100-MI KM SUPER GJENDJE

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:57 Makina , Tiranë

CITROEN C4 BENZIN+GAZ 1.6-VITI 2008-MANUAL.SUPER EKONOMIKE T

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:57 Makina , Tiranë

SEAT IBIZA 1.2 BENZIN MANUAL VITI 2009 SUPER GJENGJE ME KOND

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:57 Makina , Tiranë

Shitet Maserati Quattroporte

13 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 10:57 Makina , Tiranë

Maserati Quattroporte OKAZION

13 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 10:54 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz C 300

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:50 Dyqani Makina , Tiranë

C200 BENZIN+GAZ COMPRESOR AUTOMAT AVANGARD SPORT EDITION

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 10:50 Makina , Tiranë

❌ Nissan Qashqai ❌

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:49 Dyqani Makina , Tiranë

BMW 528i Benzin-Gas

7 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 10:46 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZIN 350 VITI 2012 OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

14 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:37
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

BMW 3 Series 320i xDrive (F30)

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 10:37
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Audi SQ5 3.0 V6T quattro (origjinal fabrike)

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 10:36 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A3 Sline quattro 2.0 TFSI Benzin

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Sot 10:36 Makina , Tiranë

Suzuki 1.3 Beznin+Gaz Shitet + Nderohet

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 10:26 Makina , Tiranë

Bmw seria 3

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:26 Makina , Tiranë

Mercedes benz b 200 viti 2006 automatik 3600€

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:26 Makina , Tiranë

OKAZION BMW SERIA 5 525i BENZIN-GAZ LOOK M AUTOMAT ����

6 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:26 Makina , Tiranë

OKAZION BENZ C180 AVANTGARDE BENZIN 2008 AUTOMAT ��������

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:26 Makina , Tiranë

Ford Focus

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:26 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez benz C 300

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:25 Dyqani Makina , Tiranë

����Land rover discovery HSE ����

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:19 Makina , Tiranë

Okazion A class - w169 - 2011 - 160 benzin - manual -i disk.

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Sot 10:19 Makina , Tiranë

Nissan Juke

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:16 Makina , Tiranë

BMW E39 530i benzin 2002 automat 276000 km "Super"

8 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 10:16 Makina , Tiranë

Volkswagen golf 4 -- viti 2003 -- 1.4 gaz/benzin -- manuale

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:15 Makina , Tiranë

Okazion BMW Z4 (krah anglez)-2012-manuale-2.5 benzin.

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Benzin | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • benzin gaz në kategorinë All Category
  • benzin gaz në kategorinë Makina
  • benzin gaz në kategorinë Automjete
  • benzin gaz në kategorinë Makina | Chevrolet | Kalos
  • benzin në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | E 420 | E-Class
  • benzin në kategorinë Makina
  • benzin gaz në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | A 150 | A-Class
  • benzin gaz në kategorinë Makina | Opel | Corsa
  • Benzin gaz në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | A 160 | A-Class
  • Benzin në kategorinë All Category

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione