BMW | Shkodër | Automjete | Makina

BMW , 713
Audi , 9
Rover , 4
Ford , 2
Opel , 2
Peugeot , 2
Renault , 2
Dodge , 1
Fiat , 1
Jeep , 1
Nissan , 1
Seat , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe BMW,kategori Makina,ose vendndodhje Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj BMW Të gjitha | Makina | Shkodër ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:06 ,

Bmw shiten pjeset seria5 viti 2009 2.0L

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:29 Dyqani ,

BMW X5

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:26 ,

X5 viti 2011 35d Xdrive

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:11 ,

BMW X1 1.8d xDrive Automat - 2011

9 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:09 ,

Bmw 730D - 2008

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:09 ,

Bmw serie 5 525d automat - 2012

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:50 ,

BMW 325i

5 400 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:18 ,

Shitet Bmw X5 2008 FULL 3.0 Nafte (Pa Takse Luksi)

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:59 ,

Bmw x3

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:00 ,

���� BMW X5 ����

7 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:35 ,

BMW X5 3.0 BENZIN+GAZ

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:07 ,

BMW 730d Individual

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:18 ,

Bmw

5 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 08:44 Dyqani ,

BMW SERIA 3 COMPACT 2.0 NAFTE

2 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Maj 22:12 Dyqani ,

Bmw 320

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 20:42 ,

BMW X5 seria M sport full 3000 naft Automatik 08

6 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 19:05 ,

Mercedes Benz C220 Avantgarde 2007

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 17:06 ,

BMW

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
05 Maj 06:50 ,

BMW 530

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 21:18 ,

bmw 425

25 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Maj 15:49 ,

����535d XD. 3.5 Dizell 313 ps i Riiii��

16 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Maj 18:00 ,

Bmw 330 d

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 14:57 ,

Shitet BMW Seria 5 2.5 Automat 2004

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Pri 15:48 ,

Bmw 525 naft 2.5 automatik full optional 06.dogan

3 498 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Pri 00:12 ,

Bmw 120d Cabrio

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Pri 20:57 Dyqani ,

Shitet BMW seria 3 compact ne Shkoder

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Pri 19:09 ,

BMW E46 320D

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Pri 20:06 ,

BMW e46 320d

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Pri 15:49 ,

Bmw 320D shitet/nderrohet

2 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 19:27 ,

Shitet ose Ndrrohet BMW X5 e70 e 2010

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Pri 09:12 ,

BMW 320D

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Pri 04:33 ,

Shitet bmw 525 naftet ne gjendje te mire ose ndrrohet

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Pri 22:19 ,

Mercedes Benz - C Class - W204 - ����

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 00:51 ,

BMW X5 Facelift

6 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 19:11 ,

SHITET BMW X5 VITI 2011 FULL OPSION

1 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 10:01 ,

Makina BMW X3

2 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
01 Pri 12:59 ,

Bmw seria 7 okazion

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 11:00 ,

�� Shitet : BMW X6 3.0 x.drive ��

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 14:56 ,

6+1 Seat Alhambra

1 710 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 23:33 ,

Bmw 335d biturbo

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 20:36 ,

Peugout / Pezho 207 1.6 Diesel

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Mar 20:47 ,

BMW 530 D (Look M) 2003

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 09:38 ,

BMW

1 000 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Mar 20:54 ,

Bmw e93

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Mar 13:08 ,

BMW Seria 5

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 19:41 ,

shitet BMW x5

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 14:32 ,

SHITET BMW X5 2003 GJENDJE PREFEKTE

40 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Mar 18:13 ,

Audi A4 S/Line

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Mar 16:54 ,

Bmw 320d

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj BMW | Të gjitha | Makina | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

bmw Bmw Bmw Bmw x5 Bmw BMW X5 BMW BMw bmw x5 Bmw

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione