Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Suzuki ne Shitje | Ofertat ne GJithe Shqiperine

Alto , 42
Baleno , 35
Cappucino , 1
Carry , 8
Celerio , 1
Grand Vitara , 265
Ignis , 91
iK-2 , 1
Jimny , 38
Kizashi , 5
Liana , 49
LJ , 1
Maruti , 1
SJ Samurai , 52
Splash , 18
Swift , 314
SX4 , 76
Vitara , 267
Wagon R+ , 74

Gjej mijera njoftime per Suzuki ne Shitje te perdorur apo te ri. Blej Suzuki me oferta te ndryshme ne GJithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Suzuki nga modelet e ndryshme si Suzuki Alto, Baleno, Capuccino, Grand Vitara, SX4, Vitara, Sj Samurai, Splash, X-90, Ignis dhe shume te tjere. Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al.26 Mar 17:18
Linku:
Makina , Elbasan

Shitet Suzuki Vitara 4x4

4 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 45 000 - 49 999

Sot 17:29 Makina , Tiranë

SUZUKI GRAND VITARA 2.4 BENZIN 4X4 AUTOMAT 2010

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:29 Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA AUTOMAT 1.6 BENZIN 4X4 ACTIVE VITI 2007 ZVICRA

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:16 Dyqani Makina , Fier

Suzuki SX4-4X4

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:07 Dyqani Makina , Elbasan

Suzuki Grand Vitara benzin+gaz

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:01 Makina , Pogradec

Suzuki vagon shitet nderrohet motorri 1.3

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:32 Makina , Lushnjë

Suzuki-Grand vitara 2.0 manual

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:43 Makina , Tiranë

****Okazion per 5 dite **** Suzuki Swift, 2008, 1.3 Benzine

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:40 Makina , Tiranë

Suzuki swift

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:03 Makina , Fier

Suzuki SX4 viti 2010 1.6 nafte

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:58 Makina , Tiranë

Suzuki Swift 1.2 automatik i vitit 2019

14 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 13:31 Makina , Devoll

Suzuki

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:58 Dyqani Makina , Tiranë

Suzuki Kizashi 2.4 benzin automat 4×4 FULL OPSION

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:36 Makina , Vlorë

Suzuki Sx4 diesel 1.9 manual

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:21 Makina , Tiranë

Shitet Suzuki Grand Vitara 2006

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:24 Makina , Tiranë

SUZUKI GRAND VITARA 2.0benzi/gaz AUTOMATIKE

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:08 Makina , Elbasan

Super gjendje

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:16 Makina , Pogradec

Suzuki Grand Vitara Limited Edition 2009 1.9 Diesel

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:28 Makina , Sarandë

Suzuki

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:15 Dyqani Makina , Elbasan

Suzuki Grand Vitara 2.0 Automatic 150.000 km

7 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 11:17 Makina , Tiranë

Suzuki suift

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 08:27 Makina , Tiranë

Suzuki swift 1.3 benzin + gaz

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 21:01 Makina , Gjirokastër

Shitet ose nderohet

4 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
26 Mar 17:18
Linku:
Makina , Elbasan

Shitet Suzuki Vitara 4x4

4 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
26 Mar 12:52 Makina , Tiranë

suzuki swift 2008 shitet&ndrrohet

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Mar 21:03 Makina , Elbasan

Suzuki Vitara

5 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Mar 08:16 Makina , Fier

Shitet

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Mar 06:35 Makina , Fier

Suzuki samurai 4x4

180 000 LEK

Viti: 1982
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Mar 15:38 Makina , Kavajë

Suzuki SX4 2010

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 12:30 Makina , Pogradec

Suzuki samurai❌ska letra fare

2 200 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Mar 11:50 Makina , Korçë

suzuki

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
24 Mar 07:12 Makina , Tiranë

Okazion: shitet Suzuki alto kamio Automat motor 1000 cc

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Mar 17:16 Makina , Tiranë

Suzuki vitara, 1.6 benzine gas, letrat dhjetor 2022.

2 700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 14:34
Linku:
Makina , Tiranë

Suzuki splash 1.2 benzine 3500€

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Mar 23:02 Makina , Elbasan

Suzuki grand vitara 2010 2.0 gaz automatike 4x4

10 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Mar 16:16 Makina , Tiranë

Shitet suzuki swift 4x4 (benzin gaz)

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 18:58 Makina , Korçë

Suzuki vitara 1.6 benzin-gaz super gjendje

5 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 23:01 Makina , Fier

Suzuki Grand Vitara 2008,1.9naft

600 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 20:23 Makina , Elbasan

Shitet Suzuki Vitara 1.6 Benzine-Gas

3 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Mar 10:38 Makina , Korçë

SHITET SUZUKI VITARA 1.6 1992 (Problem ne motor)

2 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Mar 22:51 Makina , Elbasan

Shitet suzuki grand vitara 2.0 V4 2008

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Mar 17:11 Makina , Pogradec

Okazionnnn

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Mar 14:41 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI SX4 AUTOMAT 1.6 BENZINE GJENDJE SUPER

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 14:40 Makina , Elbasan

Suzuki Vitara V6

4 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
14 Mar 22:56 Makina , Durrës

•Shitet Suzuki Ignis 4x4,motorr 1.4 benzin

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Mar 20:57 Makina , Durrës

•Shitet Suzuki Ignis 4x4,motorr 1.4 benzin

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Mar 20:34 Makina , Elbasan

Shiten 5 Suzuki Vitara 1.6 Benzin -09

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Mar 19:29 Makina , Kukës

Suzuki swift

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Mar 01:42 Makina , Gjirokastër

Shitet ose nderohet

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
10 Mar 01:02 Makina , Kukës

Suzuki Swift 2012 - AUTOMATIK - 90.000km

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
09 Mar 10:54 Makina , Tiranë

SUZUKI SWIFT SHUME EKONOMIKE

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999

Nese jeni duke kerkuar per Suzuki ne shitje, kjo eshte kategoria e duhur per ju. Shiko njoftimet dhe gjej ofertat me te mira ne MerrJep.al.


Njoftimet per Suzuki ne shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej Suzuki me çmimet me te volitshme. SHiko njoftimet per Suzuki nga modelet e ndryshme si: Suzuki Alto, Baleno, Capuccino, Grand Vita ra, SX4, Vitara, Sj Samurai, Splash, X-90, Ignis, dhe shume te tjere. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju. Blej Suzuki ne shitje ne MerrJep.al.


Shit Suzuki ne MerrJep.al


Nese keni Suzuki qe deshironi te shisni, krijoni njoftime ne MerrJep.al shpejt dhe leht dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione