Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Benz r 320 | Tiranë | Automjete | Makina

BMW , 9
Toyota , 3
Audi , 2
Porsche , 2
Nissan , 1
Fiat , 1
Citroën , 1
Honda , 1
Smart , 1
Ford , 1
Lancia , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Benz r 320,kategori Makina,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Benz r 320 Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:43 Makina , Tiranë

BMW BENZIN GAZ 2009 OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:03 Makina , Tiranë

Disqe 18 seria 7 viti 2011

40 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:03 Makina , Tiranë

BMW Seria 7 ( Super Okazion )

12 390 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:03 Makina , Tiranë

Bmw 750 LI (Okazion 2011)

12 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:03 Makina , Tiranë

BMW X5 2009 ( Super Okazion )

9 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:39 Makina , Tiranë

Disqe bmw 20 M

650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 09:50 Makina , Tiranë

OKAZION PORSCHE CAYENNE TURBO 500 hp��������

14 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Tet 12:29 Makina , Tiranë

Shitet makine Mercedes Benz Seria R 320

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Sht 11:42 Makina , Tiranë

Mercedes Benz R Clas 5+1 Vende Kambio Automatike Perfekt

7 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Sht 17:56 Makina , Tiranë

Golf 7 R Line Fabrike// NDERROHET ME MAKINE TE LARTE//

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Sht 17:53 Makina , Tiranë

Golf 7R // Nderrohet me makine te larte//

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Gush 13:45 Makina , Tiranë

ML 280

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Korr 11:54 Makina , Tiranë

Shitet Lancia Musa

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Korr 07:56 Makina , Tiranë

Toyota Yaris 2009 1.4NAFT

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 21:59 Makina , Tiranë

Shitet nderohet vito

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Korr 20:25 Makina , Tiranë

BMW

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Qer 23:41 Makina , Tiranë

✅OKAZION TOYOTA YARIS 1.4 NAFT 2009

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 02:24 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz ML 350 4Matic (118.000 Km)

25 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Maj 20:43 Makina , Tiranë

Benz R Clas 320 Cdi 2009

7 599 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 09:57 Makina , Tiranë

Shitet Okazion Ford S max 2010 2.0 benzin gaz

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 11:00 Makina , Tiranë

Mercedes Benz R Class 3.2 Nafte Presidencial

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Maj 10:56 Makina , Tiranë

R class 3.2 Nafte Presidencial I blere me porosi

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Pri 22:10 Makina , Tiranë

Benz R Clas 320cdi AMG

7 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Pri 11:04 Makina , Tiranë

Mercedes benz r clas

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Mar 18:07 Makina , Tiranë

TOYOTA YARIS 1.4 NAFT 2009

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 12:01 Makina , Tiranë

Audi A3 super ekonomik

1 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 02:42 Makina , Tiranë

Mercedes R 320

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Shk 16:21 Makina , Tiranë

Cklass super gjendje ��

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 14:27 Makina , Tiranë

Super cklas

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Shk 12:18 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez R 320 4Matic⁣

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Jan 13:41 Makina , Tiranë

Nissan Qashqai Full Option Panoramik OKAZION SUPER MJET

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Dhj 13:33 Makina , Tiranë

PORSCHE 5000 EURO BENZIN+GAZ ��������OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNN

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 15:26 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220 CDI

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 20:49 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 09:55 Makina , Tiranë

OKAZION R CLASS 3.5 BENZINE+GAZ

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 20:09 Makina , Tiranë

Citroën C4

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Tet 09:38 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220 Avantgard

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 21:47 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz R Class 320 4 Matic

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 00:08 Makina , Tiranë

Shitet ose nderohet me makine te vogel

4 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 21:10 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes-Benz E200

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 11:16 Makina , Tiranë

Mercedes benz Vito shitet ose nderohet me makine me te vogel

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 20:39 Makina , Tiranë

Mercedes Benz 320 R class / Automat 2008 / Nafte

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Shk 01:37 Makina , Tiranë

Bmw Seria 320D Ne Gjendje Perfekte

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Jan 11:17 Makina , Tiranë

SHITET/NRROHET R CLASS

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Jan 11:09 Makina , Tiranë

SHITET/NDRROHET R CLASS

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Dhj 08:31 Makina , Tiranë

mecedez benz

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Dhj 22:03 Makina , Tiranë

mecedez benz

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Dhj 09:13 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Dhj 17:00 Makina , Tiranë

Passat

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Benz r 320 | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione