Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi 1 | Tiranë | Automjete | Makina

Audi , 1746
BMW , 104
Ford , 67
Toyota , 47
Opel , 30
Fiat , 25
Land Rover , 23
Renault , 19
Peugeot , 18
Citroën , 15
Smart , 14
Nissan , 13
Seat , 11
Hyundai , 9
Porsche , 9
Škoda , 7
Volvo , 5
Jeep , 5
Lancia , 5
MINI , 4
Jaguar , 4
Subaru , 4
Chevrolet , 4
BAIC , 2
Kia , 2
Cadillac , 2
Dodge , 2
Honda , 2
Mazda , 1
Chrysler , 1
Buick , 1
Hummer , 1
Maserati , 1
Lincoln , 1
Saab , 1
Infiniti , 1
Aixam , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi 1,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Audi 1 Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

05 Dhj 14:59
Linku:
Makina , Tiranë

Audi

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 12:23
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Audi A8 Long Version 55TFSI quattro (Individual)

82 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 18:42
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz S350 FULL LUNGO ����

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 05:34
Linku:
Makina , Tiranë

Benz C250 2012 benzine/gaz 4matic

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Dhj 11:20
Linku:
Makina , Tiranë

Infiniti FX35 Benzin/Gaz, Full Options,Kamera 360°

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 00:12 Dyqani Makina , Tiranë

����Okazion Fiat 500x cross automat ����

15 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 23:53 Makina , Tiranë

AUDI A3 S-LINE Sportback S-tronic

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:50 Makina , Tiranë

Dodge charger sx-t 2012 okazion

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:29 Makina , Tiranë

Passat 2015!!! OKAZION!!

9 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:26 Makina , Tiranë

VW VOLKSWAGEN CADDY MAXI 1.9 SAPO ARDHUR ZVICRA

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:26 Makina , Tiranë

Ford fiesta shum ekonomike 127 mi km origjinale

4 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:26 Makina , Tiranë

Tiguan automat 4x4 FULL OPTION

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:14 Makina , Tiranë

shitet

13 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:14 Makina , Tiranë

shitet

13 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:38 Makina , Tiranë

Discovery 4 LUXURY 3.0Sd V6(NAFTE) ������������

16 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:38 Makina , Tiranë

Audi Q5 PANORAMA 3.0 TDI(NAFTE)

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:11 Makina , Tiranë

Renault clio 1.5 naft

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:08 Makina , Tiranë

BMW X3 F25 2015 Xdrive 2.0L Diesel Twin Power Turbo X Line

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:08 Makina , Tiranë

BMW X5 3.5d Xdrive Sport M Package 3.0L 10/2015 M Twin Turbo

30 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:02 Makina , Tiranë

❗OKAZION VW Golf 1.9 TDI ❗

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:41 Makina , Tiranë

VOLVO XC60 3.0

12 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:35 Makina , Tiranë

MINI COOPER ONE

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:35 Makina , Tiranë

C-CLASS 220 AVANGARD

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:35 Makina , Tiranë

VW TOURAN AUTOMAT 7G

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:35 Makina , Tiranë

AUDI A3 S-LINE 2014

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:35 Makina , Tiranë

NISSAN QASHQAI 2009

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:35 Makina , Tiranë

AUDI A3 SPORTBACK 2008

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:26 Makina , Tiranë

A8 Long 55TFSI 2020 45.000KM

82 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 21:23 Makina , Tiranë

SHITET/NDËRROHET ME FUORISTRADE

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:11 Makina , Tiranë

FORD 2012 KUGA OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

8 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:01 Makina , Tiranë

Q3 premium plus

38 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 21:01 Makina , Tiranë

AUDI A8L 4.0 TFSI W12 LOOK FULL

23 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:52 Makina , Tiranë

Audi A3 2010 Sline Fabrike Super Gjendje

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:34 Makina , Tiranë

FORD KUGA INDIVIDUAL 2.0TDCI 4WD

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:34 Makina , Tiranë

����Land Rover Range Rover Evoque 2.2 SD4 Dynamic����

23 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:34 Makina , Tiranë

Audi a5 Sportback Automat / Sapo ardhur

11 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:34 Makina , Tiranë

����Bmw x6 xDrive 35d sapo ardhur Liber sherbimesh����

16 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:09 Makina , Tiranë

Super GOLF 7 2015

9 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:03 Makina , Tiranë

VW PASSAT 2.0 DSG BLUEMOTION - GERMAN EDITION

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 20:03 Makina , Tiranë

TOURAN 1.6 2011 AUTOMATIK ‼️

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:35 Makina , Tiranë

SHITET AUDI A6 2.7 TDI 2007

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:33 Makina , Tiranë

SHITET & nderrohet BCLASS 2.0 CDI 2007

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:58 Makina , Tiranë

OKAZION !! RENAULT TWINGO 2016

4 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 18:54 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E300CDI ///AMG LINE

12 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:48 Makina , Tiranë

Disqe 18 seria 7 viti 2011

30 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:47 Makina , Tiranë

BMW X5 Super Okazion i padiskutueshem

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:45 Makina , Tiranë

MERCEDES S 55 BENXIN GAZ OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

7 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:45 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz S350 BLUEEFFICIENCY AUTOMAT LUNGO 2010����

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:45 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz S350 BlueEFFICIENCY Automat FULL Lungo

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:42
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz S350 FULL LUNGO ����

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi 1 | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Audi 18 në kategorinë Goma dhe Bandazhe
  • Audi 1.9 në kategorinë Makina | Ford
  • audi 16 në kategorinë Goma dhe Bandazhe
  • audi 17 në kategorinë Goma dhe Bandazhe
  • Audi 19 në kategorinë Goma dhe Bandazhe
  • audi 1.9 A4 në kategorinë Makina | Audi
  • Audi 1.8 në kategorinë Makina | Audi
  • Audi 100 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz
  • Audi 18 në kategorinë Pjesë këmbimi
  • audi 17 në kategorinë Pjesë këmbimi

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione