Ford | Shkodër | Automjete | Makina

Ford , 896
Audi , 5
Peugeot , 2
Opel , 1
BMW , 1
Seat , 1
Fiat , 1
Aixam , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ford,kategori Makina,ose vendndodhje Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ford Të gjitha | Makina | Shkodër ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 02:26 ,

^^OKAZION^^OKAZION^^OKAZION^^//"SHITET FORD FOCUS 2007"//

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:44 ,

Shitet

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:27 ,

Okazion !!! Ford Fiesta / 1.6 ECOnetic / Manuale / 2009 ����

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:44 ,

shitet ford focus 1.8 naft tddi

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:28 ,

Ford Focus 1.6 TDCI naft - 07����

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:34 ,

Focus i 2007 1.6 naftet

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:33 ,

Fiesta 2007 automat

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:29 ,

Ford Focus 1.6tdci viti 2006

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:43 ,

✅ Ford Fokus 1.6 Naft Super Ekonomik

3 299 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:59 ,

Ford fiesta 1.4 2008

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:46 ,

Ford fiesta

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:02 ,

Ford C-Max ,1,6 Nafte, 2007 ,3500euro

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:53 ,

Okazion 2800€

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:41 ,

Mini foristrad ford fusion 1.4 naft 08.dogan. Ekonomike

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:08 ,

Ford fiesta 1.3 benzin manual

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 16:08 ,

Shitet Ford Fiesta 1,4 naft 2005 manual

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:59 ,

Ford Mondeo 2003

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:26 ,

s max

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:12 ,

Ford Fiesta

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:12 ,

FORD FOCUT C-MAX

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:16 ,

Ford Ka 1.3 benzin

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Maj 23:46 ,

Ford galaxy 2012

6 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 13:37 ,

Ford fokus

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Maj 20:19 ,

���� Ford Fiesta 1.6 ECOnetic ����

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Maj 16:27 ,

Okazion ford S max.1.9 naft 08.full.dogan.full full

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 07:09 ,

Ford Galaxy 1.9 Vit 2005

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Maj 21:04 ,

Shitet

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Maj 20:39 ,

OKAZION

7 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Maj 18:24 ,

FORD FIESTA

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 20:27 ,

Shitet Ford Fiesta 1.4 naft

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 14:13 ,

Ford Fiesta 1.4 nafte

28 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Maj 09:46 ,

Ford fiesta 1.3 benzin 1999 manual

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
09 Maj 05:57 ,

Ford Focus 1.8 Sport

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 00:41 ,

Ford Focus 1.8 nafte

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Maj 01:58 ,

Super Ford Fokus 2008

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 19:18 ,

Shitet

1 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Maj 14:41 ,

Ford fusion 1.4 naft manual

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 18:28 ,

Ford C-Max 1.5 naft viti 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 12:18 ,

Ford Cmax GHIA 2010 1.6 nafte

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Pri 21:23 ,

Okazion Ford Fiesta 1,3 Benzin 2008

2 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Pri 23:59 ,

Ford Focus 99’

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 09:05 ,

Ford Galaxy

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Pri 10:24 ,

Shitet Ford C-Max Ghia, 2.0 tdci

3 420 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Pri 14:06 ,

For Focus C-Max

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 08:46 ,

Ford Fokus 1.6 naft 2014

6 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Pri 12:15 ,

Shitet

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Pri 17:46 ,

Ford automat

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 14:34 ,

shitet

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 19:19 ,

Ford Galaxy

48 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 16:26 ,

OKZION FORD FOKUS 1399

1 399 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ford | Të gjitha | Makina | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione