Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 577
Aixam , 154
Alfa Romeo , 3516
Alpina , 83
Artega , 50
Audi , 36587
BAIC , 34
Bentley , 72
BMW , 26716
Brilliance , 12
Bugatti , 41
Buick , 39
Cadillac , 218
Chevrolet , 1469
Chrysler , 1098
Citroën , 6460
Corvette , 33
Dacia , 221
Daewoo , 476
Daihatsu , 380
DeTomaso , 4
Dodge , 371
Ferrari , 51
Fiat , 16769
Ford , 39604
GMC , 88
Great Wall , 67
Grecav , 12
Honda , 1175
Hummer , 139
Hyundai , 3571
Infiniti , 87
Isuzu , 172
Jaguar , 1209
Jeep , 1810
Kia , 1556
Koenigsegg , 19
KTM , 37
Lada , 32
Lancia , 2104
Land Rover , 6304
Landwind , 7
Lexus , 118
Lifan , 19
Ligier , 8
Lincoln , 136
Lotus , 7
Maserati , 85
Maybach , 14
Mazda , 1610
Mercedes-Benz , 148150
MG , 104
MINI , 1658
Mitsubishi , 3854
Morgan , 8
Nissan , 6572
NSU , 8
Opel , 22092
Peugeot , 9277
Piaggio , 128
Plymouth , 3
Pontiac , 16
Porsche , 1758
Proton , 7
Renault , 12602
Rover , 640
Saab , 364
Seat , 4103
Škoda , 2257
Smart , 6278
Spyker , 3
Ssangyong , 465
Subaru , 167
Suzuki , 1382
Talbot , 3
Tata , 130
Tesla , 16
Toyota , 14477
Trabant , 7
Triumph , 4
TVR , 27
UAZ , 25
VW Volkswagen , 77103
Volvo , 3603
Wartburg , 10
Wiesmann , 14
Yugo , 41
Zastava , 53

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.21 Mar 16:48
Linku:
Makina , Kurbin

Shitet Audi A4 S LINE 2.0 TDI QUATTRO 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:51
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Shitet kamion

47 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: > 500 000
27 Mar 15:50
Linku:
Makina , Tiranë

Range Rover Sport

60 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 16:01
Linku:
Makina , Fier

Hyundai i20

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 17:10
Linku:
Makina , Tiranë

Toyota Yaris

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 09:46 Makina , Tiranë

FIAT SCUDO FRIGORIFER NGRIRES 2010 ME DOGAN NDERROHET

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:46 Makina , Tiranë

VW SHARAN 1.8 BENZIN GAZ DOKUMENTA OK

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:45 Makina , Tiranë

FORD FOCUS 1.6 NAFT 2009 ZVICRA ME DOGAN

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:45 Makina , Tiranë

SEAT IBIZA 1.2 NAFT 2012 ZVICRA ME DOGAN

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:45 Makina , Tiranë

AUDI A4 QUATTRO AUTOMAT 2.0 BENZIN 2011 ( NDERROHET)

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:45 Makina , Tiranë

VW PASSAT AUTOMAT 2014 BENZIN 2.5 ME DOGAN NDERROHET

8 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:45 Makina , Tiranë

VW SHARAN Freestyle 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA ME DOGAN

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:45 Makina , Tiranë

AUDI A4 AUTOMAT 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:43 Makina , Pogradec

OKAZIONNN Pajero 3.2DID manual2008 letra per1vit/ nderrohet

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:43 Dyqani Makina , Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300 4 Matic

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:43 Makina , Korçë

2makina nderrohen me 1 +/- diferencat Range Sport-Pajero

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:43 Dyqani Makina , Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300 4 Matic ⁣

10 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:43 Dyqani Makina , Durrës

SHITET OKAZION 2012 Mercedes Benz C300 4Matic ⁣

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:43 Dyqani Makina , Durrës

SHITET OKAZION 2012 Mercedes Benz C300 4Matic Panorama Ful

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:43 Dyqani Makina , Durrës

SHITET OKAZION 2012 Mercedes Benz C300 4Matic

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:43 Dyqani Makina , Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300 4 Matic

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:46 Makina , Tiranë

shitet

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:46 Makina , Tiranë

MERCEDES A CLASS 180 CDI ELEGANC AUTOMAT 2005

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:46 Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA AUTOMAT 1.6 BENZIN 4X4 ACTIVE VITI 2007 ZVICRA

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:46 Makina , Tiranë

SHITET NDERROHET FUGON FRIGORIFER NGRIRES VITI 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:46 Makina , Tiranë

HYUNDAI i20 1.4CRDI NAFT MANUALE 2009

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:46 Makina , Tiranë

CHEVROLET CAPTIVA AUTOMAT 2.0 NAFT 2009 ZVICRA NDERROHET

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:46 Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN 4X4 KAMBJO AUTOMATIKE 2006

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:46 Makina , Tiranë

DAIHATSU MATERIA AUTOMAT 1.5 BENZIN 2009 ZVICRA

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:46 Makina , Tiranë

NISSAN NV 200 NAFT 1.5 VITI 2010 ZVICRA ME DOGAN NDERROHET

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:46 Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2006

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:46 Makina , Tiranë

SUZUKI GRAND VITARA 2.4 BENZIN 4X4 AUTOMAT 2010

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:43 Dyqani Makina , Durrës

SHITET 2011 Volkswagen Jetta 2.0 Nafte

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:43 Dyqani Makina , Durrës

SHITET OKAZION 2010 Mercedes-Benz C300 AMG STYLING

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:43 Dyqani Makina , Durrës

Shitet Chrysler Sebring 2.0 Diezel viti 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 09:43 Makina , Durrës

Golf 7

15 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:43 Makina , Tiranë

E 350 NAFT 2010 SUPER FULL OPSION

11 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:43 Makina , Tiranë

AUDI Q7 3.0 BENZIN 2018 FULL OPSION ��OKAZION��

29 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:43 Makina , Durrës

TIGUAN 2.0 BENZIN 2013 FULL OPSION ��OKAZION��

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:43 Makina , Fier

BMW X5 3.5 NAFT 2015 SUPER FULL OPSION ��OKAZION��

29 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:43 Makina , Elbasan

Fiat 2007

1 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:43 Makina , Fier

AUDI Q5 3.0 NAFT 2015 FULL OPSION

18 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:43 Makina , Pogradec

Skoda Superb 2.0nafte Automat DSG 2016 / Nderrohet +/-

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:43 Makina , Pogradec

Hyundai Tucson 2.0crdi 4x4 AUTOMAT 2005 / Nderrohet

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:43 Makina , Pogradec

Ose nderrohet Mitsubishi Pajero 3.2nafte 4x4 manual 2008

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:43 Makina , Tiranë

CITROEN C3-1.4.BENZIN+GAZ.MANUAL.VITI 2011.167 MI KM.3900€

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:43 Makina , Tiranë

GOLF 6 PLUS VITI 2010 MANUAL.1.6 TDI SUPER GJENDJE 165 MI KM

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:43 Makina , Tiranë

GOLF 6 VITI 2011 MANUAL 1.6 TDI SUPER GJENDJE.OPSIONE FULL.

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:43 Makina , Tiranë

TOYOTA COROLA VERSO 2:2-D4D-MANUAL VITI 2007-3900€

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:43 Makina , Elbasan

Okazion Passat 2006 2.0 Nafte

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:44 Makina , Lushnjë

Audi

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:44 Makina , Tiranë

Audi Q7

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:44 Makina , Vlorë

Shitet okazion

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:44 Makina , Tiranë

Mercedes Benz

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:44 Dyqani Makina , Elbasan

BMW serie 3 328d xdrive

14 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione