Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Škoda Roomster ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Blej Škoda Roomster ne Shitje me oferta te ndryshme ne gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Škoda Roomster apo modele tjera si Škoda Fabia, Octavia, Favorit, Praktik, Rapid, Roomster, Superb, Yeti dhe shume modele tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej apo shit Škoda Roomster te perdorur apo te re ne MerrJep.al.Sot 16:23 ,

✅ SHITET ✅ Skoda Roomster 1.4 Tdi Diesel / Manual 5+1

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:48 Dyqani ,

Škoda Roomster GAS-BENZINË

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:41 ,

Okazion i diskutueshem

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:36 Dyqani ,

Skoda Roomster 1.2 benzin 2009

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:25 Dyqani ,

SKODA ROOMSTER

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:45 ,

147.000 KLM SKODA ROOMSTER 1.6 BENZINE-07 3500 EURO

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:45 ,

147.000 KLM SKODA ROOMSTER 1.6 BENZINE-07 KLM

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Maj 20:42 ,

SKODA ROMSTER 1.4 NAFTE

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 12:02 Dyqani ,

Autoveture

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Maj 10:52 ,

SKODA ROOMSTER 1.4Nafte 2007 Manuale

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Pri 13:53 ,

Shitet Skoda Romster

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Pri 22:47 ,

Okazion skoda romster 2009 benzin+gas fabrike

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 11:43 ,

Skoda 1.5 Nafte

3 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Pri 20:45 ,

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Pri 04:11 ,

Okzion pak ditë

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Mar 22:28 ,

Skoda 1.4 naft

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Mar 10:25 ,

Skoda 1.4 naft

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Mar 11:39 ,

3500 EURO SKODA ROOMSTER 1.6 VITI 08

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Mar 22:43 ,

Shitet auroveture

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Mar 22:43 ,

Autoveture

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Mar 10:00 ,

Skoda Roomster 1.4 nafte, viti 2007

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 17:05 ,

Okazion skoda romster super praktike 1.2 benzin/gaz

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Mar 22:57 ,

��Skoda Roomster 1.6 Gaz/Benzin Automatike

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 17:13 ,

Shitet Skoda Rommster 07’ super gjendje !!

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 11:24 ,

��SKODA ROOMSTER Automatike 1.6 Benzin\Gaz

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Shk 20:06 ,

Okazion per nje jave��

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 11:32 ,

Shitet Skoda Roomster 1.4 Naft

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Shk 12:24 ,

Shitet makina me dogane te paguar motorri 1,9 nafte

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Shk 10:36 ,

Skoda Romstes viti 2010 kamje manuale motorr 1.9 naft

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Shk 11:17 ,

Shitet makina Skoda

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Shk 19:16 ,

Shitet Skoda roomster

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
03 Shk 20:03 ,

Shitet Skoda Romster 1.4 Nafte

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Jan 19:58 ,

Skoda Roomster 1.4 naftw, viti 2007

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 12:56 ,

Okazion - Shitet Skoda roomster

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Jan 13:31 Dyqani ,

u shit flm

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Jan 13:11 ,

shitet Okazion 2200€

2 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
21 Dhj 12:14 ,

Skoda Roomster 1.4 nafte shume ekonomike

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 17:19 ,

Skoda roomster 1.4 naft

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Dhj 17:10 ,

Tirane

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Dhj 10:02 ,

Skoda roomster

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Dhj 14:47 ,

SKODA ROOMSTER

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Dhj 21:27 ,

Shitet Ndrrohet

26 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Nën 14:43 ,

SKODA ROOMSTER 1.9 NAFTE 2009

4 190 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 13:24 ,

ŠKÔDÂ

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Nën 16:02 ,

⚡️Shitet Škoda Roomster 1.4 LPG⚡️

3 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Nën 07:53 ,

Skoda roomster viti 2007 nafte

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Nën 23:40 ,

1.4 TDI 5+R 2008

3 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Tet 15:27 ,

SKODA ROOSTER

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Tet 10:22 ,

SKODA ROOMSTER

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Kerkoni per Škoda Roomster ne Shitje? Gjej mijera njoftime ne MerrJep.al per Škoda Roomster ne shitje me ofertat me te mira. Blej dhe shit makina te perdorura apo te reja ne Gjithe Shqiperine.


Gjej Škoda Roomster ne Shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me te mira per Škoda Roomster ne shitje ne Shqiperi. Shiko njoftimet per Škoda Roomster apo modele tjera si, Škoda Fabia, Octavia, Favorit, Praktik, Rapid, Roomster, Superb, Yeti dhe shume modele tjera ne shitje. Kerko njoftime dhe gjej Škoda Roomster me çmimet me te arsyeshme. Shiko njoftimet dhe blej makina te perdorura apo te reja me ofertat me te mira.


Krijo njoftime per Škoda Roomster ne shitje


Keni Škoda Roomster te perdorur apo te ri qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht dhe gjej te interesuarit ne mesine e mijera vizitoreve ne MerrJep.al. Shperndaj njoftime shpejt dhe leht.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione