polo | Shkodër | Automjete | Makina

Audi , 3
Peugeot , 2
Artega , 1
BMW , 1
Ford , 1
Nissan , 1
Porsche , 1
Seat , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe polo,kategori Makina,ose vendndodhje Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj polo Të gjitha | Makina | Shkodër ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:28 Dyqani ,

��VW POLO 1.4 OKAZION!

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:10 ,

Volkswagen Polo 1.4 Benzine/Gaz fabrike - 2011

5 850 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 04:00 ,

VW Polo 1.2

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 10:27 ,

Polo 1.2 Benzin viti 2008

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Pri 13:59 ,

Polo viti 2008 1.4 naft

32 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Pri 19:25 ,

Polo 1.4 nafte Bluemotion.

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 17:04 ,

Shitet Polo

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 16:56 ,

Shitet Makine

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Pri 17:45 ,

POLO 1.4 NAFTE

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Pri 20:04 ,

shitet

1 650 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Pri 19:38 ,

Shitet VW Polo 1.4 TDI, Nafte �� Shkodër

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 13:24 ,

Polo 1.2 milion

1 200 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 22:19 ,

Mercedes Benz - C Class - W204 - ����

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 14:56 ,

6+1 Seat Alhambra

1 710 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 16:46 ,

Volkswagen Polo

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
29 Mar 12:37 ,

Armando

2 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Mar 20:36 ,

Peugout / Pezho 207 1.6 Diesel

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Mar 11:46 ,

Injektor vw polo motor 1.6 TDI viti 2011

15 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Mar 08:18 ,

Vw polo 1.4 Dizel

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 09:29 ,

Polo 1.4 nafte di e kuqe

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Mar 21:28 ,

Polo

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Mar 15:30 ,

Volkswagen-polo 1.4 2008 Bluemotion.

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 18:26 ,

Shitet VW Polo

90 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Mar 11:09 ,

Shitet wolzvagen polo portobagazh nderrohet me benz 190

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Shk 21:20 ,

OKAZION Polo 1.2 nafte me dogane te paguar

4 320 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Shk 13:46 ,

Mercedes Benz - C Class - W204 - ����

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 19:41 ,

Mercedes benz e220 w211 avangarde

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 10:37 ,

Polo 1.3 benzin+gaz

1 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 20:27 ,

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Shk 09:45 ,

Shitet VW POLO

2 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 18:18 ,

Polo

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Jan 17:49 ,

Shitet polo 2007

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Jan 19:08 ,

Polo 1.4 nafte

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Jan 14:56 ,

polo

10 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Jan 08:36 ,

volkswagen polo

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Jan 11:29 ,

polo 1.2

2 200 EUR

03 Jan 18:56 ,

OKAZION!!! Vw polo 1.2 benzin

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Dhj 12:29 ,

Polo 2009 benzine gaz 1.4

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Dhj 20:27 ,

Polo 1.2 2008

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Dhj 23:31 ,

Polo 1.6 2011

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Dhj 13:26 ,

OKAZION!!! VW Polo 1.2 benzin 2003

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Nën 10:54 ,

POLO

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 12:47 ,

polo

3 150 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Nën 16:56 ,

Vw Polo 2011

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Tet 10:03 ,

polo

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Tet 20:22 ,

Polo 1.2 benzin

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Tet 15:32 ,

POLO viti 2004

2 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Sht 16:42 ,

VW Polo benzin

800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Sht 16:39 ,

Vw Polo, kambio automatike super gjendje.

1 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 10:17 ,

VW POLO 1.4 TDI VITI 2007

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj polo | Të gjitha | Makina | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

polo polo polo Polo polo Polo polo polo Polo polo

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione