Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Suzuki | Baleno

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Suzuki Baleno | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

07 Jan 16:07 ,

SUZUKI BALENO Viti 2000

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
27 Gush 19:41 ,

Shitet suzuki

70 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Gush 20:05 ,

Shitet

800 000 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 22:55 ,

Suzuki baleno

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Qer 19:09 ,

Suzuki baleno

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Qer 10:23 ,

Suzuki baleno

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Mar 17:40 ,

Suzuki Baleno.

13 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 20:06 ,

Suzuki

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Shk 15:16 ,

Suzuki Baleno

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Shk 13:29 ,

Suzuki Baleno

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Tet 16:29 ,

Suzuki benzin gaz

550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Korr 22:36 ,

Okazion benxin gaz

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Korr 12:27 ,

Suzuki

2 EUR

18 Mar 15:24 ,

Makine

20 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 15:13 ,

Shitet ose ndrrohet

2 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Qer 21:44 ,

Makina Suzuki Baleno

220 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Shk 23:50 ,

Suzuki 1.3

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Dhj 10:04 ,

Shitet suzuki 2001 benxin +gaz

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 17:28 ,

Urgjent! Shitet nje Makine e Tipit Suzuki Baleno

200 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
10 Tet 22:53 ,

Shes Suzuki Baleno

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Qer 12:21 ,

Motor

350 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Maj 20:20 ,

Suzuki Baleno benzin

200 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Maj 20:59 ,

Okazion Suzuki Baleno

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Maj 19:18 ,

Ne shitje

350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 21:20 ,

Suzuki Baleno benzin

350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Dhj 18:50 ,

E domosdoshmr

1 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Korr 20:32 ,

Makina

270 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Qer 23:14 ,

Suzuki Baleno -00

300 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: > 500 000
30 Pri 13:58 ,

Suzuki Baleno

1 100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Mar 23:22 ,

Suzuki Baleno benzin -90

900 000 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Shk 14:07 ,

mjet

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Dhj 10:30 ,

Suzuki Baleno -96

420 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Suzuki Baleno | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione