Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Ssangyong | Actyon

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Ssangyong Actyon | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Maj 13:26 ,

Shitet Ssangyong actyon benxin Gaz

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Maj 21:26 ,

Ssangyong 2009 4x4

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
03 Pri 21:23 ,

Shitet super okazion ssangyong actyon 4x4…

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Mar 13:09 ,

Ssang yong 4x4

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Dhj 16:02 ,

ssangyoung actyon

7 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Dhj 13:31 ,

7800€ i diskutushem

7 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Pri 09:54 ,

ssangyang actyon sport 2000

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
30 Pri 09:54 ,

ssangyang actyon sport 2000

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
30 Pri 09:54 ,

ssangyang actyon sport 2000

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
28 Pri 14:49 ,

Ssangyong Actyon Sport dizel 2009

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
16 Sht 17:00 ,

Ssangyong Actyon 2.0

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Mar 16:09 ,

Shes makine

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Tet 19:15 ,

Ssangyong Actyon dizel

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
15 Gush 06:41 ,

Sangyong-actyon

1 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Korr 20:01 ,

ssangyoung actyon full options 2008

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 21:41 ,

Pjese te ndryshme per ssangyon actyon 2007

1 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Pri 19:46 ,

Ssangyong Actyon dizel

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Dhj 18:18 ,

Shitet per motive familjare

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Nën 10:54 ,

Ssangyong Actyon A230

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Qer 09:49 ,

Ssangyong Actyon dizel

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Pri 17:03 ,

Ssangyong Actyon dizel

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Jan 19:19 ,

Shitet xhip sagion benzin gas viti 2009 kamjo auto

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Korr 11:35 ,

OKAZION! SHITET SSANGYONG I 2008 200xdi naft

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Ssangyong Actyon | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione