Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 349
Aixam , 110
Alfa Romeo , 2761
Alpina , 44
Artega , 28
Audi , 24002
BAIC , 21
Bentley , 49
BMW , 18865
Bugatti , 27
Buick , 28
Cadillac , 107
Chevrolet , 1026
Chrysler , 849
Citroën , 4448
Corvette , 18
Dacia , 160
Daewoo , 409
Daihatsu , 233
DeTomaso , 1
Dodge , 211
Ferrari , 30
Fiat , 11999
Ford , 27810
GMC , 50
Great Wall , 55
Grecav , 7
Honda , 805
Hummer , 93
Hyundai , 2434
Infiniti , 63
Isuzu , 110
Jaguar , 885
Jeep , 1182
Kia , 1053
Koenigsegg , 15
KTM , 26
Lada , 20
Lancia , 1560
Land Rover , 4173
Landwind , 5
Lexus , 73
WND , 1
Lifan , 4
Ligier , 3
Lincoln , 97
Lotus , 6
Maserati , 42
Maybach , 2
Mazda , 1038
Mercedes-Benz , 16325
Mercedes-Benz , 88033
MG , 82
MINI , 1192
Mitsubishi , 2851
Morgan , 6
Nissan , 4321
NSU , 5
Opel , 15669
Peugeot , 6883
Piaggio , 90
Plymouth , 1
Pontiac , 9
Porsche , 1092
Proton , 4
Renault , 9969
Rover , 433
Saab , 261
Seat , 2999
Škoda , 1557
Smart , 4710
Spyker , 3
Ssangyong , 348
Subaru , 83
Suzuki , 897
Talbot , 1
Tata , 78
Tesla , 2
Toyota , 7910
Trabant , 5
Triumph , 3
TVR , 19
UAZ , 11
VW Volkswagen , 50925
Volvo , 1922
Wartburg , 5
Wiesmann , 8
Yugo , 28
Zastava , 28

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.20 Jan 10:39
Linku:
,

Toyota yarsi 2010 benzin gaz sapo targuar

Historiku i makinës

3 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Jan 19:15
Linku:
,

Golf 5

Historiku i makinës

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 20:08
Linku:
,

Porsche GTS mundesi nderrimi

Historiku i makinës

26 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
19 Jan 21:07
Linku:
,

Mercedes S350 4 matic lungo

Historiku i makinës

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 16:23
Linku:
,

Bmw 525i Benzin + Gaz

Historiku i makinës

6 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 15:32 ,

MERCEDES C 160 BENZIN GAZ 2009 ME DOGAN

Historiku i makinës

5 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:32 ,

C 180 BENZIN SENSOR BAXHO SEDILJE ME NGROHJE

Historiku i makinës

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:32 ,

SUZUKI SX4 1.6 BENZIN+GAZ,VITI 2008,KAMBJO AUTOMATIKE

Historiku i makinës

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:32 Dyqani ,

BMW E21 BENZIN VITI 1980 Gjendje fabrike

Historiku i makinës

12 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:32 ,

FORD FOCUS 1.6 NAFT VITI 2007

Historiku i makinës

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:32 ,

VOLKSWAGEN CADDY MAX 1.9 NAFT VITI 2009

Historiku i makinës

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:32 Dyqani ,

OKAZION AUDI RS6 ��

Historiku i makinës

29 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:32 ,

VOLKSWAGEN CADDY MAX VITI 2009 MOTOR 1.6 BENZIN GAZ

Historiku i makinës

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:32 ,

MERCEDES EVO 200 KOMPRESOR BENZIN 2007

Historiku i makinës

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:32 ,

FORD FOCUS 1.6 BENZIN VITI 2007

Historiku i makinës

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:32 ,

SEAT ALEHAMBRA 1.8 BENZIN VITI 2007

Historiku i makinës

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:32 ,

AUDI A6 BENZIN 2.4 AUTOMAT

Historiku i makinës

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:31 ,

shitet

Historiku i makinës

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:31 ,

Super okazion

Historiku i makinës

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 15:31 ,

✅✅FORD FIESTAA✅✅

Historiku i makinës

4 111 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:31 ,

caddy 1.9 , automat life family

Historiku i makinës

4 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:31 ,

Mercedez Benz Shitet+Nderrim

Historiku i makinës

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:27 ,

Mercedes benz CLS 250 Bluetec 4Matic

Historiku i makinës

22 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:27 Dyqani ,

MB -E classe 220 naft Automat

Historiku i makinës

9 810 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:27 ,

Mercedes benz C220 Avantgarde

Historiku i makinës

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:27 Dyqani ,

Audi A6

Historiku i makinës

15 030 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:27 ,

Mercedes benz CLA200

Historiku i makinës

18 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:27 ,

Mercedes benz A180 Avantgard

Historiku i makinës

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:27 ,

Mitsubishi Colt 1.3 Benzin/Gaz

Historiku i makinës

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:27 Dyqani ,

Fiat 500L Automat

Historiku i makinës

9 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:27 ,

Toyota yaris 1.0 benzin

Historiku i makinës

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:27 ,

Mercedes benz GLA 200 4Matic

Historiku i makinës

20 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:27 ,

Mercedes benz GLK220 bluetec 4Matic

Historiku i makinës

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:27 ,

Audi A4 Avant 2.0 Nafte

Historiku i makinës

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:27 Dyqani ,

Nisan Micra. 1.0 benzin AUTOMAT

Historiku i makinës

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 15:27 ,

Mercedes benz ML350 4Matic

Historiku i makinës

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:27 Dyqani ,

Fiat panda

Historiku i makinës

2 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:27 Dyqani ,

Renault

Historiku i makinës

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:27 ,

Mercedes benz C200

Historiku i makinës

23 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:27 Dyqani ,

Renault megan CABRIOLET

Historiku i makinës

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:26 ,

Blej Makina Te Perdorura..... Ne gjendje pune ose jo.

Historiku i makinës

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:26 ,

Blej Makina Te perdorura........ 0694504442

Historiku i makinës

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:26 ,

Shitet Toyota Yaris 1.4 Naft Automat

Historiku i makinës

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione