Audi a 6 | Tiranë | Automjete | Makina

Audi , 223
BMW , 34
Ford , 20
Toyota , 11
Fiat , 8
Citroën , 7
Renault , 7
Nissan , 6
Opel , 6
Peugeot , 5
Porsche , 5
Hyundai , 3
MINI , 2
Jaguar , 2
Saab , 2
Honda , 2
Smart , 2
Jeep , 2
Lancia , 2
Isuzu , 1
Mazda , 1
Škoda , 1
Bentley , 1
Tata , 1
Chevrolet , 1
Sot 16:13
Linku:
,

Okazion VW Touran 2011 Blue tech Sapotarguar

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:12
Linku:
,

VW Sharan 2.0 Blue tech automatik DSG Sapoardhur

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:13
Linku:
,

VW Touran 2.0 OKAZION Sapoardhur 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:43
Linku:
,

Audi A3

3 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 17:20 ,

AUDI A6 2017

35 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:07 ,

mercedes c class automat benzin 200 me 130 000km

5 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:55 ,

��OKAZION! Ford focus TDDI perfekt, full option��

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:54 ,

BMW X5 nafte 10/10

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:54 ,

Vw pasat automat

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:53 ,

Mercedez benz c klas nafte

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:22 Dyqani ,

A class avangarde 2.0 benzin/gaz

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:13
Linku:
,

VW Touran 2.0 OKAZION Sapoardhur 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:13
Linku:
,

Okazion VW Touran 2011 Blue tech Sapotarguar

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:12
Linku:
,

VW Sharan 2.0 Blue tech automatik DSG Sapoardhur

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:30 ,

Audi a 4

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:30 ,

Mercedes Benz C200 Evo Automat 2005

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:26 ,

Volksvagen Golf 7 1.6 TDI Automat 2013

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:26 ,

Volkswagen Golf 6 Automat Okazion per pak dite

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:23 ,

VW Sharan benzin gaz automat

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:19 ,

Mercedes-Benz E-Class EVO 320 CDI (NAFTE)

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:19 ,

Peugeot 206 SW 1.4 HDi (Nafte) Teper Ekonomike!!!!

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:18 ,

Jeep Wrangler Sport 3.6L

27 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 14:15 ,

Fiat 500 Sport Edition

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:31 ,

SHITET OKAZION E CLASS FULL!!!

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:35 ,

OKAZIONNN Mercedes-benz C220EVO SAPO ARDHUR ����

4 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:02 ,

��Toyota yaris,1.4 nafte, automat key less go,2007

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:53 ,

AUDI A-6 QUATRO 3.0 DIESEL 2012 CMIMI DISKUTUESHEM

15 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:06 ,

Audi S8 v10 5.2 MUNDESI NDERRIMI 0693585393

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:58 ,

Makina me Qera (çmime konkuruese)

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:57 ,

Makina me Qera (benzin + gaz)

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:45 ,

Shitet

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:45 ,

Shitet

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:45 ,

Shitet

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:44 ,

Shitet

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:15 ,

Shitet Mercedes C Class motorr EVO C200

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:03 ,

Mercedes Benz C250 2012

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:59 ,

Makina Me Qera

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:27 ,

AUDI S LINE A 3 LOOK 2014 AUTOMATIK TAVAN PANORAM

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:21 ,

Reklamo Automjetin Tuaj Falas ne Instagram

Viti: 2006
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 21:50 ,

ML ML320 CDI 4 MATIC SPORT W164 VITI 2008 139633km

11 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:50 ,

MITSUBISHI PAJERO GLS V60 3.2 DI-D AUTOMATIKE

7 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:50 ,

SEL 260 W126 Automat 1990 Gjendia ORIGJINALE

12 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:42 ,

bëje biznesin me logo uebfaqe dhe aplikacion =150€

150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:42 ,

bëhu me uebfaqe interneti dhe aplikacion për mobil

150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:41 ,

promovo biznesin tënd online, rrite atë...

150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:41 ,

rrite binesin tënd tani, oferta 150€ = 1 VIT

150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:41 ,

WEB, LOGO, DIZAJNE, REKLAMA, KARTVIZITA, POSTERA

999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:41 ,

logo, uebfaqe interneti dhe aplikacion, 150€=1VIT.

150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:41 ,

KRIJOJMË DHE MIRËMBAJMë UEBFAQE INTERNETI 150€

150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:16 ,

Faqe Instagrami

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999


Në fillim