Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 36
Aixam , 5
Alfa Romeo , 26
Alpina , 2
Artega , 2
Audi , 1589
BAIC , 4
Bentley , 6
BMW , 4048
Bugatti , 3
Buick , 12
Cadillac , 74
Chevrolet , 243
Chrysler , 43
Citroën , 95
Corvette , 1
Dacia , 28
Daewoo , 14
Daihatsu , 47
DeTomaso , 1
Dodge , 104
Ferrari , 1
Fiat , 180
Ford , 989
GMC , 29
Great Wall , 27
Honda , 191
Hummer , 91
Hyundai , 934
Infiniti , 30
Isuzu , 46
Jaguar , 11
Jeep , 1028
Kia , 457
KTM , 1
Lada , 11
Lancia , 12
Land Rover , 3325
Landwind , 3
Lexus , 46
Lincoln , 47
Maserati , 5
Mazda , 142
Mercedes-Benz , 7159
MG , 9
MINI , 31
Mitsubishi , 1567
Morgan , 1
Nissan , 1641
NSU , 1
Opel , 510
Peugeot , 153
Piaggio , 3
Porsche , 853
Renault , 244
Rover , 69
Saab , 5
Seat , 36
Škoda , 106
Smart , 5
Spyker , 1
Ssangyong , 253
Subaru , 58
Suzuki , 344
Tata , 30
Tesla , 2
Toyota , 2508
Trabant , 2
Triumph , 1
TVR , 7
UAZ , 7
VW Volkswagen , 2168
Volvo , 779
Wiesmann , 1
Yugo , 2
Zastava , 3

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.28 Nën 14:32
Linku:
Makina , Tiranë

Suzuki vitara, 1.6 benzine gas, letrat dhjetor 2022.

3 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 08:48
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

OPEL ANTARA 2.2 CDTI 4x4 Automatik 2011

6 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:18
Linku:
Makina , Tiranë

Okazion GLE350 COUPE

52 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Nën 23:05
Linku:
Makina , Durrës

����Mercedes-Benz GLK220 CDI 2013 173.000KM me Garanci����

17 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Nën 17:08
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Audi Q5 full option fund 2015 okazion!!!

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 00:12 Makina , Tiranë

SUBARU OUTBACK 4X4 AUTOMAT 2.5 BENZIN 2007 ZVICRA

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:12 Makina , Tiranë

AUDI Q5 QUATTRO AUTOMAT 2012 PANORAM NDERROHET

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:04 Makina , Tiranë

Mercedes Benz ML350,Viti 2014,camera 360,full option

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:04 Makina , Tiranë

Audi Q5

59 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:04 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ ML350 BLUETEC, 4MATIC, SUPER GJENDJE, AMERICAN

16 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:52 Makina , Tiranë

Range Rover Sport Autobiography 360° 3.0 SDV6 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:52 Makina , Tiranë

X5 NAFT 3.5

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:52 Makina , Tiranë

Audi Q7

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:49 Makina , Durrës

Audi Q5 2x S-line

16 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:49 Makina , Fier

OKAZIONNN !!MERCEDEZ GLK PANORAMA 220 !! MUNDESI NDRIMI !!!

13 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:46 Makina , Fier

Mercedes Benz ML

5 555 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:46 Makina , Durrës

GLK 250 Bluetec 2014

17 490 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:46 Makina , Tiranë

Shes Sprinter 316 Viti 2015

17 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:43 Makina , Fier

Porsche Cayenne

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:31 Makina , Tiranë

AUDI Q5 ,Zvicre nderrohet me Garsionier, Super Mjet i paster

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:24 Makina , Tiranë

Audi Q5 - viti 2014

17 500 EUR

Dje 23:19 Makina , Tiranë

Q3 45tfsi premium plus

38 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 23:18 Makina , Tiranë

Nissan patrol y60

7 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 23:18 Makina , Tiranë

Audi Q7

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:18
Linku:
Makina , Tiranë

Okazion GLE350 COUPE

52 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:18 Makina , Vlorë

Mercedes-Benz ML 270

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:17 Makina , Fier

Okazion per 4 dite ⚠️⚠️ Opel Antara

7 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:17 Makina , Tiranë

BMW X3 28i X-DRIVE suv 2960cc (Benzin)

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 23:17 Makina , Durrës

SHITET / NDËRROHET

13 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:17 Makina , Tiranë

Mercedes Glk class /Zvicer/

14 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:17 Makina , Sarandë

Toyota Land Cruiser

16 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:07 Makina , Tiranë

OKAZION GL 350

14 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:04 Makina , Fier

‼️Shitet Range Rover Sport‼️

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:01
Linku:
Makina , Durrës

FORD KUGA 2.0 Nafte Full Option!! Super Gjendje

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:01 Makina , Tiranë

Mercedes ML 350 AMG LINE

17 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:01 Makina , Tiranë

Mercedes ML 350 AMG Line 2013

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:01
Linku:
Makina , Tiranë

Range Rover Sport OKAZION

28 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:58 Makina , Tiranë

Tiguan

9 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:58 Makina , Tiranë

BMW X5 look M50d viti 2016

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:58 Makina , Durrës

Shitet Toyota Rav4 okazion

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:55 Makina , Tiranë

Bmw X5 3.5 Xdrive BiTurbo Nafte Automatike 2017 M///Design

35 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:55 Makina , Tiranë

LAND ROVER RANGE ROVER SPORT 3.0 SDV6 SE

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:55 Makina , Lezhë

Range Rover Vogue Automatike 2007 3.0 Nafte "Pa Taks Luksi"

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:55 Makina , Tiranë

RANGE ROVER 4.4SDV8 VOGUE

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:52 Makina , Tiranë

Daihatsu Terios 1.5 Benzine Automatike 2006 Super Gjendje

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:52 Makina , Tiranë

GLK220//4Matic Bluetec Nafte Viti 2012 198.000 Km Origjinale

16 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:52 Makina , Krujë

Bmw X6 3.5 Xdrive BiTurbo 2011 Nafte Automatike Full Options

14 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:52 Makina , Durrës

GLK-Full Opsion

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:52 Makina , Durrës

Brabus Power Extra

100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:52 Makina , Durrës

ML-350 Full Opsion

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:52 Makina , Berat

Shitet&Nderrohet Bmw X5 Viti 2009 3.0 Nafte Automatike

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:49 Makina , Kavajë

Mitsubishi

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:49 Makina , Durrës

Land Rover Discovery 4 SDV6 HSE (Mundesi nderrimi)

17 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione