Ford Fiesta | Shkodër | Automjete | Makina

Ford , 155
Audi , 4
Peugeot , 2
BMW , 1
Fiat , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ford Fiesta , kategori Makina , ose vendndodhje Shkodër , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ford Fiesta Të gjitha | Makina | Shkodër ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:31 ,

Ford Fiesta ECOnetic / 1.6 Diesel / 2009 ����

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:23 ,

Ford Fiesta 1,4 naft 2004 manual

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:01 ,

Ford Fiesta automatike

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:13 ,

Shitet

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 20:28 ,

FORD FIESTA

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Shk 13:46 ,

Mercedes Benz - C Class - W204 - ����

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 07:37 ,

�� FORD FIESTA 1.4 DIEZEL

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
24 Shk 00:12 ,

Shitet ford fiesta

650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Shk 09:36 ,

Fiat Bravo

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 14:27 ,

❌Ford Fiesta 1.4 Nafte ❌

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Shk 14:39 ,

Ford Fiesta 1.4 diesel 2007

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Shk 22:06 ,

Ford fiesta super gjendje

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Jan 19:10 ,

Shitet

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Jan 11:57 ,

���� Ford Fiesta 1.6 ECOnetic ����

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Jan 10:43 ,

Shitet

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Jan 14:25 ,

SHITET!!!!

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Dhj 21:19 ,

Ford Fiesta motorr 1.4 Nafte kamjo manuale viti 2010

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Dhj 18:34 ,

Ford Fiesta 1.4 Nafte Viti 2008 Super Gjendje ��������

2 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Dhj 16:47 ,

Ford fiesta

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Dhj 16:29 ,

Shitet ose nderrohet

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Dhj 12:46 ,

Ford Fiesta 1.4 diesel 2007

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Dhj 16:59 ,

SHITET FORD FIESTA ME DOGANE TE PAGUAR

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Dhj 21:38 ,

Ford

Viti: 1999
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Nën 13:31 ,

Ford Fiesta 97

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Nën 17:51 ,

FORD FIESTA

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Nën 14:55 ,

Ford fista 1.25

3 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 20:58 ,

Peugout / Pezho 207 1.6 Diesel

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Tet 20:18 ,

Ford Fiesta

2 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Tet 10:56 ,

Ford

450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Tet 11:46 ,

Shitet Ford Fiesta

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 22:27 ,

Ford Fiesta -06

2 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Gush 14:01 ,

FORD FIESTA 1.4 NAFTE VITI 2006

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 16:00 ,

U SHIT!!!!

18 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Korr 12:58 ,

Ford Fiesta 1.4 tdci Shitet ose Nderrohet

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Korr 16:34 ,

Ford fiesta

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Korr 21:36 ,

E Class LOOK AMG

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Qer 14:56 ,

Ford Fiesta .750 Euro

750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 10:24 ,

Ford fiesta

3 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 15:33 ,

ford fiesta

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Qer 10:31 ,

Ford Fiesta 1.4 nafte!

1 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Qer 23:11 ,

Shitet ford fiesa

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Qer 22:11 ,

Ford Fiesta 2007

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Maj 20:10 ,

Golf plus 2006 Automat

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 13:48 ,

Disk freksioni i ri Ford Fiesta 1.4 naft

50 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Maj 19:35 ,

Ford Fiesta

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Pri 15:40 ,

Ford fiesta 1.4 naft

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Shk 14:07 ,

Ford Fiesta 2007

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Shk 16:33 ,

Ford fiesta 1.4 naft me dogan

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ford Fiesta | Të gjitha | Makina | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim