Amg | Tiranë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 3495
BMW , 77
Audi , 70
Ford , 37
Toyota , 32
Fiat , 20
Opel , 18
Smart , 16
Porsche , 10
Volvo , 9
Renault , 9
Lancia , 9
Citroën , 8
Peugeot , 8
MINI , 6
Seat , 6
Hyundai , 6
Nissan , 4
Škoda , 4
Jeep , 4
Chrysler , 3
Jaguar , 3
Hummer , 2
Chevrolet , 2
Lexus , 2
Isuzu , 1
Mazda , 1
Dacia , 1
Suzuki , 1
Cadillac , 1
Honda , 1
Bentley , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Amg,kategori Makina,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Amg Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

21 Pri 16:14
Linku:
,

C class 220 AMG-Pack (fabrike)

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:51
Linku:
,

Mercedes C200 SPORT Benzine+Gaz Viti 2005

4 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:24
Linku:
,

C-Class 300 AMG Benzin/gaz

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:32
Linku:
,

Shitet mundesi nderrimi CLA AMG Line

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 16:26
Linku:
,

BMW 645i AC SCHNITZER

12 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 03:27 ,

Mercedes Benz C Class 220 CDI 2008 AMG LINE FULL Automat

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:53 ,

Mercedes benz c-class 2013

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:50 ,

Shitet C Class 250 Look AMG ( OKAZION )

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:25 ,

Mercedes-Benz ML 350 CDI AMG Pack

22 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:09 ,

Mercedes-Benz C300 4Matic 2012

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 00:09 ,

Mercedes-Benz C300 4Matic 2012

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:04 Dyqani ,

A200 CDI,2013,AUTOMAT,PACKET AMG,16.499 EURO

16 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:41 ,

MB GLE 350/AMG LINE /

49 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:33 ,

Volkswagen Pasat Automat dsg 2010

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:33 ,

Mercedez Benz c klas 220 automat nafte

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:33 ,

Audi a7 3.0 nafte perfekte

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:33 ,

Mercedez Benz c klas automat 2009

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:16 Dyqani ,

Opel Astra 1.6nafte viti 2015 Full opsion

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 23:16 ,

Lancia Musa 1.4 Benzin Ideale Per Impiant Gazi

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:04 ,

Volkswagen Tiguan 2014 4Motion 4x4

13 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 23:04 ,

AUDI A6 2.0 BENZINE SAPO ARDHUR

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:02 ,

Shitet ose kembehet

21 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 22:59 ,

C300 4Matic GAZ+BENZINE AMG//LooK Automatike

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:58 ,

Mercedes-Benz E220d 2017 AMG

30 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:51 ,

MERCEDES BENZ C300 -10 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:50 ,

MERCEDES E55AMG-05 LOOK-09 MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:49 ,

E 200 Cdi EVO AUTOMAT NAFTE ME DOGAN��������

6 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:49 ,

MERCEDES E55 AMG-04 LOOK-09 MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:48 ,

MERCEDES E55 AMG-04 LOOK-09 MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:47 ,

MERCEDES BENZ S550 -08 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:46 ,

OKAZION Golf 1.6 benzi manual letra 1 Vite ����0695513543

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:37 ,

Gle 2016 letra deri ne Janar 2022 Business Sig Full Kasko

34 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:37 ,

MERCEDES BENZ ML63 -09 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:34 ,

SHITET & NDERROHET VWPASSAT

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:29 ,

C220 SPORT EDITION 2006

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:28 ,

MERCEDES BENZ C 250 CDI BLUEFICIENCY AVANTGARDE-12

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:25 ,

Nissan Micra

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:25 ,

Opel Astra 2.0 dissel,2010 automatike

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:24 ,

C-Class 300 AMG Benzin/gaz

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:24 ,

Toyota Yaris Automatike+liber sherbimesh

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:24 ,

Audi A4

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:24 ,

S-Class AMG Packet

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:23 ,

Audi A3-2012+ liber sherbimesh

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:23 ,

Volswagen Golf 6-2011 motorr 1.6 TDI

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:23 ,

Audi A4 Sport-Line

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:23 ,

Ford C-Max 2006

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:23 ,

Audi A4 S-LINE 2009

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:22 ,

BMW X1 X-Drive+liber sherbimesh

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:22 ,

Seat Altea 2006 automatik

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:22 ,

Chevrolet Captiva 4x4 2.0 nafte 2007

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Amg | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Amg në kategorinë Makina
  • Amg në kategorinë All Category
  • amg në kategorinë Makina
  • Amg në kategorinë Makina
  • amg në kategorinë Makina
  • Amg në kategorinë Makina
  • Amg në kategorinë Pjesë këmbimi
  • Amg në kategorinë Makina
  • amg në kategorinë Makina
  • Amg në kategorinë Makina

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione