Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Škoda Të gjitha në Durrës

Citigo , 2
Fabia , 101
Felicia , 6
Forman , 1
Octavia , 60
Pick-up , 2
Praktik , 5
Rapid , 2
Roomster , 15
Superb , 13
Yeti , 15

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Škoda | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:22 Dyqani Makina , Durrës

SKODA FABIA 1.2 BENZIN GAS VITI 2008 ME DOGANE SUPERR EKONOM

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:29 Dyqani Makina , Durrës

Skoda Octavia 1.6 Tdi,automat-2014

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 12:37 Makina , Durrës

SKODA 1.2 BENZIN 1800 LEK

1 800 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:27 Makina , Durrës

SKODA YETI 1.2 BENZINE 2010 AUTOMAT PANORAM

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Sht 20:46 Makina , Durrës

Shitet Skoda Octavia

2 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 16:38 Makina , Durrës

Shitet skoda octavia 2.0 automatik

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Gush 15:55 Makina , Durrës

RENTAL CAR Skoda Fabia 1.4 Diesel Automatike Jepet me qera

50 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Gush 13:40 Makina , Durrës

San Pietro, Gjiri i Lalzit

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Gush 09:22 Makina , Durrës

Shitet Skoda Fabia 1.2 Benzine/Gas

2 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gush 23:27 Makina , Durrës

Skoda Fabia Benzin+ Gaz Fabrike

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Korr 14:36 Makina , Durrës

Skoda yeti 2.0 naft 4x4 viti 2010

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Korr 11:21 Makina , Durrës

Skoda Fabia 1.2 nafte

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Korr 18:51 Makina , Durrës

skoda

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Qer 12:37 Makina , Durrës

Shitur

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
18 Qer 22:01 Makina , Durrës

skoda fabia

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 21:56 Makina , Durrës

SKODA ROMSTER 1.4 NAFTE SUPER GJENDEI 1.4 NAFTE

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Qer 06:59 Makina , Durrës

Shes vetur skoda fabia

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Maj 23:43 Makina , Durrës

Automat 2005 2.5 naft

2 490 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Maj 19:48 Makina , Durrës

Skoda benzine + gaz

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Pri 23:54 Makina , Durrës

Skoda

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 13:30 Makina , Durrës

���� SHITET SKODA ����

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Pri 15:08 Makina , Durrës

����������������Skoda octavia 2litr nafte ����������������

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 16:52 Makina , Durrës

Skoda

3 390 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Mar 12:52 Makina , Durrës

Shitet scoda fabia 1.4 benzin/gas

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Shk 09:02 Makina , Durrës

Shitet ose nderrohet

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Jan 22:41 Makina , Durrës

Skoda Yeti 4x4

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Jan 00:37 Makina , Durrës

SKODA OCTAVIA 4x4

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
01 Dhj 09:58 Makina , Durrës

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 02:19 Makina , Durrës

SHITET ! SKODA YETI SUPER GJENDJE

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Nën 08:47 Makina , Durrës

Shitet SKODA ROOMSTER

4 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Tet 10:16 Makina , Durrës

Skoda citigo benzin gaz manual

4 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Tet 10:12 Makina , Durrës

Skoda citigo benzin gaz

4 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Tet 22:11 Makina , Durrës

Skoda yeti 4x4

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 14:10 Dyqani Makina , Durrës

Skoda Super B -2011

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 14:58 Makina , Durrës

Skoda

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
20 Gush 18:06 Makina , Durrës

Skoda Romster 1.9 nafte (okazion)

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Gush 08:13 Makina , Durrës

Motori 1.2 shume ekonomik

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Korr 14:54 Makina , Durrës

Okazion Skoda Fabia

1 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Korr 07:48 Makina , Durrës

Shitet

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Qer 12:42 Makina , Durrës

Skoda Romster

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Qer 19:38 Makina , Durrës

Skoda yeti

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Qer 06:37 Makina , Durrës

Yeti 1.2

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Maj 12:01 Makina , Durrës

Skoda Roomster OKAZION

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Maj 21:58 Makina , Durrës

shitje

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Maj 08:58 Makina , Durrës

Skoda 1.9naft AUTOMAT

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Maj 08:48 Makina , Durrës

Skoda 1.4 nafte����

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 09:05 Makina , Durrës

Skoda 1.9nafte AUTOMAT

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Maj 08:59 Makina , Durrës

Skoda 1.4 naft

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 09:51 Makina , Durrës

Skoda 1.9nafte,AUTOMAT

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Maj 09:33 Makina , Durrës

Skoda 1.4 nafte

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Škoda | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione