Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

6 dyer | Tiranë | Automjete | Makina

Audi , 43
BMW , 39
Renault , 29
Ford , 20
Fiat , 16
Chevrolet , 13
Seat , 12
Opel , 9
Citroën , 9
Toyota , 8
Peugeot , 7
Nissan , 5
Jeep , 5
MINI , 3
Jaguar , 3
Porsche , 3
Mazda , 2
Kia , 2
Smart , 2
Subaru , 2
Chrysler , 1
Buick , 1
Cadillac , 1
Škoda , 1
Daewoo , 1
Aixam , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 6 dyer,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj 6 dyer Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:05 Makina , Tiranë

BMW X3 F25 2015 Xdrive 2.0L Diesel Twin Power Turbo X Line

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:05 Makina , Tiranë

BMW X5 3.5d Xdrive Sport M Package 3.0L 10/2015 M Twin Turbo

30 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:01 Makina , Tiranë

VW VOLKSWAGEN CADDY MAXI 1.9 SAPO ARDHUR ZVICRA

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:30 Makina , Tiranë

Golf 5 1.9TDI gjendje perfekte

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:30 Makina , Tiranë

OKAZION Golf 5 super gjendje 1.9 TDI

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:36 Makina , Tiranë

AUDI A8 4.2 NAFT LUNGO PRESIDENTIAL MEGA FULL OPSION

36 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:36 Makina , Tiranë

GOLF 6 1.6 NAFT 2012 SUPER GJENDJE

8 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:33 Makina , Tiranë

TIGUAN 2.0 BENZIN+GAZ 2012 FULL OPSION

12 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:33 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2015 BLUETEC FULL OPSION

21 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:33 Makina , Tiranë

SUBARU IMPREZA 2.0 BENZIN+GAZ 2015

7 590 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:33 Makina , Tiranë

FORD ESCAPE 2.5 BENZIN+GAZ 2016 SUPER GJENDJE

11 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:33 Makina , Tiranë

NISSAN NAVARA 2.5 NAFT 2012 SUPER GJENDJE

21 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:16 Makina , Tiranë

MAZDA CX7 2.3 BENZIN 2012 SUPER GJENDJE

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:16 Makina , Tiranë

NISSAN 1.6 BENZIN 2016 (5000-KM) SUPER GJENDJE

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:16 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2014 SUPER FULL OPSION

26 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:16 Makina , Tiranë

AUDI Q5 2.0 BENZIN 2012 S-LINE FULL OPSION

12 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:16 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2013 SUPER FULL OPSION

25 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:16 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2015 SUPER FULL OPSION

25 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:16 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2012 SUPER FULL OPSION

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:16 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2015 SUPER FULL OPSION

25 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:16 Makina , Tiranë

JEEP 3.0 NAFT 2015 FULL OPSION

21 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:16 Makina , Tiranë

PASSAT 2.0 BENZIN+GAZ 2009 SUPER GJENDJE

5 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:16 Makina , Tiranë

CLS 350 NAFT 2013 FULL OPSION AMG LINE

17 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:16 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2012 SUPER FULL OPSION

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:12 Makina , Tiranë

E 350 BENZIN+GAZ 2012 FULL OPSION

12 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:12 Makina , Tiranë

E 350 NAFT 2014 FULL OPSION AMG LINE

18 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:50 Makina , Tiranë

Q3 premium plus

38 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 10:02 Makina , Tiranë

Bmw seria 7

5 800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:02 Makina , Tiranë

Jaguar

8 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:50 Makina , Tiranë

BMW 730Li B/G 2014

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:49 Makina , Tiranë

Mitsubishi Colt 1,3 Automat 6-G Klima

3 490 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:47 Makina , Tiranë

Fiat Grande Punto Evo 0,9 Twin Air EVO Benzine Klima 2013

4 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 13:44 Makina , Tiranë

Vw Phaeton

6 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:29 Makina , Tiranë

Tiguan 2.0 nafte ⛽️2011�� 120 000 km origjinale

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 11:27 Makina , Tiranë

VW Touran 2016 automat 6+1

17 171 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:32 Makina , Tiranë

Volkswagen Touran 2012 ����

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 04:19 Dyqani Makina , Tiranë

Opel Corsa Me qera , 13euro dita

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Dhj 15:46 Makina , Tiranë

RANGE ROVER VOGUE AUTOBIOGRAPHY 4.4

40 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Dhj 15:26 Makina , Tiranë

Okazion E350 Bluetec 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Dhj 21:09 Makina , Tiranë

Audi S7 Carbon Package Sapo ardhur��������Full Option

29 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Dhj 11:29 Makina , Tiranë

Volkswagen Touran 2.0 TDI 7vendesh

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Dhj 09:50 Makina , Tiranë

Audia A8 Okazion! 299Cc

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 22:28 Makina , Tiranë

Mercedes Benz B Class w245

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Nën 01:28 Makina , Tiranë

SE260 SEL W126 Automat Benzine1990 Gjendia ORIGJINALE

11 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Nën 01:03 Makina , Tiranë

Mercedes Benz B Class w245

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Nën 01:03 Makina , Tiranë

Karel 2700kg pesh

2 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
24 Nën 18:32 Makina , Tiranë

Okazion Mercedes 815 me vende

18 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Nën 18:38 Makina , Tiranë

Shitje Makine

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Nën 14:16 Makina , Tiranë

BMW X5 2012

16 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 6 dyer | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione