ford focus | Shkodër | Automjete | Makina

Ford , 237
Audi , 4
Peugeot , 2
BMW , 1
Fiat , 1
Seat , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe ford focus,kategori Makina,ose vendndodhje Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj ford focus Të gjitha | Makina | Shkodër ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:43 ,

Ford Focus 1.6 TDCI naft - 07����

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:43 ,

Ford Focus 1.6 TDCI naft - 07����

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:26 ,

^^OKAZION^^OKAZION^^OKAZION^^//"SHITET FORD FOCUS 2007"//

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:20 ,

Ford Focus 1.6tdci viti 2006

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:58 ,

������ FORD FOCUS OKAZION ������

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:20 ,

shitet ford focus 1.8 naft tddi

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:53 ,

Focus i 2007 1.6 naftet

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:22 ,

Ford mondeo (Automat) full option

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:38 ,

Ford Focus 3000€

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 22:19 ,

Mercedes Benz - C Class - W204 - ����

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 14:10 ,

Ford Focus

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Mar 15:38 ,

Okazion Ford focus c-max 1.8

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 14:56 ,

6+1 Seat Alhambra

1 710 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Mar 23:34 ,

Okazion 1500€

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Mar 23:31 ,

Ford Focus 1.8 Sport

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Mar 20:36 ,

Peugout / Pezho 207 1.6 Diesel

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Mar 20:53 ,

Ford Focus

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 20:47 ,

Shitet Ford Focus

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Mar 10:51 ,

Shitet Ford Focus C-max, e sapo targuar!

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Mar 22:45 ,

Ford Focus titanium 1.6 nafte 2008

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Shk 13:46 ,

Mercedes Benz - C Class - W204 - ����

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 09:36 ,

Fiat Bravo

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 06:39 ,

Focus 1.6 naftet i 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Shk 13:58 ,

Ford focus

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 20:27 ,

Ford Focus

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Jan 18:19 ,

Ford Focus

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Jan 14:40 ,

Ford Focus C-Max

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Dhj 15:42 ,

OKAZION

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Dhj 12:14 ,

Ford

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Dhj 16:29 ,

Shitet ose nderrohet

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 11:57 ,

Shitet ford focus

200 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Nën 14:49 ,

Ford fokus

3 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Nën 16:07 ,

U SHIT Ford Focus 1.6 Aksidentuar

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Nën 13:53 ,

Shitet ose nderrohet

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Tet 20:34 ,

Ford focus titanium 2012 full option

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Tet 09:41 ,

Ford Focus

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Tet 18:18 ,

Makin

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Tet 14:07 ,

Ford Focus

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Sht 11:33 ,

Shitet Ford Focus

12 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
14 Sht 18:33 ,

Ford 2002

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Sht 19:50 ,

Ford focus

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Gush 14:23 ,

Okazion ford focus

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Gush 14:23 ,

Okazion ford focus

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Gush 14:35 ,

Ford focus 2009....1.6 diesel

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Gush 16:00 ,

U SHIT!!!!

18 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Korr 14:47 ,

Ford Focus

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Korr 22:27 ,

Makine Ford focus

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Korr 21:36 ,

E Class LOOK AMG

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Qer 11:52 ,

Mercedes Benz C220 2010 Blueeficency

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Qer 17:35 ,

Ford focus 1.7 naft viti 2003

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj ford focus | Të gjitha | Makina | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione