Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Të gjitha në Tepelenë

Acura , 1
Artega , 1
Audi , 31
BMW , 19
Chevrolet , 3
Chrysler , 1
Citroën , 7
Corvette , 1
Daewoo , 4
Daihatsu , 1
Fiat , 27
Ford , 42
Honda , 6
Hyundai , 8
Isuzu , 2
Jeep , 9
Kia , 4
Lancia , 2
Land Rover , 12
Lexus , 1
Mazda , 2
Mitsubishi , 13
Nissan , 13
Opel , 50
Peugeot , 12
Renault , 17
Rover , 3
Saab , 1
Seat , 1
Škoda , 3
Smart , 4
Suzuki , 8
Toyota , 25
UAZ , 1
Volvo , 4

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tepelenë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Tepelenë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 13:20 Makina , Tepelenë

Okazion!!!

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Sht 14:34 Makina , Tepelenë

M A Z D A

7 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Sht 21:45 Makina , Tepelenë

Mercedes Benz E220 MANUAL6+1

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 22:56 Makina , Tepelenë

ML 2002

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Sht 16:53 Makina , Tepelenë

Ford focus 1.8 nafte

1 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Sht 09:38 Makina , Tepelenë

Mercedes E250

3 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
18 Sht 21:09 Makina , Tepelenë

Ofertë e përballueshme financimi

10 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Sht 20:13 Makina , Tepelenë

Volkswagen Touran 2008

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Sht 12:41 Makina , Tepelenë

Opel Astra

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Sht 14:35 Makina , Tepelenë

E 200

1 700 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Sht 08:31 Makina , Tepelenë

Nissan terrrano 2.7 2005

6 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 16:00 Makina , Tepelenë

E 200 benzine

1 700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Sht 16:58 Makina , Tepelenë

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Sht 08:06 Makina , Tepelenë

Passat

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Sht 13:14 Makina , Tepelenë

Mercedes benz E220

17 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Gush 13:04 Makina , Tepelenë

Ford fiesta benzin-gaz

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Gush 21:53 Makina , Tepelenë

Volkswagen Passat viti 2015

17 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Gush 22:00 Makina , Tepelenë

E class 2005 220 manual

4 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 11:40 Makina , Tepelenë

Shitet Mercedez Benz

2 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Gush 15:52 Makina , Tepelenë

Chevrolet Kalos Gaz+Benzin

1 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Gush 09:59 Makina , Tepelenë

E 200

1 700 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
06 Gush 09:59 Makina , Tepelenë

E 200

1 700 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Gush 14:11 Makina , Tepelenë

Shitet

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Gush 21:01 Makina , Tepelenë

Fiat grande punto

150 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Korr 11:36 Makina , Tepelenë

Golf 6 2.0 nafte automat

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 21:23 Makina , Tepelenë

Shitet Mercedes Benz sprinter 515

21 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Korr 16:40 Makina , Tepelenë

Smart

1 900 EUR

04 Korr 11:13 Makina , Tepelenë

Mercedes Benz E300 Nafte

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Qer 16:40 Makina , Tepelenë

Okazion!!!

1 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Qer 22:56 Makina , Tepelenë

Ford fosus okazion

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Qer 22:53 Makina , Tepelenë

OKAZION 950 euro, I padiskutueshëm, 1.8 benzine, ekonomike

950 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Qer 20:19 Makina , Tepelenë

Shitet Ford Focus-cmax

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 13:57 Makina , Tepelenë

Okazion Hyundai 2005

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 05:37 Makina , Tepelenë

Okazion

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Qer 15:46 Makina , Tepelenë

Fiat grande punto

1 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Qer 14:29 Makina , Tepelenë

Toyota Auris 2.2

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 21:55 Makina , Tepelenë

Toyota Auris 2.2

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Qer 13:40 Makina , Tepelenë

Shitet Audi A2

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 21:43 Makina , Tepelenë

Shitet nderrohet

55 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Maj 23:51 Makina , Tepelenë

Shitet Peugeot Partner 2008

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 16:49 Makina , Tepelenë

Smart fortwo 600cc

1 800 EUR

09 Maj 23:56 Makina , Tepelenë

Audi A8 Quattro

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Maj 17:02 Makina , Tepelenë

Fiat Grande Punto

1 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Maj 04:10 Makina , Tepelenë

Shitet Skoda Fabia

2 500 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Pri 12:49 Makina , Tepelenë

FIAT GRANDE PUNTO

1 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Pri 07:50 Makina , Tepelenë

Shitet makine Fiat‼️

1 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Pri 16:15 Makina , Tepelenë

Shitet e-class 250

4 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Pri 14:29 Makina , Tepelenë

Okazion ‼️‼️‼️shitet fiat grande punto

1 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Pri 15:23 Makina , Tepelenë

Shitet Peugeot Partner 2008

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Mar 19:09 Makina , Tepelenë

Mercedes Benz c class Avangard 270

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Tepelenë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione