Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

1999 - Makina Të gjitha në Tiranë

Ford , 91
Audi , 91
Opel , 82
Renault , 68
Fiat , 52
BMW , 38
Peugeot , 32
Toyota , 23
Land Rover , 21
Smart , 20
Seat , 19
Hyundai , 18
Mitsubishi , 18
Nissan , 17
Lancia , 11
Jeep , 9
Volvo , 8
Chrysler , 6
Škoda , 5
Citroën , 5
Daewoo , 4
Suzuki , 3
Rover , 2
Saab , 2
Mazda , 1
Spyker , 1
Jaguar , 1
Ssangyong , 1
Grecav , 1
Lincoln , 1
Honda , 1
Artega , 1
MG , 1
Subaru , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 1999,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj 1999 Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:22 Makina , Tiranë

Pezho 206 e vitit 1999

1 300 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:48 Makina , Tiranë

OKAZION ! Shitet Audi A6 QUATTRO

1 530 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:42 Makina , Tiranë

TOYOTA 4-RUNNER SHITET NDERROHET

14 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:06 Makina , Tiranë

OKAZION:Artego 1228 viti 1999 dopio Kabin 4+1 super gjendje

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 12:54 Makina , Tiranë

Shitet opel zafira 1.6 16v 1999

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:30 Dyqani Makina , Tiranë

HYUNDAI SONATA 2.0 GAZ

8 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:41 Makina , Tiranë

Mercedez-Benz E-klas

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 08:04 Makina , Tiranë

Kamjon Mercedez- Benz Viti 1999 18-24 4x4

31 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Qer 08:19 Makina , Tiranë

SHITET MITSUBISHI PAJERO SPORT 2.5 TURBO

6 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Qer 21:58 Makina , Tiranë

Pasat 1.9 nafte

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Qer 17:34 Makina , Tiranë

Shitet veture Fiat punto

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Qer 14:36 Makina , Tiranë

mercedes benz w210 manuale

15 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
31 Maj 17:39 Makina , Tiranë

FUGON 310D

4 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Maj 10:15 Makina , Tiranë

Vw Polo

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Maj 00:01 Makina , Tiranë

SHITET BENS-MERCEDEZ 220 CDI VITI 1999

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Maj 12:33 Makina , Tiranë

Shitet mercedes benz w202

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 22:47 Makina , Tiranë

Shitet Passat 1.9 tdi 1999

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 21:56 Makina , Tiranë

Land Rover TD5 2.5 nafte

9 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 12:27 Makina , Tiranë

Mercedez Benz

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 14:04 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E220 Diesel Vp 1999

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 12:00 Makina , Tiranë

Mercedes c180..viti 1999..gaz benzine

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Pri 19:13 Makina , Tiranë

Audi A6

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Pri 14:08 Makina , Tiranë

C220 1999

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
06 Pri 23:29 Makina , Tiranë

VW Bora

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 17:22 Makina , Tiranë

Mercedes benz 2.5 naft

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Pri 10:57 Makina , Tiranë

Shes fiat bravo

600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 11:07 Makina , Tiranë

Smart 600 benzin Automatik

1 799 EUR

02 Pri 19:02 Makina , Tiranë

Passat 1.9 nafte

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Pri 11:03 Makina , Tiranë

Shitet golf 4

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Mar 20:42 Makina , Tiranë

Sprinter

8 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: > 500 000
31 Mar 09:57 Makina , Tiranë

AUDI A6 1.9TDI

1 899 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Mar 08:29 Makina , Tiranë

MERCEDES BENC C 220 NAFTE VITI 01 MANUAL

1 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Mar 00:33 Makina , Tiranë

shitet golf IV

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Mar 21:55 Makina , Tiranë

VW Bora

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 13:57 Makina , Tiranë

2500 € 1.6 RS benzin+ga

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Mar 21:07 Makina , Tiranë

Okazion 2500 € 1.6 RS benzin-gaz

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Mar 11:48 Makina , Tiranë

2500€ i diskutushem

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Mar 09:56 Makina , Tiranë

SHITET GOLF 4 AUTOMAT

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Mar 12:26 Makina , Tiranë

Okazion 2500 € mundesi nderrimi

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Mar 16:43 Makina , Tiranë

Okazion 2500€ mundesi nderrime me makin automat

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Mar 10:15 Makina , Tiranë

Okazion 2500 € Benzin-Gaz (mundesi nderrimi me makine automa

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Mar 18:18 Makina , Tiranë

OKAZION!

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 10:00 Makina , Tiranë

Okazionn 2500 € mundesi nderrimi me makine automat

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Mar 16:08 Makina , Tiranë

2500 € mundesi nderrimi me makine automat

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Mar 14:06 Makina , Tiranë

Shitet A-Class 1.4

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Mar 12:54 Makina , Tiranë

Renault clio

990 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Mar 23:13 Makina , Tiranë

Okazion Benz e 220 cdi

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Mar 21:38 Makina , Tiranë

Shitet per arsye mosperdorimi

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 1999 | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

1999 1999 1999 1999 1999 1999 1999 1999 1999 1999

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione